3:13

konec (1:6, 0:3, 2:4)

14.09.2019, 14:00 • ČSOB Pojišťovna arena • 1. kolo • Adam Mitáš (@MitasAdam)

Tipsport: 8.9 8.8 1.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vítkovice tedy na úvod soutěže rozstřílely Pardubice vysoko 13:3 a lze konstatovat, že byly po celé utkání jasně lepším celkem a od úvodní minuty měly zápas pod svou kontrolou. (16:22:51)
Nejlepší hráči utkání: Martin Zozulák za Pardubice a Jakub Hubálek za Vítkovice. Hubálek musel před koncem zápasu odstoupit ze hry a byl v péči fyzioterapeuta. Dle obrázků z videa bylo pozorovatelné, že má nějaké problémy v oblasti krku, snad bude do dalšího zápasu připraven.

58:13

Probíhají poslední dvě minuty dnešního prvního zahajovacího zápasu.

57:50

57:50 Marek BRÄUER - 3:13

57:50

Vítkovice právě vstřelily branku!
Autorem branky je MAREK BRÄUER, který momentálně stanovil rozdíl branek na deset! Asistence: Lukáš Hájek.

56:18

Jakub Hubálek se dostal k bekhendové střele, ale netrefil prostor mezi třemi tyčemi.

55:33

Gurkovský nyní podržel svůj celek a nedovolil domácím ve skórování a oslavení své čtvrté branky.

54:13

Minuta přesilovky je pryč a Vítkovice už nikam nespěchají a v poklidu drží míček.

53:13

Vyloučení v týmu Sokoli Pardubice (Jan Savický – 2 min., Bránění ve hře).

52:32

52:32 Šimon HATALA - 3:12

52:32

Autorem branky je ŠIMON HATALA, který vymetl pravý roh pardubické branky a vymetl všechny pavučinky. Asistence: Adam Delong.

51:33

Časomíra se nám překulila do závěrečné desetiminutovky. Haleš opět musel podniknout důležitý zákrok a není z toho dvanáctá branka hostů.

49:03

49:03 Patrik PETR - 3:11

49:03

Pardubice právě vstřelily branku!
Závěrečná perioda navazuje na brankové hody z první části. Zápas již postrádá jakékoliv obranné povinnosti a domácí alespoň snižují a to díky PATRIKU PETROVI. Asistence: Adam Šmíd.

47:59

47:59 Jakub HUBÁLEK - 2:11

47:59

A jedenáctá branka nenechala na sebe dlouho čekat. JAKUB HUBÁLEK zamíchal s míčkem a švihem prostřeluje brankáře domácího celku. Asistence: Tomáš Sladký.

47:46

Vítkovice u míčku a uvidíme, jestli nám ještě skóre naroste a hosté začnou druhou desítku?

47:23

47:23 Josef RÝPAR - 2:10

47:23

Autorem branky je JOSEF RÝPAR, který se velmi rychle rozběhl po pravé straně a Vítkovice dávají desátou branku. Asistence: Adam Delong.

47:13

Utkání sleduje dohromady 2013 diváků! A to je poměrně dobrá divácká kulisa!

45:22

Autorem branky je MARTIN ZOZULÁK, který dává druhou branku Pardubic. Asistence: Ivo Teichman.

44:50

Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Adam Delong – 2 min., Nedovolená vzdálenost).

44:00

Šmíd se snažil zakončit, ale nakonec mu to vůbec nevyšlo, byl skvěle bráněn.

43:05

Pardubice začínají třetí přesilovou hru dnešního zápasu, ani jednu prozatím nedokázali využít.

42:59

Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Lukáš Herblich – 2 min., Sekání).

42:30

Na druhé straně zkoušel Haleše překvapit Gattnar, ale mladý brankář se nedal a míček chytá.

42:17

Faul Ostravanů, standardní situaci rozehrávají Pardubice.

42:00

Škeřík skvěle vypálil, ale jeho pokus byl zblokován.

41:00

Vítkovičtí začínají třetí periodu ve velmi klidném tempu, a proto se prozatím nikam neženou.

40:01

I v třetí části vyhrávají úvodní buly Vítkovice.

40:01

V druhé třetině jsme viděli na rozdíl od té první pouze tři branky. Vítkovičtí navýšili své vedení na 9:1 a vypadá to tak, že o vítězi je dnes rozhodnuto. Domácí nevyužili ani přesilovou hru, kterou měli ke konci druhé části.

40:00

39:46

39:10

Poslední minuta do konce druhé třetiny, Pardubice hrají s míčkem na polovině Vítkovic.

38:50

Sokolští hráči získali míček zpět, stále ovšem čekáme na zakončení.

38:23

Delong skvěle vybojoval míček a drží ho v rohu hrací plochy, aby pozdržel čas.

