2:2

konec (2:0)

01.09.2019, 19:00 • Mestský štadión Trenčín • 7. kolo • Jan Hochman

Tipsport: 1.22 6.22 13.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že AS Trenčín v napínavém zápase remizoval v Žilině s FC Nitra 2:2 se s vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek neděle. (20:52:27)

90+4

90+4

Tak to je neuvěřitelné! Ve čtvrté minutě nastaveného času Marek Fábry dělovkou téměř zlomil pravou tyč Šemrincovy branky! Samotný střelec jen nechápavě kroutí hlavou.

90+4

Nitra se ještě v závěru mohla dostat do přečíslení, Šurnovského přihrávka však neprošla přes jediného obránce Trenčína!

90+2

Bukari si připravil střeleckou pozici uvnitř šestnáctky hostí, v pádu však mířil vysoko nad Šípošovu branku.

90+1

Centr hostí z přímého kopu obětavě před Koolwijkom odvrátil jeden z obránců Nitry.

90

Sudí nastavuje čtyři minuty.

89

Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Marian Chobot, přichází Miloš Šimončič.

87

Domácí se tlačí dopředu, Šípoš je však ve druhém poločase hostům obrovskou oporou.

85

Závěr zápasu je mimořádně napínavý, oba týmy jdou na doraz.

83

Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Milan Ristovski, přichází Marek Fábry.

83

Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Lukáš Skovajsa, přichází Jakub Kadák.

83

Bukari zůstává po střetu v šestnáctce hostů ležet na trávníku a diváci se velmi zlobí. Následně ještě během hry zůstává ležet na trávníku další hráč AS, do toho Depetris dělovkou orazítkoval spojnici Šípošovy branky!

82

Žlutou kartu dostává Julien Keston (AS Trenčín).

81

Oba týmy bojují o každý míč, dnes je to skutečně výborný zápas.

79

Bukari znovu nalevo vymyslel dobrou přihrávku na Čatakoviće, ten však pálí vysoko nad branku.

78

Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Ante Roguljić, přichází David Depetris.

78

Zubair vybojoval důležitý míč ve středu pole, následně mu však nevyšla přihrávka do volného prostoru.

76

Zubair využil menší chybu obránce Nitry při odkopu a napřáhl z hranice šestnáctky Nitry, skvělým zákrokem však Šípoš míč vytlačil na rohový kop!

75

Centr domácích z pravé strany odvrátil Farkaš hlavou na rohový kop.

73

Přímý kop Trenčína odvrátila obrana Nitry přímo před Zubairua, který však z první pálil vysoko nad branku hostí.

72

Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Ondrej Vrábel, přichází Patrik Šurnovský.

72

Osman Bukari to tentokrát zkusil střelou, Šípoš však jeho pokus bravurně vyrazil na rohový kop.

72

Na trávníku zůstává ležet jeden z hráčů domácího AS, oba týmy tuto menší přestávku využívají na občerstvení.

71

Do konce řádné hrací doby zbývá méně než 20 minut, Trenčín hraje s Nitrou stále nerozhodně 2: 2.

70

Ze standardní situace tentokrát hosté nic zajímavé nevymysleli a Šemrinec tak nemusel zasahovat.

70

Žlutou kartu dostává Martin Šulek (AS Trenčín).
Dnešní utkání sleduje 415 diváků.

67

Znovu v akci Bukari, tentokrát však dostal přihrávku do postavení mimo hru.

66

Bukari na levé straně výborně zapracoval, našel volného Koolwijka, který zkusil střelecké štěstí, jeho střelu ale nakonec zblokoval jeden z obránců hostí.

65

Sledujeme výborný fotbal, škoda však, že si cestu na stadion nenašlo více fanoušků.

64

Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Ivenzo Comvalius, přichází Gino van Kessel.

63

Žlutou kartu za protesty dostává podle nových pravidel trenér FC Nitra Marián Süttő.

62

Comvalius ve středu pole pokazil rozehrávku, následně však taktickým faulem zastavil rodící se akci Nitry.

61

Gatarić v běžeckém souboji předčil Šuleka, obránce AS si však dokázal pomoci malou domů na Šemrince.

59

Nitra hraje v těchto momentech mimořádně odvážné a přímočaře, oproti prvnímu poločasu je to obrovský, ale skutečně obrovský rozdíl.

