2:3
po prodl. (1:0, 1:2, 0:0 - 0:1)
01.09.2019, 17:00 • Stadion Zimowy • Skupina F • Markéta Peclová
Tipsport: 9.03 7.0 1.2 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 9.03 - 7.0 - 1.2
GKS Tychy – Adler Mannheim
2:3
po prodl. (1:0, 1:2, 0:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 8. Szcechury (Komorski, Cichy), 37. Szmatula (Yafimenko, Novajovský) – 35. Hungerecker, 37. Stützle (Smith), 61. Plachta (Goc, Katic)
Karty:
Neproměněná penalta:
GKS Tychy:
Murray (Lewartowski) – Yeronau, Novajovský, Kotlorz, Bryk, Pociecha, Ciura, Kolarz, Akimoto – Yafimenka, Szmatula, Mroczkowski – Bagiński, Galant, Witecki – Klimenko, Cichy, Szczechura – Jeziorski, Komorski, Kogut
Náhradníci:
Trenér:
Adler Mannheim:
Endras (Gustafsson) – Reul, Akdag, Lampl, Billins, Lehtivuori, Katic, Krupp – Stützle, Smith, Kraemmer – Bergmann, Järvinen, Rendulic – Soramies, Goc, Hungerecker – Raedeke, Plachta
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Mrkva, Baca – Noworyta, Bucki
Diváci:
1. třetina | ||||
01:28 | TYC | 2 | Kotlorz, držení hole | |
MAN | 2 | Bergmann, vysoká hůl | ||
06:19 | MAN | 2 | Lehtivuori, držení | |
07:09 | TYC | 1:0 | Szcechury (Komorski, Cichy) | |
11:00 | MAN | 2 | Bergmann, krosček | |
15:04 | TYC | 2 | Komorski, podrážení | |
18:54 | MAN | 2 | Kraemmer, krosček | |
TYC | 2+2+2 | Bagiński, faul kolenem | ||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:27 | MAN | 2 | Katic, hákování | |
34:24 | MAN | 1:1 | Hungerecker | |
36:12 | MAN | 1:2 | Stützle (Smith) | |
36:50 | MAN | 2 | Hungerecker, hákování | |
36:53 | TYC | 2:2 | Szmatula (Yafimenko, Novajovský) | |
37:32 | MAN | 2 | Lehtivuori, krosček | |
39:31 | TYC | 2 | Novajovský, držení hole | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:07 | TYC | 2 | Klimenko, hákování | |
48:43 | TYC | 2 | Komorski, sekání | |
MAN | 2 | Rendulic, sekání | ||
49:33 | MAN | 2 | Billins, sekání | |
51:24 | MAN | 2 | Reul, krosček | |
52:48 | TYC | 2+2 | Pociecha, pozdní dohrání | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
60:53 | MAN | 2:3 | Plachta (Goc, Katic) | |
po prodl. |
Junosť Minsk – Třinec 15:00 2:0
Frölunda – Mountfield HK 16:00 2:3
Skellefteå – Grenoble 16:00 1:2
Cardiff – Moser Medical Graz 99ers • po s.n. (1:0) 17:00 4:3
Tychy – Mannheim • po prodl. 17:00 2:3
Kärpät – Bern • po prodl. 18:00 2:3
Pelicans Lahti – Lausanne • po s.n. (1:3) 18:00 4:5
Vienna Capitals – Djurgården 19:30 1:2
52:48
51:24
49:33
48:43
Vyloučení v týmu Adler Mannheim (Rendulic – 2 min., sekání).
42:07
39:31
37:32
36:50
25:27
18:54
Vyloučení v týmu GKS Tychy (Komorski – 2+2 min + 2 min., faul kolenem).
15:04
11:00
06:19
01:28
Vyloučení v týmu Adler Mannheim (Bergmann – 2 min., vysoká hůl).