2:1

konec (1:1)

25.08.2019, 01:30 • Gillette Stadium • Tomáš Němčík

Tipsport: 1.98 3.86 3.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo nám utkání MLS mezí týmy New England Revolution a Chicago Fire. První půle nám skončila nerozhodným stavem, když se po jedné brance na každé straně šlo do útrob Gillette Stadium. Druhá půle nám nabídla pouze jeden gólový moment, a to na straně domácích, když se v 87. minutě prosadil po fatálním selhání hostující obrany Gustavo Bou a stanovil tak výsledné skóre zápasu – 2:1.

Ode mne je to pro tento moment vše. Přeji hezký zbytek neděle! (03:36:41)
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 6:4. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:9.

90+6

90+6

Poslední útok Chicaga v zápase.

90+5

Běží nám už poslední vteřiny zápasu a nic nenasvědčuje tomu, že bychom měli být svědky vyrovnání.

90+4

Protiútok se domácím zakončit nepovedlo. Našetřili ale pár cenných vteřinek.

90+4

Hosté se dostali k míči, jsou však ale pouze na vlastní polovině.

90+3

Chicagu se teď absolutně nedaří. Jejich hra je plná nepřesností a ztrácí velice jednoduše balóny.

90+2

Žlutá karta pro Michaela Aziru za útočný faul.

90+1

Míč už je opět u kopaček Chicaga.

90

Rozhodčí nastavuje 5 minut.

90

Takhle to nepůjde. Nepřesný pas přinese míč na kopačky domácích.

90

Chicago už vsází všechno na jednu kartu. Jsme svědky totální ofenzívy ze strany hráčů v červeném.

88

Střídání v týmu Chicago Fire. Odchází Jonathan Bornstein, přichází Fabian Herbers

86

86. BOU - 2:1

86

Tým New England právě vstřelil branku!
Nakonec pokažená standardka nemusí domácí mrzet! V následné akci fatálně selhal jeden z hráčů Chicaga, který nahrál přesně na nohu GUSTAVA BOUA, který levačkou rozvlnil síť. 2:1

85

Gustavo Bou zvolil razanci, ale ukázalo se, že to nebylo nejmoudřejší rozhodnutí. Střela sice měla zmíněnou razanci, ale scházelo to důležitější, a to přesnost.

84

Tohle bude důležitý okamžik. Domácí hráč byl faulovaný těsně za hranicí území. K míči se staví Gustavo Bou, který se pokusí přímo ohrozit svatyní hostí.