57

Nitra právě vstřelila branku!
A je vyrovnáno! MILAN RISTOVSKI dostal skvělou přihrávku mezi obránce Trenčína, nedal se nikým a ničím zastavit a podél Šemrince posílá míč do sítě AS!

57

Domácí kombinují ve středu pole, v těchto momentech se jim však vůbec nedaří.

56

Hosté se dostali do úniku ve dvojici, byli však v postavení mimo hru. Prvnímu asistentovi však trvalo pořádně dlouho, než odmával přestupek.

55

Chobot si na hrotu tentokrát počínal nedovoleně, obrana AS si tak může vydechnout.

54

Nitra se stále tlačí dopředu, přetížená defenziva Trenčína má trošku problém s aktivitou hostů.

53

Pokud domácí chtějí pomýšlet na tři body, musí se probrat a vrátit se ke hře z prvního poločasu.

52

Hosté zpod Zoboru svůj výborný vstup do druhého poločasu korunují gólem, úspěšným střelcem je MARIÁN CHOBOT.

50

Po delším čase se dopředu dostali i domácí, centr z pravé strany však končí v rukavicích pozorného Šípoše.

49

Hosté se stále tlačí dopředu, skvělou práci na postu defenzivního štítu však v dresu Trenčína odvádí Koolwijk.

48

Žlutou kartu dostává Matúš Kuník (FC Nitra).

48

Druhý poločas začali aktivněji fotbalisté z Nitry, zatím se jim však nepodařilo překvapit obranu Trenčína.

47

Do druhého poločasu nastoupily oba týmy beze změny v sestavách.

46

Úvodní výkop druhého poločasu patří fotbalistům Trenčína.

46

Po prvním poločase vede AS Trenčín nad FC Nitra 2:0. Druhý poločas začne přibližně ve 20:00.

45

45

Chobot faulován u levé čáře na polovině Trenčína, poslední útočná akce v tomto poločasu bude patřit Nitře.

44

Šípoš bude míč vykopávat od vlastní branky, dlouhým výkopem jej posílá daleko do pole.

43

Hra se přelévá ze strany na stranu, Trenčín je však dominantnější na míči.

42

Žlutou kartu dostává Ante Roguljić (AS Trenčín).

40

Žlutou kartu dostává Ondrej Vrábel (FC Nitra).

39

K přímému kopu se odhodlal nakonec Čataković, ale jeho střela minula levou tyč Šípošovy branky!

37

Domácí nadále pokračují ve výborném ofenzivním výkonu, mladičký tým Nitry to má dnes velmi náročné.

36

Nitra se v těchto momentech snaží zahustit střed pole, domácím to způsobuje nemalé problémy.

35

Znovu pěkná akce AS, obrana Nitry je však v těchto momentech velmi pozorná.

34

Comvalius se probil po levé straně, jeho následný centr byl však velmi nepřesný.

33

Centr z přímého kopu Nitry bez problémů hlavou odvrací Koolwijk daleko do pole.

32

Hosté vybojovali přímý kop z výborné pozice.

31

Nitra po dalším inkasovaném gólu začala hrát aktivněji, zatím se jí však nedaří prosadit se před Igorem Šemrincem.

30

Trenčín právě vstřelil branku!
Roguljić se dostal do slibné šance, ale míč napálil jen do pravé tyče branky hostů. Ten se následně odrazil přímo na kopačku HAMZY ČATAKOVIĆE, který jej už bez problémů poslal do sítě nešťastného Šípoše.

28

Hra se přelévá ze strany na stranu, zápas má v těchto momentech velmi dobré tempo.

27

Přímý kop AS zatočil Čataković, míč však končí nad brankou hostů z Nitry.

26

Další rychlá akce hostí, po faulu bude AS zahrávat přímý kop z výborné pozice. Vzdálenost od Šípošovy branky je zhruba 20 metrů.

25

Obrovská šance Nitry! Do úniku se z pravé strany dostal Gatarić, ale jeho střela orazítkované jen levou tyč Šemrincovy branky!

24

Rohový kop Trenčína neznamenal v tomto okamžiku pro obranu Nitry žádné vážnější nebezpečí.

