3:3

konec (2:3)

26.08.2019, 04:30 • Banc of California Stadium • Jan Prošek

Tipsport: 1.36 5.67 6.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostující celek vedl díky skvělému úvodu zápas v 16. minutě 3:1, dvakrát se trefil Zlatan Ibrahimović. Ve zbytku zápasu byl aktivnější domácí celek, který díky brance ve druhém poločase dokázal vyrovnat. Utkání končí remízou. (06:34:25)
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 10:6. Střely mimo: 13:4. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 3:14.

90+4

90+3

Ibrahimović po pěkné samostatné akci zakončoval. Jeho rána končí těsně vedle tyče.

90+2

Mark-Anthony Kaye vybojoval pro své spoluhráče rozehrávku. Mnoho šancí v nastaveném čase k vidění není.

90+1

Čtyři minuty uvidíme navíc.

90

Domácí fotbalisté se nyní pokouší získat vedení v samotném závěru na svou stranu. Navíc vybojovali rohový kop. Desátý.

88

Brian Rodríguez to zkoušel individuálně, ovšem prosadit se nedokázal. Jeho rána končí nad brankou.

88

Mnoho času už ze druhého poločasu nezbývá, sledujeme aktivní hru hostujícího celku.

86

Cristian Pavón (LA Galaxy) mohl po Romneyově pasu poslat hosty do vedení, ale jeho rána končí nad brankou. Nechybělo mnoho.

85

Žlutou kartu dostává Zlatan Ibrahimovic (LA Galaxy).

85

Střídání v týmu Los Angeles FC: ze hřiště odchází Diego Rossi, přichází Josh Pérez.

84

Žlutou kartu dostává Servando Carrasco (LA Galaxy).

83

Eduard Atuesta zakončoval z těžké pozice, jeho ránu pravou nohou poměrně snadno zastavil brankář hostujícího celku.

82

Střídání v týmu LA Galaxy: ze hřiště odchází Jonathan dos Santos, přichází Servando Carrasco.

81

Žlutou kartu dostává Favio Álvarez (LA Galaxy).

79

David Bingham vyrazil míč mimo prostor vymezený třemi tyčemi, je z toho rohový kop. Brian Rodríguez se dostal do výborné šance, jeho rána mířila do horní části branky.

78

Dostáváme se do finální fáze zápasu, Blessing odchází za asistence lékařů mimo hrací plochu.

77

Latif Blessing má křeče, leží na hrací ploše a spoluhráči se o něj starají.

76

Před malou chvílí přihrávající hráč se nyní změnil v zakončujícího. Mark-Anthony Kaye to vzal na sebe, jeho rána končí mimo.

74

Brian Rodríguez (Los Angeles Football Club) se propracoval do zajímavé pozice, jeho zakončení končí mimo, ale je z toho rohový kop.

72

Vedení domácím mohl přisoudit Adama Diomande, jenže jeho zakončení na vzdálenější tyči postrádalo přesnost.

71

Bingham vyboxoval míč mimo, následně zakončoval znovu Rosi, jehož pokus opět vyrazil brankář mimo branku. Rohový kop.

71

Diego Rossi autorem další střely, tentokrát byl pokus o středu zblokovaný. Domácí tak mají k dispozici sedmý rohový kop v tomto zápase.

68

Jonathan dos Santos (LA Galaxy) zůstává na hrací ploše, zdá se, že je zraněný.

67

Brian Rodríguez (Los Angeles Football Club) zakončoval pravou nohou z osy hrací plochy, ale jeho projektil byl zblokovaný.

64

Rohový kop nyní budou rozehrávat domácí fotbalisté. Centr byl příliš přetažený, a tak bude vykopávat brankář.

62

Domácí Diego Rossi to zkoušel individuálně, ale jeho střelecký pokus byl snadnou prací pro brankáře.

61

Střídání v týmu Los Angeles FC: ze hřiště odchází Carlos Vela, přichází Brian Rodríguez.

60

Půlhodina hry zbývá do konce zápasu, stav je aktuálně vyrovnaný 3:3, domácí celek dokázal smazat dvoubrankovou ztrátu.

