konec (0:3)

01.09.2019, 20:45 • 3. kolo • Ondřej Černý

Tipsport: 3.12 3.37 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (22:50:05)
Domácí zápas ztratili jednoznačně v prvním poločase, kdy dostali tři branky. Nejdříve se ve 20. minutě trefil Gülselam, který využil centru z přímého kopu Juanfrana. Ve 22. minutě to bylo už 0:2, když se prosadil Fernándes. Poločas hrůzy pro domácí dokonal ve 44. minutě Cissé, který nadvakrát zakončil svůj sólový únik. Ve druhém poločase snížili Bifouma a Jahović, ale to bylo už málo, a tak jsou domácí bez bodu. Malatyaspor hraje příště 15.9. na hřišti Ankaragücü. Alanyaspor se příště představí 15.9. doma s Fenerbahce.

90+7

90+7

Žlutou kartu dostává Mitchell Donald (Yeni Malatyaspor).

90+6

Tlak domácích ukončil na chvilku útočný faul Jahoviče.

90+5

K míči se postavil domácí Yalcin, ale jeho centr do vápna skončil pouze v rukavicích Maraffony.

90+4

Domácí mají k dispozici přímý kop z levé strany, velká šance na vyrovnání.

90+3

Domácí Bifouma se už radoval z vyrovnávací branky, kterou vstřelil hlavou, ale rozhodčí odmával ofsajd.

90+2

Hlavní rozhodčí nastavuje 7 minut.

90+1

Roh kopal Čaalalí, ale jeho centr byl velice nekvalitní a skončil na prvním soupeři.

90+1

Roh pro domácí tým.

90

Tak už se opět pokračuje.

89

Další přerušení, protože se ve vápně srazili Welinton a Čaalalí.

88

Žlutou kartu za řeči dostal hostující trenér Erol Bulut.

87

Marafona už je na nohou, může se pokračovat ve hře.

85

Hra je přerušena, protože hostující brankář Marafona je na zemi.

84

Domácí se už dostali do vápna, ale tentokrát byl Jahovič v ofsajdu.

83

Domácí jsou na polovině soupeře, ale do jejich šestnáctky se jim dostat nedaří.

81

Střídání v týmu Alanyaspor: ze hřiště odchází Manolis Siopis, přichází Musa Cagiran.

81

Začíná poslední desetiminutovka, tak uvidíme, zda ještě domácí tým dokáže svůj tlak přetavit ve vyrovnání.

80

Hostující bek už je na nohou, takže se může pokračovat.

79

Na zemi je nyní hostující N´Sakala, který má problém se zády.

78

Domácí Bifouma dostal míč do vápna a na dlouho nohu zakončoval. Jeho pokus dokázal Marafona pokrýt.

77

Domácí měli k dispozici přímý kop z pravé strany. K míči se postavil Čaalalí, jehož přízemní centr dokázala hostující obrana odvrátit.

76

Žlutou kartu dostává Fabrice N´Sakala (Alanyaspor).

76

Na zemi je nyní Bifouma, kterého fauloval N´Sakala.

75

Na levou stranu vápna dostal míč Cissé a ještě nahrával pod sebe, ale tam nikdo v bílém nebyl.

74

Střídání v týmu Alanyaspor: ze hřiště odchází Tasos Bakasetas, přichází Georgios Tzavellas.

73

Žlutou kartu dostává Ghailín Čaalalí (Yeni Malatyaspor).

73

Žlutou kartu dostává Manolis Siopis (Alanyaspor).

72

Domácí se opět tlačili dopředu, ale jejich akci ukončil Welinton odkopem.

71

Čaalalí centroval do vápna a našel Tozla, domácí hráč však hlavičkoval pouze nad branku.

70

69

Bifouma si udělal prostor na pravé straně a centroval do vápna. Jeho pokus skončil pouze v rukavicích hostujícího brankáře.

68

Střídání v týmu Yeni Malatyaspor: ze hřiště odchází Moryké Fofana, přichází Eren Tozlu.

66

Domácí Fofana opět na zemi. Už ukazuje, že bude muset být střídán.

65

Bifouma dostal míč do vápna a vystřelil. Jeho zakroucená střela skončila kousek vedle hostující branky.

63

Na zemi je nyní jeden z domácích hráčů, který musí být ošetřován.

61

Juanfran se dostal po pravé straně dopředu a centroval do vápna. Jeho centr však zablokoval Aytac.

60

Střídání v týmu Alanyaspor: ze hřiště odchází Junior Fernándes, přichází Salih Uçan.

