4:0

konec (3:0)

22.08.2019, 04:30 • Banc of California Stadium • Jan Prošek

Tipsport: 1.38 5.49 6.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Los Angeles vyhrává tento zápas naprosto jednoznačně 4:0, podařil se mu vstup do zápasu a zejména první poločas, který domácí fotbalisté vyhráli 4:0. Zasloužená výhra LAFC. (06:35:56)
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 11:7. Střely mimo: 2:9. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 16:13.

90+4

90+4

Už se hraje nad rámec nastaveného času.

90+2

Adama Diomande sice míč do branky dostal, ale hlavní sudí gól po poradě s VAR neuznává. Pravděpodobně vinou ofsajdu.

90+1

Tři minuty se budou nastavovat. Fanoušci se baví, skandovaným potleskem a zpěvem chorálů děkují za výkon hráčům.

90

Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88

Ani tato průniková přihrávka na Wondolowského nebyla nejpřesnější.

86

Los Angeles kontroluje hru. San Jose sice bylo před brankou, ale vystřelit nedokázalo.

85

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, mnoho šancí k vidění není.

84

Hostující celek se pokouší vstřelit alespoň jednu branku, ale domácí obrana podává zodpovědný výkon.
Máme zde informaci pro novináře, dnešnímu utkání přihlíží 22.110 platících diváků.

81

81. Josh PÉREZ - 4:0

81

Los Angeles FC právě vstřelil branku!
Kaye dobrou přihrávkou oslovil spoluhráče JOSHE PÉREZE, který neměl problém zakončit ke vzdálenější tyči. Míč končí v brance, domácí fanoušci se radují. Asistence: Mark-Anthony Kaye.

80

Adama Diomande (Los Angeles Football Club) zakončoval další akci svého celku nepříliš povedenou střelou. Z ostré pozice pálil levou nohou. Míč končí v boční síti.

78

Centr se sice snesl před branku, ale obrana si snadno dokázala poradit.

77

Los Angeles se pokouší hrát co nejaktivněji, nyní fotbalisté v bílém vybojovali rohový kop.

76

Cristian Espinoza (San Jose Earthquakes) zkoušel poslat míč ke vzdálenější tyči domácí branky. Jeho rána však postrádala přesnost. Gólman zasahovat nemusel.

75

Domácí celek rozehrával patnáct minut před koncem volný přímý kop. Střela to nebyla vůbec špatná, ale mířila jen do brankové konstrukce.

74

Žlutou kartu dostává Tristan Blackmon (Los Angeles FC).

73

Střídání v týmu Los Angeles FC: ze hřiště odchází Latif Blessing, přichází Mark-Anthony Kaye.

71

Carlos Fierro (San Jose Earthquakes) to zkoušel individuálně, ale jeho akci zablokoval jeden z domácích beků.

70

Střídání v týmu Los Angeles FC: ze hřiště odchází Andrés Ríos, přichází Chris Wondolowski.

70

Domácí fanoušci stále vytváří zápasu velmi dobrou atmosféru, jejich oblíbenci vedou o tři branky a míří za celkem jednoznačnou výhrou v tomto zápase.

69

. Eduard Atuesta (Los Angeles Football Club) zakončoval akci svého celku, ale na brankáře soupeře si nyní nepřišel.

67

Josh Pérez (Los Angeles Football Club) zakončoval z dobré střelecké pozice, jeho projektil byl zblokovaný na rohový kop. Ten domácí rozehrávali nakrátko.

65

Žlutou kartu dostává Latif Blessing (Los Angeles FC).

65

Střídání v týmu San Jose Earthquakes: ze hřiště odchází Marcos López, přichází Carlos Fierro.

63

Střídání v týmu San Jose Earthquakes: ze hřiště odchází Nick Lima, přichází Shea Salinas.

63

Střídání v týmu Los Angeles FC: ze hřiště odchází Diego Rossi, přichází Adama Diomande.

62

Střídání v týmu Los Angeles FC: ze hřiště odchází Jordan Harvey, přichází El-Munir.