38:00

Pardubice mají k dispozici druhou přesilovou hru v dnešním utkání, tu první proměnit nedokázali.

37:46

Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Lukáš Hrubý – 2 min., Držení).

37:20

Pardubice se postupnými krůčky dostávají vpřed, zakončení se zatím nevede.

36:35

Povedená akce hostů byla sice zakončena, ale velmi nepřesně, hrají Pardubice.

35:50

Dlesk se snažil najít volného Kourka před brankou, ale jeho přihrávka byla zblokována botou jednoho z hostů.

35:36

Hájek zkoušel střelu z velké dálky, tentokrát ovšem mířil mimo.

35:08

Míček získávají zpět do svého držení pardubičtí, Teichman ho ale po chvíli opět ztrácí.

34:07

Po delším tlaku domácí se k míčku dostávají opět hráči z Ostravy.

33:50

Škeřík střílel od mantinelu, jeho pokus byl zblokován.

33:14

Gattnar mohl přidat desátý gól, ale jeho střela skončila nad břevnem branky Pardubic.

32:25

Černý trefuje tyčku! Pardubice se dostávají do útoku.

32:03

32:03 Jan ŠEBESTA - 1:9

32:03

Devátá branka v síti Pardubic. JAN ŠEBESTA se po přihrávce Rýpara dostal do zakončení a nemýlil se. Asistence: Josef Rýpar.

31:33

Žáček posílal míček na Černého, jenž následně přihrával před branku, ale žádného ze svých spoluhráčů nenašel.

30:33

Problémy v rozehrávce Pardubice, Teichman tak tak stihl míček odehrát na svého spoluhráče.

29:55

Vítkovice pokračují ve své rychlé kombinace, pardubičtí se prozatím bojovně brání.

29:18

Šmíd hledal volného spoluhráče, ale jeho přihrávka mu vůbec nevyšla, Delong může jít vpřed.

28:40

Pakosta skvěle vybojoval míček a poslal ho na Šmída, Pardubice uklidňují hru.

28:21

Po sekání rozehrávají hosté.

27:40

Sladký faulován v rohu, rozehrává Gattnar.

27:06

Za brankou Pardubic hrají vítkovičtí, k zakončení zatím nedošlo.

26:22

26:22 Jakub HUBÁLEK - 1:8

26:22

A je tu další branka Vítkovic! Adam Delong našel volného JAKUBA HUBÁLKA, který se nemýlil a navyšuje skóre! Asistence: Adam Delong.

25:48

Rýpar faulovaný, na vlastní polovině rozehrávají Ostravané.

25:20

Hrubý utekl po pravém křídle a zakončoval, Levinský byl připraven a střelu zlikvidoval.

24:48

Po delší době útočí Sokoli, hosté prozatím tlaku odolávají.

24:05

Teichman s Kourkem se dostali do přečíslení dva na jednoho, ale první jmenovaný nedokázal najít svého spoluhráče.

23:20

Hájkova střela zblokována Zozulákem, hosté pokračují v nátlaku.

22:50

Vítkovice jsou velmi silné na balónku, domácí si s kombinací hostů nevědí rady.

22:00

Firda se dostal do zakončení, mířil těsně vedle.

21:28

21:28 Lukáš HÁJEK - 1:7

21:28

Na začátku druhé třetiny hosté přidávají další branku! LUKÁŠ HÁJEK skvěle tečoval nahození Hrubého, Levinský neměl šanci. Asistence: Lukáš Hrubý.

20:45

Rýpar střílel po odrazu míčku ze středu hřiště, ale vůbec netrefil branku Levinského.

20:10

Úvodní buly vyhrávají Vítkovice, míček ovšem ihned získávají domácí.

20:01

Po první třetině na kostce pardubické hokejové arény svítí skóre 1:6. Hosté v první třetině potvrdili roli favorita a nic nenechali náhodě. I když domácí za stavu 3:0 vstřelil kontaktní branku, tak se jim toho dnes mnoho nevyvedlo.

20:00

19:50

Petr zakončoval z dobré pozice, ale míček mu sjel z hole, takže ke střele nakonec prakticky nedošlo.

18:42

Střela ze standardky Vítkovic neskončila mezi třemi tyčemi, byla velmi nepřesná.

16:35

Po šesté se hosté trefují do sokolské branky. JIŘÍ BESTA se trefil z úhlu přesně. Asistence: Šimon Hatala.

16:10

16:10 Lukáš HERBLICH - 1:5

16:10

Pátá branka do sítě domácích LUKÁŠ HERBLICH navyšuje na rozdíl čtyř branek. Asistence: Šimon Hatala.

15:13

Další střela Vítkovic jen těsně minula branku, domácí se nemohou dostat s míčkem za polovinu.

14:54

Hosté hrají velmi dobře, domácí se pouze bráni!