59

Jahovič posílal dlouhou nahrávku dopředu, ale tam byl pozorný Siopis, který si míč vzal pro sebe.

57

57. Adis JAHOVIĆ - 2:3

57

Tým Yeni Malatyaspor právě vstřelil branku!
Mitchell Donald poslal nádhernou přihrávku dopředu a ADIS JAHOVIČ šel sám na brankáře. Na hranici vápna se rozhodl střílet a jeho pokus zapadl ideálně do branky – 2:3.

56

Po brejku se ke střele z vápna dostal Fernándes, jeho střelu však dokázal Farnolle vyrazit na roh.

55

Žlutou kartu dostal domácí trenér Sergen Yalcin.

54

Na druhé straně se do obří šance dostal Fofana, ale když už mu stál v cestě jen brankář, tak mu rozhodčí odpískal útočný faul.

52

Roh zahrával Juanfran, ale jeho pokus odhlavičkoval jeden z domácích obránců.

51

Roh pro hosty.

49

Domácí nyní kombinují na polovině hrací plochy.

47

Domácí THIEVY BIFOUMA se dostal ke střele, ze které je branka, která domácí celek vrací do utkání.

46

Střídání v týmu Yeni Malatyaspor: ze hřiště odchází Guilherme, přichází Ghailín Čaalalí.
Střídání v týmu Yeni Malatyaspor: ze hřiště odchází Teenage Hadebe, přichází Afriyie Acquah.

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:50.
První poločas byl ukázkou lekce z produktivity. Domácí byli jasně lepším týmem, ale nedokázali pořádně Marafonu ohrozit. Naopak hosté byli horší, ale do šancí se dostávali a proměňovali je. Nejdříve se ve 20. minutě prosadil Gülselam, který hlavou poslal do branky centr od Juanfrana. Za dvě minuty přidal druhou branku Fernándes, který si na vápně zpracoval vysoký míč od Gülselama a pohotově vystřelil k tyči. Třetí branku přidal ve 44. minutě Cissé, který nadvakrát dorazil své sólo.

45+1

Ke střele se dostal ze střední vzdálenosti Jahovič, ale jeho pokus skončil vysoko nad brankou.

45

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

44

44. Papiss CISSÉ - 0:3

44

Alanyaspor právě vstřelil branku!
Výborný pas poslal dopředu mezi obránce jeden z hostujících záložníků. Tam byl PAPISS DEMBA CISSÉ, který nadvakrát dokázal překonat Farnolleho.

43

V obrovské šanci byl hostující Cissé, který byl sám na malém vápně před brankářem, ale přestřelil.

42

Özdemir se rval u rohového praporku a vyplatilo se. Domácí budou míč alespoň aut.

41

Žlutou kartu dostává Özer Özdemir (Yeni Malatyaspor).

39

Mina posílal z hloubky hřiště centr do vápna pro Jahoviče. Ten však souboj nevyhrál a ještě fauloval soupeře.

38

Juanfran dostal prostor na pravé straně a centroval do vápna. Tam našel Cissého, který hlavičkoval jen vedle branky.

37

Další nákop letěl dopředu na Jahoviče, který ale v souboji prohrál s Caulkerem.

36

Roh zahrával Juanfran, ale jeho centr od rohového praporku dokázala domácí obrana odvrátit.

35

34

Karacu fauloval u lajny Aytac a jejich následnou strkanici musel roztrhávat až 4. rozhodčí.

33

Hra je nyní přerušena, protože je Fofana ošetřován.

32

Domácí Bifouma se opřel do skákavého míče za vápnem. Jeho střela skončila pouze v náručí Marafony.

30

Guiherme přenesl hru doleva, odkud okamžitě centroval Aytac, pro jeho centr si došel Marafona.

29

Následuje přestávka na občerstvení.

27

27. Přímý kop

27

Přímý kop opravdu zahrával Guilherme, který to zkusil na přední tyč. Jeho střelu vytáhl fantastickým zákrokem Marafona.

26

Rozhodčí ještě debatuje s hráči, za chvilku se bude rozehrávat, u míče je Guilherme.

25

Domácí mají k dispozici přímý kop z 19 metrů.

24

Další míč dostal dopředu Fernándes, proti kterému vyběhl Farnolle, Fernándes ho obhodil a ze 30 metrů střílel na odkrytou branku. Jeho pokus skončil těsně vedle domácí branky.

22

22. Junior FERNÁNDES - 0:2

22

Vysoký míč poslal ze souboje Ceyhun Gülselam. Míč si na hranici vápna zpracoval JUNIOR FERNÁNDES, který míč následně poslal do branky.

