1:2 4:6, 7:5, 3:6

26.08.2019, 19:48 • 1. kolo • Onlajny.eu sk

: 3.6 1.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3:6

Druhý mečbal už ale Su-wej Sie využíva a stáva sa víťazkou zápasu! Taiwanská tenistka môže oslavovať postup do druhého kola.

3:5

Su-wej Sie zvládla mimoriadne dôležitý gem so svojím servisom a v rozhodujúcom dejstve zápasu vedie 5:3. Ak sa chce Čepelová v New Yorku udržať, teraz musí vyhrať.

3:4

Taiwanská tenistka využila hneď prvý z dvojice brejkbalov a ujíma sa vedenia 4:3. Teraz bude nasledovať gem, v ktorom sa Sie postaví n azákladnú čiaru a bude podávať.

3:3

Druhýkrát už však slovenská reprezentantka vzdorovať nedokázala. Taiwančanka vyrovnáva na 3:3.

3:2

Jana Čepelová to dokázala! Zvíťazila v treťom geme za sebou a stav tretieho setu otočila z 0:2 na 3:2 vo svoj prospech.

2:2

Ale druhý brejkbal už 26-ročná slovenská tenistka využila. Súperke ukradla gem so servisom a v rozhodujúcom dejstve vyrovnala na 2:2.

1:2

Jana Čepelová si druhé podanie tohto setu už dokázala ustrážiť a zo svojho pohľadu znížila na 1:2. Mladá Košičanka sa s americkou metropolou ešte rozhodne nechce rozlúčiť.

0:2

A aj sa jej to podarilo. Skúsenejšia tenistka začína v treťom sete vynikajúco a ujíma sa vedenia 2:0.

0:1

Su-wej Sie začala po zmene strán úspešnejšie. Využila hneď prvý brejkbal a v rozhodujúcej časti duelu sa ujíma vedenia 1:0.

7:5

A podarilo sa to! Aj napriek tomu, že Su-wej Sie je jednoznačnou favoritkou zápasu, duel bude pokračovať tretím setom. Všetko je teda ešte stále otvorené.

6:5

Podarilo sa! Jana Čepelová nepustila toto svoje podanie z rúk a dostáva sa do vedenia 6:5. Jej súperka tak bude druhýkrát v rade podávať na udržanie sa v sete.

5:5

Su-wej Sie svoj servis zvládla a s druhým setom sa ešte nelúči. Naopak, posiela ho do jedenásteho gemu.

5:4

Slovenská tenistka využila hneď prvý gembal a v druhom sete si ako prvá udržala gem so svojím servisom. Sie teraz bude podávať o udržanie sa v tejto časti duelu.

4:4

Jana Čepelová brejkbal okamžite využila a ani teraz sme preto nevideli víťazstvo podávajúcej hráčky. V druhom sete máme remízu 4:4.

3:4

A tak sa aj stalo. Ani v siedmej hre druhého setu sa podávajúcej hráčke nepodarilo získať bod a zdá sa, že servis je dnes skôr príťažou ako výhodou.

3:3

Druhý brejkbal už Jana Čepelová využila. Naša reprezentantka tak predĺžila sériu, v ktorej sme za posledných šesť gemov nevideli víťazstvo hráčky na servise.

2:3

Taiwanskej tenistke sa to podarilo. Využila svoj prvý brejkbal v tomto geme a ujíma sa dôležitého vedenia 3:2. Aj naďalej teda platí, že po prestávke ešte podávajúca hráčka svoj gem neudržala.

2:2

A ten sa jej podarilo využiť! V druhom sete tak stále platí, že podávajúca tenistka ešte svoj gem nedotiahla do víťazného konca. Uvidíme, či sa to Čepelovej teraz podarí zmeniť.

1:2

A aj sa jej to podarilo. V druhom dejstve teda zatiaľ platí, že podávajúca hráčka gem so svojím servisom nevyhrala ani raz.

1:1

Sovenskej hráčke sa podarilo prvý brejkbal druhého setu využiť a vzala si späť požičané. Po ukradnutom servise vyrovnáva na 1:1.

0:1

A tak sa aj stalo. Taiwančanka vstúpila do hry po prestávke výborne a ihneď sa ujíma vedenia 1:0. Teraz sa navyše presunie na podanie.

4:6

Čepelovej sa to nepodarilo a podávajúcu Taiwančanku nedokázala zastaviť. Slovenská tenistka v prvom sete uhrala štyri gemy a prehráva 0:1.

4:5

Vynikajúci obrat košickej tenistky je zavŕšený! Slovenka čelila dvom setbalom, ale aj napriek tomu našla potrebné sily a skúsenejšiu súperku dokázala dotlačiť do desiateho gemu úvodného setu.

3:5

Jana Čepelová to zvládla! V ôsmom geme využila prvý brejkbal a prvý set posiela ďalej. Teraz bude mať navyše výhodu servisu.

2:5

Na druhýkrát sa to už taiwanskej hráčke podarilo. Su-wej Sie pretavila výhodu do poslednej loptičky a v úvodnom sete vyhráva už 5:2.

2:4

Teraz sa jej to už ale nepodarilo! Jana Čepelová využila druhý brejkbal šiesteho gemu a znížila na 2:4 zo svojho pohľadu.

1:4

Su-wej Sie napokon po skvelom obrate víťazí aj v piatom geme a v úvodnom dejstve vedie už 4:1. Taiwanská hráčka má výborne nakročené k víťazstvu.

1:3

Teraz to už ale Čepelovej vyšlo a brejkbal využíva! Slovenská tenistka vďaka tomu znižuje na 1:3 zo svojho pohľadu.

0:3

Su-wej Sie ukradla Čepelovej aj druhý servis a v úvodnom dejstve duelu vedie už 3:0. Vynikajúci štart zápasu pre taiwanskú tenistku.

0:2

A aj sa tak stalo. Taiwanská tenistka využila svoj prvý gembal v druhom geme a otočila nepriaznivý stav vo svoj prospech. V úvodnom sete tak vyhráva už 2:0.

0:1

Su-wej Sie využila už prvý brejkbal a v zápase sa poľahky ujíma vedenia 1:0. Slovenská tenistka sa teraz z podania presunie na príjem.