4:1

konec (2:0)

26.08.2019, 19:00 • 2. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 2.81 3.13 2.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas výrazně ovlivnil první poločas, hostující celek dostal dvě červené karty, domácí Olarenwaju Kayode vstřelil dvě branky. Zbytek zápasu se v podstatě jen dohrával. Hosté v devíti sice prosadit dokázali, ale na výraznější zdramatizování zápasu to nestačilo. (21:03:11)
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 16:8.

90+4

90+3

V poklidném tempu se zápas dohrává.

90+1

Čtyři minuty uvidíme navíc.

90

Probíhá poslední minuta poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

87

Obrázek hry je nyní stále stejný, domácí celek hraje aktivně a pokouší se vstřelit pátou branku, hostující obrana musí být pozorná, což se jí zatím daří.

85

Olarenwaju Kayode si jde pro hattrick, nyní zkoušel dostihnout míč u vzdálenější tyče, ale spoluhráčova přihrávka byla příliš dlouhá.

83

Gençlerbirliği se nyní usadil na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet, ale hostujícím hráčům chybí přesnější finální fáze.

82

Berat Ayberk Özdemir byl před brankou, dobře se zorientoval a vyskakoval na centr. Na míč nedosáhl.

81

Deset mnut hry zbývá do konce druhého poločasu, ovšem lze předpokládat, že se bude pořádně dlouho nastavovat.

80

Berat Ayberk Özdemir byl sám před odkrytou brankou, ale míč po spoluhráčově přihrávce a jeho zakončení končí mimo.

78

Střídání v týmu Gençlerbirliği S.K.: ze hřiště odchází Stéphane Sessègnon, přichází Soner Dikmen.

78

Jean-Armel Kana-Biyik si pomohl nedovoleně, míč pro hosty.

77

Střídání v týmu Gaziantepspor: ze hřiště odchází Souleymane Diarra, přichází Gökhan Alsan.

75

Domácí rozehrávají volný kop. Následně dlouhé minuty hovořil hlavní sudí s VARem, takže lze očekávat znovu výrazné nastavení ke druhému poločasu.

74

Gaziantepspor hraje jednoznačně lépe a míří za výhrou v tomto zápase.

73

73. Oğuz CEYLAN - 4:1

73

Gaziantepspor právě vstřelil branku!
Domácí celek bleskově odpovídá a znovu si bere zpět tříbrankové vedení. Po krásného Pawlowského pasu se prosazuje střelou mezi nohy brankáře OĞUZ CEYLAN. Asistence: Bartlomiej Pawlowski.

69

69. Berat Ayberk Özdemir - 3:1

69

Gençlerbirliği právě vstřelil branku!
Hostující celek se nyní prosazuje, po dobré přihrávce spoluhráče dostal míč do branky obranou neobsazený BERAT AYBERK ÖZDEMIR. Günay Güvenç hrál špatně pozičně.

67

Hraje se nyní převážně na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice.

65

Bartlomiej Pawlowski si nabíhal do volného prostoru, ale střílená přihrávka od spoluhráče postrádala přesnost.

64

Hosté vybojovali sice vhazování na útočné polovině, ale nedokázali výrazněji ohrozit branku soupeře.

61

Půlhodina hry nás dělí od konce zápasu, Gaziantepspor míří v tomto zápase druhého kola za výhrou.

60

Střídání v týmu Gaziantepspor: ze hřiště odchází Güray Vural, přichází Bartlomiej Pawlowski.

58

Domácí fotbalisté pokračují v aktivní hře, zápas mají zcela pod kontrolou a mají jasnou převahu.

56

56. Güray VURAL - 3:0

56

Abdoulaye Diallo špatně vyhodnotil situaci, podskočil míč, který přímo na branku vyslal GÜRAY VURAL. Jeho rána tak k překvapení všech končí v bráně.

54

Hosté rozehrávali volný kop, centr se snesl před branku, ale Günay Güvenç vyboxoval míč.