20

20. Ceyhun GÜLSELAM - 0:1

20

Juanfran poslal do vápna přesný centrovaný balón, který našel na penaltě CEYHUNA GÜLSELAMA, ten míč hlavou uklidil do branky.

19

Přímý kop pro hosty z pravé strany hřiště.

19

U míče je hostující tým, který kombinuje na polovině hrací plochy.

18

Domácí Jahovič si počínal nedovoleně, když k zemi poslal Siopise. Míč pro hosty.

16

Centrovaný míč do vápna dostal Jahovič, ale jeho hlavička kvalitní nebyla. Skončila pouze v rukavicích Marafony.

15

K míči se postavil Mina a centroval do vápna. Jeho skákavý pokus skončil pouze na kopačce Caulkera.

14

Roh pro domácí.

13

Z levé strany centroval do vápna Aytac, jeho přízemní pokus v klidu odvrátil Welinton.

12

Další míč do vápna cpal Guilherme, ale jeho nahrávku zachytil Siopis.

11

Po pravé straně se protáhl Bifouma a nahrál do vápna pro Fofanu, domácí křídelník ovšem ve vyložené šanci minul.

9

Domácí nyní kombinují u vlastní branky.

9

Žlutou kartu dostává Sakıb Aytaç (Yeni Malatyaspor).

7

Centrovaný míč do vápna byl moc dlouhý, takže se k hlavičce nedostal ani Fofana.

6

N´Sakala fauloval u lajny Bifoumu, přímý kop pro domácí.

5

K míči se postavil Bakasetas, který posílal centrovaný míč do vápna. Tam se k hlavičce dostal Cissé, ale jeho pokus nedoletěl ani k brance Farnolleho.

4

Hosté mají k dispozici přímý kop z pravé strany hřiště.

3

Další míč dopředu posílal hostující stoper Welinton, ale jeho pas si pohlídal Mina.

2

Domácí Yalcin posílal dopředu Bifoumu, ale u té nahrávky byl blíže N´Sakala.

1

Yeni Malatyaspor: Farnolle – Özdemir, Hadebe, A. Mina (C), Aytaç – Yalcin, Donald – Bifouma, Guilherme, Fofana – Jahović.
Náhradníci: Ceylan – Akbaş, Kas, Chebake, Ildiz, Čaalalí, Tozlu, Çağıran, Acquah.

Alanyaspor: Marafona – Juanfran, Welinton, Caulker, N´Sakala – Siopis, Gülselam – Karaca (C), Bakasetas, Fernándes – P. Cissé.
Náhradníci: Ünal – Tzavellas, Bulut, Uçan, Kanak, Djalma, Cagiran, Ayaroğlu, Bingöl, Bammou..
Poslední vzájemné zápasy

Malatyaspor – Alanyaspor 1:1
Alanyaspor – Malatyaspor 0:1
Alanyaspor – Malatyaspor 1:0
Yeni Malatyaspor vstoupil do nové sezony výhrou. V prvním kole totiž hostil Basaksehir a byla z toho překvapivá výhra 3:0. V kole druhém zajížděl dnes domácí celek do Trabzonsporu a po boji tam prohrál 1:2.

Alanyaspor vstoupil do nové sezony skvěle. Hosté v prvním kole vyhráli 1:0 na hřišti Kayserisporu a v druhém kole si vedl ještě lépe, protože hostili Kasimpasu a byla z toho vysoká výhra 4:1. Hosté tedy mají plný počet bodů, skóre 5:1 a pokud dnes vyhrají, tak půjdou na první místo.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Turecká liga má na programu 3. kolo a my budeme sledovat zápas mezi Malatyasporem a Alanyasporem. Mírným favoritem utkání je hostující celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.

2:3

konec (0:3)

Branky: 47. Bifouma, 57. Jahović (Donald) – 20. Gülselam (Juanfran), 22. Fernándes (Gülselam), 44. P. Cissé

Karty:   9. Aytaç (YMA), 41. Özdemir (YMA), 73. Čaalalí (YMA), 90+7. Donald (YMA) – 73. Siopis (ALN), 76. N´Sakala (ALN)

Yeni Malatyaspor: Farnolle – Özdemir, Hadebe (46. Acquah), A. Mina (C), Aytaç – Yalcin, Donald – Bifouma, Guilherme (46. Čaalalí), Fofana (68. Tozlu) – Jahović.

Alanyaspor: Marafona – Juanfran, Welinton, Caulker, N´Sakala – Siopis (81. Cagiran), Gülselam – Karaca (C), Bakasetas (74. Tzavellas), Fernándes (60. Uçan) – P. Cissé.