23

Na opačné straně znovu v akci Osman Bukari, tentokrát pálil z pravé strany, jeho kříži střelu ale Šípoš bravurně vyrazil na rohový kop!

22

Nitra se osmělila, Chobot se v přečíslení 3 na 2 neprodral přes Šuleka.

21

Pěkná přihrávka do uličky pro Ristovskiho, který však útok hostí zbytečně zdržel. Následně se k míči dostal Gatarić, no slabou střelou Šemrince nepřekvapil.

19

Domácím se přece jen podařilo prolomit obranu hostí, Comvalius vypálil z levé strany, David Šípoš míč vyrazil a pohotový RYAN KOOLWIJK z dorážky mířil přesně!

17

Na pravé straně ofenzívy AS operuje Bukari, který pořádně prohání Magdu. Tentokrát zkusil střelu z úhlu, ale nemířil přesně.

16

Hráči AS kombinují na vlastní polovině trávníku, do hry se zapojuje i Igor Šemrinec.

15

Domácí jsou směrem dopředu stále velmi aktivní, nedaří se jim však prolomit obranný val hostů z Nitry.

14

Hosté to zkusili dlouhým centrem za obranu Trenčína, Gatarić však byl na hrotu obrán o míč.

13

Trenér hostů se zlobí na některé verdikty rozhodčích, spíše by se však měl zlobit na výkony některých svých hráčů, protože Nitra se stále pořádně nedostala na polovinu Trenčína.

12

Míč po centru přistál na hlavě Čatakoviće, který ji ve výskoku poslal vedle levé tyče branky hostů!

11

Další rohový kop pro Trenčín, tentokrát však z pravé strany.

11

Bukari napravo unikl Magdovi, přihrávkou našel Čatakoviće, který však z první trefil jen náruč hostujícího brankáře.

9

Bukari po pravé straně vysunul Ligeona, který zkusil centr. Míč však bez problémů stáhl do své náruče Šípoš.

8

Rohový kop domácího týmu neznamenal pro hosty žádné vážnější nebezpečí.

8

Další útok Trenčína, centr Bukariho z pravé strany hosté odvrátili na rohový kop.

7

Krásná akce Trenčína! Roguljić našel na hranici šestnáctky Nitry Čatakoviće, který se opřel do střely, ale míč míjí pravou tyč Šípošovy branky!

6

Trenčín drží míč na svých kopačkách, zatím však hráčům AS chybí moment překvapení.

5

Kombinace Trenčína na jeden dotyk jsou pohledné, hosté z Nitry v těchto momentech nedokáží projít přes polovinu hřiště.

4

Keston zakombinoval s Comvaliusem, obrana Nitry musí být na pozoru.

3

Domácí kombinují na vlastní polovině hřiště, dopředu je žene hrstka věrných fanoušků.

2

První útok v zápase patří hostům z Nitry, defenzivní val Trenčína si v tomto okamžiku poradil.

1

Příjemný dobrý den ze Žiliny, vítejte při sledování on-line přenosu ze zápasu sedmého kola fotbalové Fortuna ligy, ve kterém fotbalisté AS Trenčín přivítají na žilinském trávníku hráče FC Nitra. Zápas začíná v 19:00, my si ještě předtím v krátkosti představíme oba týmy.

Fotbalisté Trenčína měli v úvodu sezony slabší formu, v posledních zápasech však už hrají velmi dobře. V aktuální tabulce jim patří šesté místo se ziskem 10 bodů. V posledním dosavadním zápase hráči AS porazili nováčka z Pohronie na jeho trávníku vysoko 4:0 (góly AS Roguljič, Čataković, van Kessel a Bukari). Nejlepším střelcem týmu je zatím Abdul Zubair, který má na svém kontě dva přesné zásahy.

Nitra zažila turbulentní letní přestávku a vsadila zejména na mladé domácí fotbalisty. Aktuálně patří týmu zpod Zoboru v tabulce Fortuna ligy poslední 12. místo se ziskem tří bodů. V posledním dosavadním zápase hráči FC podlehli na domácím trávníku Dunajské Stredě 1:2 (gól Nitry Ristovski). Nejlepším střelcem týmu je Milan Ristovski, který má na svém kontě tři přesné zásahy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.