54

Střídání v týmu Gençlerbirliği S.K.: ze hřiště odchází Nadir Çiftçi, přichází Rahmetullah Berişbek.

48

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, aktivnější hrou se prezentuje tým, který vede o dvě branky.

46

Střídání v týmu Gaziantepspor: ze hřiště odchází Papy Mison Djilobodji, přichází Raman Chibsah.

46

Ahmet Oğuz a Pierre-Yves Polomat dostali v prvním poločase za fauly červenou kartu, hosté hrají v devíti. Domácí se prosadili dvakrát, trefil se v obou případech Olarenwaju Kayode.

45+8

45+8

Nyní už probíhá poslední nastavená minuta.

45+6

Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene, mnoho šancí momentálně k vidění není.

45+5

Abdoulaye Diallo zastavil další bleskovou akci domácího celku, obrana hostů se nyní rozestoupila, čehož zkoušel využít Patrick Twumasi. Na brankáře si však nepřišel.

45+4

Žlutou kartu dostává Papy Mison Djilobodji (Gaziantepspor). Domácí hráč byl v osobním souboji příliš aktivní, za což vidí žlutou kartu.

45+4

Střídání v týmu Gençlerbirliği S.K.: ze hřiště odchází Giovanni Sio, přichází Halil Pehlivan.

45+3

Hra se nyní bez výraznější šancí přelévá ze strany na stranu.

45+1

Olarenwaju Kayode měl na kopačce hattrick, stál sám u tyče, kam od spoluhráče dostal přihrávku. Jeho zakončení končí mimo branku. Míč se zvláštně odrazil, a tak jej kryje brankář Abdoulaye Diallo.

45+1

Celkem uvidíme navíc osm minut!

45

Rohový kop vybojoval aktivně hrající domácí celek. To se už dostává do poslední minuty v prvním poločase. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

43

Abdoulaye Diallo rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop na útočnou polovinu.

42

Domácí Gaziantepspor dominuje dění na hrací ploše, vede o dvě branky, navíc soupeři hrají bez dvou vykartovaných hráčů.

40

Žlutou kartu dostává Zargo Touré (Gençlerbirliği S.K.).

39

39. Olarenwaju KAYODE - 2:0

39

Hostující brankář sice vystihl směr, ale tvrdou z pokutového kopu vyslal OLARENWAJU KAYODE. Jeho trefa posílá domácí do dvoubrankového vedení.

39

39. Červená karta

39

Červenou kartu dostává Pierre-Yves Polomat (Gençlerbirliği S.K.).

38

Dlouho hlavní rozhodčí komunikoval s videem, nakonec se šel na celou situaci podívat na monitor.

35

35. Šance domácích.

35

Domácí měli velkou šanci, sudí konzultuje s videem možnost pokutového kopu pro domácí.

32

32. Olarenwaju KAYODE - 1:0

32

Domácí celek se naprosto snadno dostává do vedení, prosazuje se po obrovské chybě hostujícího Nadira Çiftçi neobsazený OLARENWAJU KAYODE. Ten vybojoval volný míč a zakončoval.

28

Jean-Armel Kana-Biyik centroval před branku, nebo spíše prodlužoval míč do míst, kam si nabíhal Olarenwaju Kayode. Jeho zakončení však nebylo přesné. Abdoulaye Diallo kryje míč.

27

27. Červená karta

27

Červenou kartu dostává Ahmet Oğuz (Gençlerbirliği S.K.).

25

Nejprve ale přestávka na občerstvení.

24

Günay Güvenç si organizuje obranu, Stéphane Sessègnon (Gençlerbirliği) bude rozehrávat rohový kop.

21

Olarenwaju Kayode hledal dlouhou přihrávkou spoluhráče, ale dlouhý pas byl hostující obranou zblokovaný, a tak se směr hry otáčí.

20

Dvacet minut hry je pryč, na výraznější šanci v tomto zápase zatím čekáme, obrany hrají zodpovědně před oběma brankami.

