2:3

konec (0:0, 1:1, 1:2)

24.08.2019, 17:30 • Zimní stadion Písek • Martin Dokulil

Děkuji za pozornost a přeji všem hezký víkend. (19:47:32)
Domácí předvedli solidní výkon. Po šedesáti minutách to bylo 2:2 a muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterém se trefil Plouffe a rozhodl tak o vítězství.

61:04

Briançon právě vstřelil branku!
Hosté rozhodují utkání, kdy vítěznou trefu dává FÉLIX PLOUFFE, který se objevil v bezprostřední blízkosti před Hamalčíkem a střelou po ledě skóruje. Asistence: Félix Chamberland.

60:01

Po pětiminutové pauze začalo prodloužení, kde se hraje na obou stranách ve třech hráčích.
Po třetí třetině je stav nerozhodný 2:2 a bude následovat pěti minutové prodloužení.

59:44

Hosté šli na konci třetí části do hry v šesti a dokázali srovnat na 2:2, kdy se přesně mezi kruhy zjevil JUSTIN VALENTINO a ranou doprostřed branky vyrovnává. Asistence: Mathleu, Andre.

58:30

Bednaříkovo pokus ze středního pásma pokryl brankář hostů.

58:00

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí části.

57:06

Písek právě vstřelil branku!
Domácí dávají vedoucí gól necelé tři minuty před koncem utkání. Do dobré šance se dostal Bednařík, který poslal po ledě přesnou přihrávku na najíždějícího ADAMA NOVÁKA a ten se trefil přesně. Asistence: Bednařík.

56:31

Oddechový čas pro domácí.

56:31

Icing Písku. Hra se vrací zpět do obranného pásma domácích.

55:01

Ofsajd Písku. Vhazování ve středním pásmu.

54:42

Blokovaná střela domácí obranou končí v ochranné síti. Vhazování v útočném pásmu Ďáblů.

54:01

Bednaříkovo šanci ukončuje včasný zákrok Sanyase.

53:38

52:10

Do dobrého postavení se v přesilovce dostal Šuhaj, ale z bezprostřední blízkosti se nedokázal trefit přesně.

51:38

Igier (BRI) – 2 min. – krosček.

50:00

Do přečíslení se dostali hosté, ale pohotový zákrok Roda zastavil rozjíždějící akci.

2:3

Branky a nahrávky: 29. Hanus (Weiner), 58. Novák (Bednařík) – 28. Plouffe (Igier, Black), 60. Valentino (Andre), 62. Plouffe (Chamberland)

IHC Králové Písek: Hamalčík (Kříž) – Hanus, Weiner, Turek, Tintěra, Růžek, Tampier, Šafář, Novák, Koupal, Bednařík, Strnad, Paule, Volf, Rod, Šuhaj, Přibyl, Stauber, Paukner.

Diables Rouges de Briançon: Sanyas (Blažek) – Raats, Chapelier, Bonnardel, Black, Campbell, Igier, Richardson, Mayea, Metais, Ruel, Sarlin, Chamberland, Andre, Robertson, Morillon, Plouffe, Valentino, Fauchon, Gibert, Romand.

Rozhodčí: Šperl – Mitáš, Horažďovský