60

Patnáct minut hry z druhého poločasu je pryč. Domácí fotbalisté vedou o tři branky, snaží se dál hrát co nejaktivněji.

58

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se momentálně nemůže dostat do střeleckých pozic. Hraje se spíše na polovině hrací plochy.

56

Jackson Yueill pálil před pokutovým územím, jeho ránu zblokoval jeden z domácích obránců.

54

Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, hostující tým po zblokované střele rozehrává rohový kop. Espinoza centroval před branku, ale rána byla nejprve zblokovaná, a tak míč vykopl obránce na brankové čáře. Další roh.

51

Carlos Vela (Los Angeles Football Club) zakončoval levou nohou z těžké pozice. Jeho ránu vyrazil brankář San Jose na rohový kop.

49

Obrázek hry, který jsme viděli v prvním poločase, je k vidění i ve druhé části zápasu.

48

Cristian Espinoza (San Jose Earthquakes) zakončoval pravou nohou, jeho projektil do horní části branky dokázal gólman zasahovat.

46

Valeri Qazaišvili byl nachytaný v postavení mimo hru, akce jeho týmu tak končí.

46

45+5

45+5

San Jose má sice míč pod kontrolou, ale daleko od branky soupeře, takže se nemůže dostat do střeleckých pozic.

45+3

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se momentálně nikam nežene. V poklidném tempu se dohrává první poločas.

45+1

Danny Hoesen z týmu San Jose se propracoval do dobré střelecké pozice nad pokutovým územím. Jeho ránu vyrazil domácí brankář nad. Rohový kop.

45+1

Pět minut uvidíme navíc.

45

Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

44

Domácí hráči mají zápas jasně pod kontrolou, Vela útočí na hattrick, ale tentokrát byla jeho střela zblokovaná.

41

41. Carlos VELA - 3:0

41

Tak to byla krásná individuální akce. CARLOS VELA si z hostující obrany i brankáře udělal dobrý den, povodil si je, a tak z bezprostřední blízkosti poslal míč do branky. Takové góly se často nevidí. Asistence: Diego Rossi.

41

Vzhledem k tomu, že se několik minut nehrálo, očekávám pořádně dlouhé nastavení prvního poločasu.

40

Už toho bylo moc, a tak hlavní trenér San Jose byl vykázaný mimo střídačku.

39

Hostující trenér hodně důrazně žádá odpískání pokutového kopu, dohaduje se s rozhodčími. Několik minut se nehraje.

37

Cristian Espinoza postupoval do pokutového území, první jeho pokus o střelu byl zblokovaný. Následně se k zakončení dostal znovu. Míč po jeho střele končí mimo branku.

35

Žlutou kartu dostává Aníbal Godoy (San Jose Earthquakes).

33

Rychlou protiakci vedl domácí Josh Pérez. Jeho střelu levou nohou z pokutového územní snadno kryje domácí hostující Vega.

32

Nyní se do šance dostal jeden z hostujících hráčů. Dany Hoesen pálil z dobré pozice. Jeho ránu zastavila branková konstrukce.

30

Půlhodiny hry je pryč, domácí celek stále vede o dvě branky a pokračuje v aktivní hře. San Jose se musí bránit útočným akcím soupeře.

27

Andrés Ríos hledal nabíhajícího Valeri Qazaišviliho, který byl ovšem nachytaný v postavení mimo hru, akce San Jose tak rychle končí.

26

Jeden z hráčů LAFC fauloval, rozehrávat budou na své polovině fotbalisté San Jose.

25

Fanoušci vytváří zde v Los Angeles parádní atmosféru, která musí nadchnout nestranného pozorovatele.

23

Cristian Espinoza (San Jose Earthquakes) zakončoval pravou nohou z docela příznivé pozice, jeho rána však končí v moci brankáře, který snadno zasáhl.

22

Steven Beitashour fauloval, rozehrávat tak na své obranné polovině bude Valeri Qazaišvili.

21

Domácí celek potvrzuje roli favorita, vede o dva góly a hosté ze San Jose na svou výraznější šanci zatím čekají.

