Diamantová liga

Diamantová liga – Brusel

06.09.2019, 20:00 • Tomáš Kubečka

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (22:01:56)
Dnešní mítink Diamantové ligy v Bruselu je tedy u konce! Také na druhém dílu finále jsme sledovali parádní výkony, které jsou příslibem pro světový šampionát v Dauhá. Zejména sprinterské disciplíny dnes přinesly opravdu dobré časy.

Disk

Daniel Stahl dnes svým hodem opanoval soutěž diskařů a poráží všechny ostatní.

800m

Ajee Wilsonová předvedla dominanci stylem start – cíl! Favoritka dnešního běhu zvítězila v čase nad dvě minuty.

800m

Poslední běžeckou disciplínou je závod na 800 metrů žen. Lynsey Sharpová a Ajee Wilsonová patří mezi největší favoritky.

Výška

Diamantovou vítězkou se tak stává Lasitskeneová!

Výška

Julia Levčenková bojovala na 199 centimetrech, ale shodila i na třetí pokus.
100 metrů překážek ženy

1. Danielle Williamsová 12.47
2. Kendra Harrisonová +0.27
3. Nia Aliová +0.28

100př

100př

Harrisonová měla skvělý start, ale Daniele Williamsová si doběhla pro triumf v čase 12.47!

100př

Ulitý start! Příliš rychle vyrazila z bloku Tobi Amusanová, která je diskvalifikována!

100př

Stovka překážek nabídne souboj mezi Harrisonovou a Williamsovou.

100př

Chystá se poslední sprinterská disciplína dnešního dne, kterou je závod na 100 metrů překážek žen.

Dálka

Thiamová útočila na další výšku, ale nakonec zapisuje jen 195 centimetrů.
1500 metrů muži

1. Timothy Cheruiyot 3:30.22
2. Jakob Ingebrigtsen +1.40
3. Filip Ingebrigtsen +3.11

1500m

Cheruiyot si nakonec doběhl pro diamantový triumf v čase 3:30.22. Bratři Ingebrigtsenové obsadili zbylé medailové pozice.

1500m

Cheruiyot má před sebou posledních 400 metrů. Zatím je to rozběhnuto na čas pod 3:30.

1500m

Sein a Kiprigut běží v hodně ostrém tempu. Prvních 800 metrů zaběhli závodníci za 1:37.

1500m

Pomalu se blížíme do cíle letošního ročníku Diamantové ligy. Na dráze se chystá 1500 metrů mužů. Nechybí Marcin Lewandowski nebo Simotwo.