1:4

po prodl. (0:0)

29.08.2019, 19:30 • King Baudouin Stadium, Brussels • Play-off • Gerard Filip

Tipsport: 2.2 3.3 3.04 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost a u dalšího utkání z Evropské ligy, na viděnou. (22:16:14)
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 6:12. Střely mimo: 5:11. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 14:15.
Je konec. Domácí nezvládli prodloužení a inkasovali v něm tři branky. Hosté tak mohou slavit postup, a to díky dvěma červeným kartám domácích a skvělému prodloužení. Uvidíme koho jim zítřejší los přidělí.

120+7

120+6

Domácí diváci ještě viděli rohový kop svého týmu. Ten putoval do středu vápna, kde se o hlavičku pokusil Quirynen, branku ale míjel.

120+4

Stengs ještě kličkoval mezi obránci v brankovišti Antverp, ti ho už ale do žádné střely nepustili.

120+2

Hosté pouze kombinují a drží míč na své straně, uvidíme zda ještě nějaká ta akce nastane, dle mě se utkání už pouze dohraje.

120

Rozhodčí ještě nastavuje sedm minut k dobru!

118

Hráči obou týmů se vrací na hrací plochu a budeme tedy ještě svědky závěru tohoto skvělého utkání.

117

Stále se nehraje. Diváci jsou neustále naštvaný, no uvidíme zda se to vůbec dohraje, protože do konce zbývá už jen opravdu necelých pět minutek.

114

No pozor! Domácí kotel je velmi rozzuřený a diváci chtěli vtrhnout na hřiště, dokonce se jim podařilo otevřít vstupní bránu, tu ale rychle běželo uzavřít několik hlídačů.

113

113. GUÐMUNDSSON - 1:4

113

Alkmaar právě vstřelil branku!
Čtvrtá branka je nakonec na světě! Idrissi držel míč v brankovišti, ovšem po vynikajícím signálu mu naběhl právě zmiňovaný JÓHAN BERG GUOMUNDSSON a ten s přehledem překonal brankáře.

112

O pas za obranu si tentokrát říkal Guðmundsson, jenomže i on se nacházel v ofsajdovém postavení a potencionální akce skončila.

111

Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Boadu, přichází Clasie.

110

K vidění byl čtvrtý gól do sítě Antverp, ovšem nabíhající Boadu se nacházel v ofsajdovém postavení, tudíž veškerá radost ihned skončila.

109

Ve druhé části prodloužení jsou o dost aktivnější domácí hráči. Těm se ale nedaří v brankovišti vůbec nic vymyslet.

108

Rohový kop mohl nějak zápas ještě zdramatizovat, ovšem ani jeden z hráčů Antverp se do míče neopřel a dopředu tak mohou hosté.

107

Hosté se ještě museli bránit! Z levé strany přisvištěl opravdu dobrý centr na zadní tyč. Odvracet ho musel až jeden z obránců.

1:4

Branky: 73. Ze – 90. Stengs, 96. Druijf, 102. Koopmeiners (pen.), 113. Guðmundsson

Karty:   26. Rodrigues (ANY), 33. Mbokani (ANY), 51. Ze (ANY), 90+4. Seck (ANY), 97. Bolat (ANY), 97. Haroun (ANY), 101. Batubinsika (ANY) – 36. Bizot (ALK), 41. Boadu (ALK), 86. Idrissi (ALK), 92. Koopmeiners (ALK), 97. Stengs (ALK), 97. Wijndal (ALK)   35. Mbokani (ANY), 74. Ze (ANY)

Royal Antverpy: Bolat – Juklerod, Batubinsika, Seck, De Laet (105. Quirynen)– A. De Sart (100. Baby), Haroun (C) – Lamkel Ze, Refaelov (80. Arslanagic), Rodrigues (70. Hongla Yma Ii) – Mbokani
Náhradníci: Teunckens – Hairemans, Baby, Arslanagic, Quirynen, Hongla Yma Ii, Coopman

AZ Alkmaar: Bizot – Svensson (67. Druijf), Vlaar, S. Wuytens (54. Sugawara), Wijndal – Midstjo, Koopmeiners (C), Ouwejan (47. Guðmundsson) – Stengs, Boadu (111. Clasie), Idrissi
Náhradníci: De Boer – Hatzidiakos, Druijf, Clasie, Reijnders, Sugawara, Guðmundsson

Rozhodčí: T. Sidiripoulos – P. Kostaras, L. Dimitriadis (vš. GRE)

Diváci: 29 876

První zápas: Alkmaar - Antverpy 1:1