15.09.2019, 17:00 • ROBE Arena, Zubří • 2. kolo • Vít Muzikář

Tipsport: 1.17 11.8 6.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Mičkal převzal balón na levém křídle a zakončil na zadní tyč. (28:26)

Hrstka narval míč ze sedmičky k pravé tyčce. (27:24)

57

Trkovský umístil nařízenou sedmičku o zem k pravé tyči. (26:24)

56

Trkovský z levé spojky do levého křídla na Motla a ten vystřelil k delší tyči. (25:23)

56

Dohrávka do pravého křídla začala u Šustáčka a Hlinky a skončila gólem Jurky k zadní tyči. (25:22)

54

Hrstka je dnes skvělý při sedmičkách a tu poslední nasměroval k pravé tyči. (24:22)

54

Hostům se to vůbec nelíbí, ale po zákroku na pravou spojku při rozběhu do druhé vlny se háže sedmička proti Lovosicím. Kupa dostává dvě minuty. (23:22)

51

Trkovský proměnil sedmičku pravačkou k levé tyči. (23:22)

51

Za nedovolený zákrok před svým brankovištěm dostává Dokoupil dvě minuty. (23:21)

48

Kupa reaguje trefou ze spojky k pravé tyči. (23:21)

48

Hrstka proskočil na levé spojce a poslal balón k zadní tyči. (23:20)

47

V signalizované pasivitě dohráli hosté akci do levého křídla a Motl přeloboval brankáře ke vzdálenější tyči. (22:20)

46

Nahrávku Trkovského zachytil Hlinka a trhákem dostává Zubří do vedení o tři branky. (22:19)

45

Hlinka si navedl míč zleva na střed a skóroval k pravé tyči. (21:19)

44

Šustáček našel Jurku na pravém křídle a ten přehodil brankáře k zadní tyči. (20:19)

44

Vyrovnáno Motlem z levého křídla a to vedlo Zubří o čtyři branky. Dušan Poloz si bere timeout. (19:19)

42

Motl z levé spojky na střed na Trkovského a ten bombou k pravé tyči propálil brankáře. (19:18)

42

Jurka ukončil útok brankou z pravého křídla. (19:17)

41

Bičiště proměnil vyloženou příležitost a už je to pouze o gól. (18:17)

40

Trkovský je výborný a podstřelem z levé spojky na delší tyč přidává svou další trefu. (18:16)

40

Brankář hostů se ani nepohnul při zakončení Řezníčka ze spojky. (18:15)

38

Trkovský zpracoval nahrávku a z levé spojky pod skákajícím brankářem uklidil balón do sítě. (17:15)

38

Vyskakujícího Hlinku na levé spojce neubránili dva hostující házenkáři. (17:14)

37

Jonáš dostal přihrávku na pravé spojce a k druhé tyči snížil na rozdíl dvou branek. (16:14)

37

Rozhodčí přerušili výhodu a za faul při rodícím se protiútoku soupeře dostal Řezníček dvě minuty. (16:13)

37

Už neplatí, protože Trkovský chytil rychlost na levé straně a umístil střelu ke vzdálenější tyči. (16:13)

36

Hrstka vymyslel delší pas do pravého křídla, kde zakončil Jurka k zadní tyči. (16:12)

34

Hrstka se nemýlil k levé tyči. (15:12)

29

Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Marek Hlinka). (14:12)

19

Souhru se Šustáčkem a Hlinkou vyřešil Řezníček křižnou střelou z pravé spojky. (14:12)

28

Zubří znovu vede po zakončení Hlinky ze střední spojky. (13:12)

25

Semerád dostává dvojku za faul na pivota. (12:12)

25

Motejl převzal pas na pravé spojce a gólem z druhé vlny vyrovnal. (12:12)

24

Hlinka adresoval nahrávku z levé spojky na pivota Šustáčka a ten z otočky překlopil vývoj první půle na stranu ROBE. (12:11)

23

Hlinka byl důrazný na levé spojce a z výskoku srovnal. (11:11)

21

Sníženo Řezníčkem z levé spojky na bližší tyč po nahrávce pod sebe. (10:11)

21

Trkovského střela z výskoku na středu zaplula do levé poloviny branky. (9:11)

20

Jeden z domácích hráčů poslal nahrávku na levou stranu do trháku Mičkalovi a ten zakončil na zadní tyč. (9:10)

19

Jurka využil přihrávky Řezníčka z pravé spojky a z pravého křídla snížil. (8:10)

19

Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Roman Jelínek). (7:10)

19

19

Po ztrátě domácích dostal Malý přihrávku na pravou stranu a při trháku nezaváhal z výskoku. (7:10)

18

Kupa překvapil obranu střelou ze střední spojky okolo levé ruky brankáře Maliny. (7:9)

17

Řezníček dal pas na pravou spojku do běhu Šustáčkovi a ten obstřelil brankáře. (7:8)

17

To vypadá na Bičistěho, kdo se přiznal k teči střely Miroslava Jurky z pravé spojky a Zubří bude nadále kombinovat u brankoviště soupeře. (6:8)

16

Z rozběhu do druhé vlny a pravé spojky udeřil Jelínek. (6:8)

14

Šustáček s Hlinkou dohráli akci zleva na pivota a Dokoupil reagoval trefou nad nohou brankáře. (6:7)

14

Trkovský se středem dostal na hranici brankoviště a překonal vybíhajícího Malinu. (5:7)

12

Hlinka proletěl na šest metrů a jeho bomba skončila u pravé tyčky. (5:6)

12

A potom Motl z trháku k pravé tyči. (4:6)

12

Malý skóruje z pravého křídla. (4:5)

9

Za faul na otáčejícího se Motla na levé spojce dostal Hlinka kartu. (4:4)

8

Řezníček asistoval z pravé spojky u gólu Jurky z pravého křídla. (4:4)

8

Jenže Jonáš obdržel pas pod sebe a ranou z výskoku na pravé spojce vrátil hostům vedení. (3:4)

7

Hybner vidí kartu za faul na pravou spojku. (3:3)

6

Hrstka se trefuje opět ze sedmičky k levé tyčce. (3:3)

6

Trkovský fauloval pravé křídlo Jurku a putuje na trestnou lavici. (2:3)

6

Trkovský prostřelil brankáře z pravé spojky. (2:3)

5

Další pas Šustáčka z pravé spojky do pravého křídla, kde se tentokráte Jurka křížem prosadil. (2:2)

5

Bouček přihrál pod sebe a rána Motla z výskoku na levé spojce končí u přední tyče. (1:2)

4

Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Semerád). (1:1)

3

Bouček odstartoval povedenou dohrávku do pravého křídla, kde vyrovnal vyskakující Malý. (1:1)