60

Od vyrovnávající branky hraje lépe domácí celek, navíc je hnán fanoušky, kteří vytvářejí parádní atmosféru.

57

57. Rossi (LAFC)

57

Domácí Diego Rossi zakončoval z bezprostřední blízkosti, jeho projektil tak tak dokázal brankář vyrazit před sebe, a pak si už dobře počínala obrana.

55

Střídání v týmu LA Galaxy: ze hřiště odchází Uriel Antuna, přichází Joe Corona.

55

Aktivní hra domácího celku pokračuje dál, nyní fotbalisté v černém vybojovali rohový kop za ohlušující atmosféry.

53

53. Carlos VELA - 3:3

53

Los Angeles FC právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno, postaral se o to po pěkné akci CARLOS VELA. Na jeho střelu brankář nedosáhl. Asistence: Mark-Anthony Kaye.

51

Žlutou kartu dostává Giancarlo González (LA Galaxy).

51

Giancarlo González (LA Galaxy) si v osobním souboji počínal nedovoleně, a tak bude rozehrávat domácí tým, jmenovitě Carlos Vela.

48

Hostující celek vstoupil do druhé fáze zápasu aktivněji, pokouší se něco vymyslet na útočné polovině.

46

Jednu jedinou změnu provedli trenéři během poločasové přestávky.

46

Střídání v týmu LA Galaxy: ze hřiště odchází Jørgen Skjelvik, přichází Dave Romney.

46

Čtyři góly během 16 minut, za první poločas celkem pět. Z toho dva Zlatan Ibrahimovič. Hostující celek vede o jednu branku, ale druhý poločas bude velmi zajímavý.

45+2

45+1

45+1. Latif BLESSING - 2:3

45+1

Po dobré akci spoluhráčů se k míči dostal LATIF BLESSING. Udělal blafák brankáři, a pak snadno zakončoval.

45+1

Nastavovat se budou dvě minuty.

45

Začala poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat. Hostující celek má optickou převahu.

42

Mark-Anthony Kaye hledal spoluhráče před brankou, ale Latif Blessing byl nachytaný v postavení mimo hru.

41

Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit.

40

Zlatan Ibrahimovič se dostal do další velké šance, tentokrát však jeho rána levou nohou končí těsně vedle. Míč byl tečovaný na rohový kop.

39

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene, hraje se spíše na polovině hrací plochy.

37

Adama Diomande (Los Angeles Football Club) pálil kousek před pokutovým územím. Jeho projektil končí mimo.

36

Dostáváme se do poslední desetiminutovky v prvním poločase, který výrazně dvěma góly ovlivnil Zlatan Ibrahimovič.

35

Uriel Antuna (LA Galaxy) se propracoval do střelecké pozice, jeho ránu pravou nohou zastavil brankář.

34

Diego Rossi se dostal do střelecké pozice, jeho projektil byl zblokovaný na rohový kop.

31

Cristian Pavón hledal svého vysokého kolegu Zlatana Ibrahimoviče, ale ten byl v postavení mimo hru.

30

Půlhodina hry je pryč, hostující celek se nyní znovu dostal na útočnou část hrací plochy, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím ale marně. Obrana LAFC hraje zodpovědně.

28

Žlutou kartu dostává Jørgen Skjelvik (LA Galaxy).

27

Favio Álvarez (LA Galaxy) to vzal na sebe, jeho ránu ale vyrazil brankář domácího celku.

25

Blessing ani Diomande nedokázali své velké šance proměnit. Jejich střely končí mimo branku, brankář Bingham zasahovat nemusel.

23

LA Galaxy rozehrávalo volný kop. Centr se snesl před branku, ale zakončení hlavou postrádalo přesnost.

22

Hostující celek vede o dvě branky a je momentálně lepším týmem na hrací ploše. Domácí musí zlepšit úplně všechno, pokud chtějí zápas zdramatizovat.

20

Po Gonzálezově faulu vybojoval Carlos Vela (Los Angeles Football Club) rozehrávku na své útoční polovině.