13:52

13:52 Jiří BESTA - 1:4

13:52

Hosté ovšem rychle odpovídají! Autorem čtvrté branky Ostravanů je JIŘÍ BESTA. Asistence: Josef Rýpar.

12:04

12:04 Martin ZOZULÁK - 1:3

12:04

Pardubice snižují! MARTIN ZOZULÁK po přihrávce Škeříka trefuje odkrytou část branky. Asistence: Daniel Škeřík.

09:35

Levinský vytáhl skvělou střelu k tyčce, další důležitý zákrok sokolského gólmana.

09:10

Nyní už opět hrají domácí, kteří se ovšem nemohou dostat do zakončení.

08:08

08:08 Adam DELONG - 0:3

08:08

Hosté vedou již o tři branky, když využili přesilovku! ADAM DELONG dostal přihrávku od Rýpara a skvěle trefil míček k tyčce. Asistence: Josef Rýpar.

08:05

Hosté hrají první přesilovku, kombinují na polovině hřiště.

07:44

Vyloučení v týmu Sokoli Pardubice (Ivo Teichman – 2 min., Bránění ve hře).

07:12

07:12 Jakub HUBÁLEK - 0:2

07:12

Hosté navyšují své vedení! Po velmi povedené akci zakončil skvěle JAKUB HUBÁLEK. Asistence: Rostislav Gattnar.

06:50

Formánek se dostal do zakončení, ale bohužel pro Pardubice míček nedokázal nasměrovat mezi tři tyče.

06:17

Na míčku jsou po další ztrátě domácích hosté, kteří jsou na hokejkách obrovsky silní.

05:15

Domácí se ihned hnali vpřed, ale akce středem hřiště nevyšla, míček mají opět hráči Tempish.

04:30

04:30 Jakub HUBÁLEK - 0:1

04:30

Hosté jdou do vedení! JAKUB HUBÁLEK po rozehrání standardní situace skvěle z otočky trefil levý růžek branky Levinského. Asistence: Lukáš Hrubý.

04:28

Pakosta fauloval, rozehrávat budou Vítkovice.

04:03

Na druhé straně zakončoval Sladký, kterého skvěle vychytal Jakub Levinský, velmi důležitý zákrok!

03:40

Černý měl nyní dvě obrovské šance, ale ani jednu z nich nedokázal proměnit.

03:15

Faul na polovině hrací plochy, rozehrávají domácí.

02:44

V prvním oslabení se hosté ubránili, nyní už Ostravané útočí.

02:30

Pardubičtí pokračují v kombinaci v přesilovce, která ovšem co nevidět bude končit.

01:54

Kourek po přečíslení zakončoval z velkého úhlu, jeho střela byla vyražena.

01:20

Pakosta se Šmídem kombinují a připravují si první šanci v přesilovce.

00:43

Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Adam Delong – 2 min., Sekání).

00:43

Pakosta skvěle vyvezl míček po levém křídle, následně byl faulován, uvidíme první trest.

00:10

Hosté vyhrávají buly, ihned se ženou vpřed.

00:01

Nyní jsou oba dva týmy nastoupeny na hrací ploše, následuje státní hymna.
Následuje představení nové identity pardubického klubu, nově pardubičtí nesou název Sokoli Pardubice.
Oba dva týmy se již připravují v tunelu na nástup na hřiště, utkání začně za několik okamžiků!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

3:13

Branky a nahrávky: 13. Zozulák (Škeřík), 46. Zozulák (Teichman), 50. Petr (Šmíd) – 5. Hubálek (Hrubý), 8. Hubálek (Gattnar), 9. Delong (Rýpar), 14. Besta (Rýpar), 17. Herblich (Hatala), 17. Besta (Hatala), 22. Hájek (Hrubý), 27. Hubálek (Delong), 33. Jan Šebesta (Rýpar), 48. Rýpar (Delong), 48. Hubálek (Sladký), 53. Hatala (Delong), 58. Bräuer (Hájek)

Sokoli Pardubice: Haleš (Levínský) – Oubrecht, Kaluža, Dlesk, Škeřík, Slabý, Klein, Formánek – Krigovský, Zozulák, Kourek – Teichman, P. Pakosta, Šmíd – Savický, Petržela, Žáček – Černý, Petr.

1. SC TEMPISH Vítkovice: Gurkovský (Bogdanski) – Hrubý, Jan Šebesta, Herblich, Rýpar, Hubálek – Firda, Sladký, Gattnar – Hájek, Hatala, Bräuer – Delong, Besta.

Rozhodčí: Martin Both a Vladimír Černín

00:43 VIT 2 Delong, Sekání
04:30 VIT 0:1 Hubálek (Hrubý)
07:12 VIT 0:2 Hubálek (Gattnar)
07:44 PCE 2 Teichman, Bránění ve hře
08:08 VIT 0:3 Delong (Rýpar)