4:5
po s.n. (1:3) (0:1, 3:0, 1:3 - 0:0)
01.09.2019, 18:00 • Isku Areena (Lahti) • Skupina D • Tomáš Němčík
Tipsport: 1.9 4.3 3.05 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.9 - 4.3 - 3.05
Pelicans Lahti – HC Lausanne
4:5
po s.n. (1:3) (0:1, 3:0, 1:3 - 0:0)
Branky a nahrávky: 27. Mustonen, 29. Merela (Aaltonen, Bjorninen), 38. Ylonen (Pynnonen, Teppo), 43. Nieminen (Aaltonen, Hari) – 3. Herren (Moy, Grossmann), 41. Lindbohm (Frick), 44. Vermin (Leone, Grossmann), 55. Jooris (Kenins, Frick), rozh. náj. Bertschy
Karty:
Neproměněná penalta:
Pelicans Lahti:
Karhunen (Tolvanen) – Jurgens, Vorobey, Jaakola, Kinnunen, Pynnonen, Teppo – Tanus, Mustonen, Mankinen – Lahtinen, Hari, Ylonen – Gymer, Bjorninen, Aaltonen – Vartiainen, Elimaki, Merela – Nieminen
Náhradníci:
Trenér:
HC Lausanne:
Boltshauser (Stephan) – Grossmann, Junland, Frick, Lindbohm, Genazzi, Heldner, Nodari – Leone, Jeffrey, Vermin – Kenins, Jooris, Bertschy – Herren, Almond, Moy – Antonietti, Froidevaux, Traber – Roberts
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kopitz, Kaukokari – Neva, Sormunen
Diváci:
1. třetina | ||||
02:12 | LAU | 0:1 | Herren (Moy, Grossmann) | |
08:56 | LAU | 2 | Traber, vražení na hrazení | |
19:45 | LAU | 2 | Traber, podrážení | |
19:45 | LAU | 2 | Lindbohm, hrubost | |
PLH | 2 | Vartiainen, hrubost | ||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:10 | PLH | 2 | Merela, nedovolené bránění brankáři | |
24:53 | LAU | 2 | Jooris, sekání | |
26:15 | LAU | 2 | Moy, hákování | |
26:25 | PLH | 1:1 | Mustonen | |
28:03 | PLH | 2:1 | Merela (Aaltonen, Bjorninen) | |
28:03 | LAU | 2 | Kenins, vražení na hrazení | |
32:58 | PLH | 2 | Jurgens, držení | |
37:51 | PLH | 3:1 | Ylonen (Pynnonen, Teppo) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:50 | LAU | 3:2 | Lindbohm (Frick) | |
42:32 | PLH | 4:2 | Nieminen (Aaltonen, Hari) | |
43:06 | LAU | 4:3 | Vermin (Leone, Grossmann) | |
49:52 | PLH | 2 | Kinnunen, hákování | |
52:06 | LAU | 2 | Almond, hrubost | |
PLH | 2 | Vartiainen, hrubost | ||
54:11 | LAU | 4:4 | Jooris (Kenins, Frick) | |
54:42 | LAU | 2 | Almond, příliš mnoho hráčů | |
55:16 | PLH | 2 | Merela, podrážení | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
65:00 | LAU | 4:5 | Bertschy (rozh. náj.) | |
po s.n. |
Junosť Minsk – Třinec 15:00 2:0
Frölunda – Mountfield HK 16:00 2:3
Skellefteå – Grenoble 16:00 1:2
Cardiff – Moser Medical Graz 99ers • po s.n. (1:0) 17:00 4:3
Tychy – Mannheim • po prodl. 17:00 2:3
Kärpät – Bern • po prodl. 18:00 2:3
Pelicans Lahti – Lausanne • po s.n. (1:3) 18:00 4:5
Vienna Capitals – Djurgården 19:30 1:2
Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji hezký zbytek neděle a pohodový vstup do nového týdne! (20:55:20)
65:00
65:00 BERTSCHY - 4:5
65:00
Vítěznou branku vstřelil Christoph Bertschy.
4. série 1:3
3. série 1:3
3. série 1:2
2. série 1:2
2. série 1:1
1. série 1:1
1. série 1:0
65:00
64:30
63:45
62:40
62:19
62:00
61:00
60:24
60:01
60:00
59:30
58:55
58:13
57:24
57:16
56:42
56:04
55:38
55:16
54:42
54:11
54:11 JOORIS - 4:4
54:11
54:06
53:12
53:06
53:00
52:06
52:00
51:52
51:30
51:14
50:17
49:52
49:29
48:57
48:33
48:10
47:12
46:00
45:24
43:06
43:06 VERMIN - 4:3
43:06
42:32
42:32 NIEMINEN - 4:2
42:32
42:12
41:57
41:35
40:50
40:50 LINDBOHM - 3:2
40:50
40:01
Třetí třetina započne přibližně v 19:51.
40:00
39:46
39:39
38:48
37:51
37:51 YLONEN - 3:1
37:51
37:27
36:54
36:20
35:39
35:16
34:58
34:48
34:34
33:43
32:58
32:35
32:00
31:26
30:43
30:03
29:35
28:03
28:03
28:03 MERELA - 2:1
28:03
27:48
27:10
26:25
26:25 MUSTONEN - 1:1
26:25
26:15
26:10
24:53
24:10
24:01
23:30
22:23
21:45
20:47
20:01
20:01
Druhá třetina začne přibližně v 18:52.
20:00
19:45
19:45
19:13
18:07
17:15
16:46
16:13
15:42
15:10
14:03
13:51
13:25
12:37
12:00
11:31
11:14
10:56
09:44
09:30
08:56
08:21
08:10
07:42
07:01
06:00
05:26
05:02
04:00
03:30
02:12
02:12 HERREN - 0:1
02:12
01:40
00:40
00:08
00:01
Pelicans Lahti: Karhunen (Tolvanen) – Jurgens, Vorobey, Jaakola, Kinnunen, Pynnonen, Teppo – Tanus, Mustonen, Mankinen – Lahtinen, Hari, Ylonen – Gymer, Bjorninen, Aaltonen – Vartiainen, Elimaki, Merela – Nieminen
HC Lausanne: Boltshauser (Stephan) – Grossmann, Junland, Frick, Lindbohm, Genazzi, Heldner, Nodari – Leone, Jeffrey, Vermin – Kenins, Jooris, Bertschy – Herren, Almond, Moy – Antonietti, Froidevaux, Traber – Roberts
Rozhodčí: Kopitz, Kaukokari – Neva, Sormunen.