18

Adama Diomande (Los Angeles Football Club) hlavičkoval po centru spoluhráče, ale jeho zakončení končí mimo branku.

16

16. Cristian PAVÓN - 1:3

16

Tým LA Galaxy právě vstřelil branku!
Hostující celek rychle přidává další branku, tentokrát se prosazuje střelou na bližší tyč obranou nepokrytý CRISTIAN PAVÓN. Asistence: Favio Álvarez.

15

15. Zlatan IBRAHIMOVIČ - 1:2

15

Po dlouhém výkopu brankáře se nakonec k míči dostal ZLATAN IBRAHIMOVIČ. Obhodil si brankáře, a pak snadno zakončil. Hosté se znovu dostávají do vedení.

12

12. Latif BLESSING - 1:1

12

Nedorozumění v hostující obraně dokázali domácí potrestat, LATIF BLESSING se prosazuje hlavou.

11

Zlatan Ibrahimović z hostujícího celku hledal Uriela Antunu, který byl podle pomezního sudího v postavení mimo hru.

10

Giancarlo González zblokoval míč, rohový kop pro LAFC.

7

Carlos Vela (Los Angeles Football Club) se dostal po skvělém pasu spoluhráče donutil hostujícího brankáře k výbornému zákroku, následně se míč odrazil k Atuestovi, jehož nůžky končí na tribuně.

6

Sledujeme klidnější pasáž hry, domácí fotbalisté mají sice míč pod kontrolou, ale na nějakou výraznější šanci čekají.

5

Giancarlo González hledal dobrou přihrávkou spoluhráče Ibrahimoviče, který byl ovšem nachytaný v postavení mimo hru.

4

Sebastian Lletget (LA Galaxy) se dostal do další zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána pravou nohou byla zblokovaná.

2

2. Zlatan IBRAHIMOVIČ - 0:1

2

106 vteřin od úvodního hvizdu a hostující celek se dostává do vedení, před brankou se skvěle uvolnil ZLATAN IBRAHIMOVIČ. Dostal přihrávku a překonal brankáře střelou na první tyč. Asistence: Cristian Pavón.

1

V poklidném tempu zápas začal, úvodní výkop mají domácí fotbalisté.

1

Domácí hrají v černém, hosté pak v bílém.

1

Utkání brzy začne.

Los Angeles FC: Miller – Beitashour, Zimmerman, Segura, Harvey – Atuesta, Kaye, Blessing – Rossi, Diomande, Vela
Náhradníci: Sisniega – Silva, El-Munir, Blackmon, Nguyen, Pérez, Rodríguez

LA Galaxy: Bingham – Skjelvik, Polenta, González, Feltscher – Lletget, dos Santos – Antuna, Álvarez, Pavón – Ibrahimović
Náhradníci: Lampson – Rommey, Araujo, Carrasco, Corona, Álvarez, Pontius

Rozhodčí: Chapman – Wienckowski, Klinger, Osmanovic. VAR: Stoica.
LA Galaxy je v tabulce Západní konference na páté pozici. Tým má bilanci 13-2-11 a získal 41 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Porazil Dallas 2:0. Nestačil na Portland 0:4, Atlantu 0:3, DC United 1:2. Remizoval se Seattlem 2:2.
Los Angeles FC je v tabulce Západní konference na první pozici. Má bilanci 19-4-3 a z posledních pěti zápasů všechny vyhrálo. Poradilo si s Atlantou 4:3, New England 2:0, New Yorkem RedBulls 4:2, Salt Lake 2:0 a San Jose 4:0.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Americké MLS. V tomto zápase proti sobě nastoupí Los Angeles FC a LA Galaxy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.

3:3

konec (2:3)

Branky: 12. Blessing, 45+1. Blessing, 53. Vela (Kaye) – 2. Ibrahimovič (Pavón), 15. Ibrahimovič (Álvarez), 16. Pavón (Álvarez)

Karty:   28. Skjelvik (GAX), 51. González (GAX), 81. Álvarez (GAX), 84. Carrasco (GAX), 85. Ibrahimovic (GAX)

Rozhodčí: Chapman – Wienckowski, Klinger, Osmanovic. VAR: Stoica