18

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

16

Ahmet Oğuz nedokázal zpracovat podle představ, následně mají míč znovu hosté.

16

Arda Kizildag zakončoval po volném kopu, míč se k němu odrazil, a pak střelu Günay Güvenç tak tak vyrazil na rohový kop.

15

Hostující celek má aktuálně převahu, pokouší se něco vymyslet na útočné části hrací plochy, vybojoval volný kop.

13

Domácí Gaziantepspor nyní bude rozehrávat rohový kop. Olarenwaju Kayode nakrátko rozehrál, ale následné přenesení hry před branku nebylo přesné.

10

Deset minut hry je pryč, nyní se do střelecké pozice dostal hostující Giovanni Sio, jenže mu scházel k míči zhruba metr, aby jej trefil do odkryté části branky.

9

Domácí nyní rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, ale Nadir Çiftçi dokázal dobře odehrát míč do bezpečné vzdálenosti.

8

Hostující celek nyní pokračuje v aktivní hře, domácí obrana musí být pozorná. Zatím svou roli zvládá na výbornou.

5

Zdá se, že domácí hráč bude za malý moment schopný pokračovat ve hře, proběhne jeho doošetření mimo hrací plochu.

4

Berat Ayberk Özdemir se dopustil nedovoleného zákroku na domácího Souleymane Diarru. Ten zůstává ležet na hrací ploše a míří k němu lékaři.

3

Pierre-Yves Polomat kombinoval se svými spoluhráči na útočné polovině, ale do výraznější šance se nedostal, a tak hrají domácí, kteří vybojovali míč.

2

Sledujeme klidnější úvod zápasu, ani jeden celek se nikam nežene.

1

Hosté hrají v bílém, domácí ve tmavém.

1

Gaziantepspor: Güvenç – Ceylan, Kana-Biyik, Djilobodji, Tosca – Tetteh, Júnior Morais – S. Diarra, Twumasi, Vural – Kayode.
Náhradníci: Lodygin – Aktaş, Alsan, Celik, Uğurlu, Chibsah, Olkowski, Özer, Pawlowski, Zengin.

Gençlerbirliği S.K.: A. Diallo – Oğuz, Z. Touré, Kizildag, Polomat – Özdemir, F. Baiano – Candeias, Sessègnon, Çiftçi – Sio.
Náhradníci: Adiyaman – Berişbek, Dikmen, Karakaş, H. Pehlivan, Y. Pehlivan, M. Seuntjens, Stancu, S. Yilmaz, Karadaş..
Dnes budeme sledovat souboj dvou týmů, kterým se vstup do nového ročníku nejvyšší turecké soutěže vůbec nepovedl. Dnešní hostující celek na úvod doma podlehl 0:1 Rizesporu. Domácí pak schytali debakl 5:0 na půdě Fenerbahce. Trenér hostujícího mužstva navíc nemůže počítat s Fláviem, který minule viděl červenou kartu. Otazník navíc visí nad startem Baiana Fabrícia.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání turecké ligy mezi Gaziantepsporem a Genclerbirligi S.K. Výkop je stanoven na 19 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

4:1

konec (2:0)

Branky: 32. Kayode, 39. Kayode (pen.), 56. Vural, 73. Ceylan (Pawlowski) – 69. Özdemir (Berişbek)

Karty:   45+4. Djilobodji (GAZ) – 40. Z. Touré (GEN)   27. Oğuz (GEN), 39. Polomat (GEN)

Gazişehir Gaziantep F.K.: Güvenç – Ceylan, Kana-Biyik, Djilobodji (46. Chibsah), Tosca – Tetteh, Júnior Morais – S. Diarra (77. Alsan), Twumasi, Vural (60. Pawlowski) – Kayode.

Gençlerbirliği S.K.: A. Diallo – Oğuz, Z. Touré, Kizildag, Polomat – Özdemir, F. Baiano – Candeias, Sessègnon (78. Dikmen), Çiftçi (54. Berişbek) – Sio (45+4. H. Pehlivan).