2:4

konec (0:1, 2:1, 0:2)

02.09.2019, 18:10 • Minsk Arena • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 2.4 3.9 2.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo nám utkání mezi Minskem a Nižněkamskem v rámci startu KHL. Hosté byli o krůček lepší a právem zvítězili 4:2. Jako první se v utkání trefil hostující útočník Pavel Porjadin a úvodní perioda dopadla lépe pro Nižněkamsk. Druhá třetina nabídla tři branky, všechny padly v přesilovkách a stav byl 2:2. Ve třetí třetině se však ujala přesná rána Brynceva a později se tato trefa ukázala být vítěznou. Gólem do prázdné brány utkání pečetil Denis Kazionov.

Z mé strany je to vše. Děkuji vám za pozornost, na počtenou! (20:40:38)
Československá stopa:

V zápase nehrál žádný český a slovenský hokejista.

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Hosté pečetí své dnešní vítězství gólem do prázdné brány. DENIS KAZIONOV dorazil opuštěný puk do brány a mohl se jet radovat se svými spoluhráči. 2:4. Asistence: Pavel Kulikov.

58:58

White netrefil odkrytou bránu zhruba z poloviny kluziště. Za okamžik přijde další útočná akce Minsku.

58:27

Enroth už je na střídačce a domácí mužstvo zkusí štěstí bez brankáře.

58:13

57:44

Oddechový čas pro domácí.

57:44

Kulikov měl ještě dostatek sil na útočný výlet a vybojoval pro svůj tým útočnou třetinu, jelikož se jeho střela odrazila od hole Elliotta a zapadla do ochranné sítě.

57:19

Výborný blok ve vlastním pásmu předvedl Kulikov. Skočil do střely a od jeho bruslí se touš dostal do středního pásma.

56:52

Enroth stále zůstává na ledě, domácí se zatím k powerplay neodhodlali.

56:27

Barulin dokázal vyrazit svou maskou nebezpečnou ránu Parého.

56:13

Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Matt White – 2 min., hákování).

55:12

Pulkkinen nepředal v útočném pásmu svému spoluhráči kotouč ideálně a hosté nic velkého nevymýšleli. Prostě jen vyhodili puk z pásma.

54:43

Enroth předvedl další zákrok. Tentokrát proti dalekonosné ráně Brynceva ještě před modrou čárou.

54:10

Únik po pravém křídle dokázal švédský brankář ve službách Dinama zneškodnit.

53:56

Icing Nižněkamsku. Hra se přesune před Konstantina Barulina. Jelikož byla Porjadinova formace na ledě už příliš dlouho, tak si hostující kouč vzal celkem logicky čas pro oddech.

2:4

Branky a nahrávky: 25. Pulkkinen (Shore), 37. Gragnani (Shore) – 7. Porjadin (S. Zacharčuk, White), 35. S. Zacharčuk (Šaripzjanov, Chafizov), 49. Bryncev (Avcin, P. Kulikov), 60. Denis Kazionov (P. Kulikov)

HC Dinamo Minsk: Enroth (Osipkov) – Gragnani, Děrjabin, Elliott, Denisov, Znacharenko, Gotovec, Jevenko – Děmkov, Litvinov, Grecky – Drozdov, Paré, A. Kosticyn – An. Stěpanov, Kitarov, Pavlovič – Pulkkinen, Shore, Martynov – Kovyršin.

Neftěchimik Nižněkamsk: Barulin (Šaryčenkov) – R. Murphy, Rjasenskij, S. Zacharčuk, Šaripzjanov, Bryncev, An. Sergejev, Aťušov – White, Z. Mitchell, Porjadin – Bikmullin, Padakin, Černikov – P. Kulikov, Avcin, Chafizov – Denis Kazionov, Grošev, Šarifijanov – Rybakov.

Rozhodčí: Kuljov, Cyplakov – Šadrin, Ivanov

06:34 NIZ 0:1 Porjadin (S. Zacharčuk, White)
16:06 NIZ 2 An. Sergejev, hákování
18:33 NIZ 2 Chafizov, příliš mnoho hráčů
21:03 MIN 2 An. Stěpanov, podrážení
23:27 NIZ 2 Šaripzjanov, naražení zezadu