20

Žlutou kartu dostává Florian Jungwirth (San Jose Earthquakes).

17

17. Carlos VELA - 2:0

17

Domácí celek se dostává do dvoubrankového vedení, pokutový kop proměnil CARLOS VELA. Ze svého pohledu vypálil do pravé horní části branky. Vega se rozhodl pro stejný směr, ale tvrdou ránu zastavit nedokázal.

15

Lee Nguyen zakončoval z dobré pozice, jeho rána byla zblokovaná rukou obránce, po zásahu VAR uvidíme pokutový kop domácích.

13

Velkou šanci měli domácí fotbalisté, kteří sice překonali brankáře San Jose, ale na brankové čáře ho zastoupil jeden z obránců, který dokázal zblokovat střelu.

13

Nick Lima hledal zajímavým pasem spoluhráče, ale Danny Hoesen byl nachytaný v postavení mimo hru.

10

Deset minut hry je pryč, viděli jsme úvodní branku, nyní budou rohový kop rozehrávat hostující fotbalisté. Ti se ovšem do výraznější šance nedostali.

9

Jeden z hostujících hráčů chytře přeloboval domácího brankáře, kterého však na brankové lajně zastoupil jeden ze spoluhráčů.

8

Andrés Ríos (San Jose Earthquakes) byl fauloval, svou aktivní hrou vybojoval volný kop na útočné polovině. Domácí se tak musí bránit.

6

6. Diego ROSSI - 1:0

6

Jako první se do šance dostal domácí celek. Střelu Joshe Péreze skvěle vyrazil hostující brankář. Míč se dostal do míst, kde byl DIEGO ROSSI. Jeho rána k tyči už byla nechytatelná. K velké radosti domácích fanoušků se Los Angeles dostává do vedení.

5

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

5

Nyní už hra pokračuje dál a tento fotbalista je připravený odehrát zbytek utkání.

3

Eduard Atuesta (Los Angeles Football Club) zůstává ležet na hrací ploše, zdá se, že je zraněný.

1

Jackson Yueill z hostujícího celku se dopustil faulu, rozehrávat tak bude domácí Latif Blessing na své polovině

1

Domácí hrají v bílém, hosté v modrém. Utkání právě začalo.

1

Zápas brzy začne.

Los Angeles FC: Miller – Baitashour, Blackmon, Segura, Harvey – Nguyen, Atuesta, Blessing – Josh Pérez, Vela, Rossi
Náhradníci: Sisniega – Jakovic, Lima, El-Munir, Kaye, Diomande, Pérez

San Jose Earthquakes: Vega – López, Kashia, Jungwirth, Lima – Espinoza, Yueill, Godoy, Qazaišvili – Ríos, Hoesen
Náhradníci: Tarbell – Salinas, Cummings, Fierro, Fernades, Wondolowski, Eriksson

Rozhodčí: Stott – Wattam, Hanson, Mariscal. VAR: Salazar.
Utkání se bude hrát v Kalifornii v Los Angeles na stadionu Banc of California Stadium. Slavnostně otevřen byl nedávno, konkrétně 8. dubna 2018. Pojme 22 tisíc lidí a předpokládá se, že dnes bude velká většina sedadel obsazená.
Los Angeles FC je na prvním místě Západní konference s bilancí 18-4-3 a získalo 58 bodů. Z posledních pěti zápasů prohrálo jediný, nyní má sérii čtyři výher. Poradilo si s Atlantou 4:3, New England 2:0, New Yorkem REd Bulls 4:2, Salt Lake City 2:0. Tým nestačil na LA Galaxy 2:3. Poslední měsíc Los Angeles FC neztratilo ani bod.
San Jose Earthquakes odehrálo 25 zápasů s bilancí 11-5-9 a získalo 38 bodů. V tabulce Západní konference je na šesté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo dva. Poradilo si s Vancouverem 3:1 a s Coloradem 3:1. Nestačilo na Colorado 1:2 a na Kansas City 1:2. Remizovalo s Columbusem 1:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Americké MLS. V tomto zápase proti sobě nastoupí Los Angeles FC a San Jose.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.