Přípravné zápasy

HC Servette Ženeva – HC Sparta Praha

3:2

konec (1:0, 0:2, 2:0)

21.08.2019, 16:00 • SAP Arena, Mannheim (GER) • Info o změnách stavu (Daniel Ryl (@D_Ryl))

Tipsport: 2.74 4.5 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

54:36

Ženeva právě vstřelila branku!
Vida, máme tu pro změnu švýcarský obrat. GUILLAUME MAILLARD je dnes střelecky při chuti a druhým gólem do sítě Jakuba Sedláčka posílá Servette do vedení 3:2. Asistence: Deniss Smirnovs.

48:49

Švýcaři srovnávají krok. V první třetině GUILLAUME MAILLARD nestihl skórovat před sirénou, ale tentokrát už využívá přesilovku, ve které srovnává stav – 2:2. Asistence: Daniel Winnik, Deniss Smirnovs.

26:22

Sparta právě vstřelila branku!
Pražané dokonali bleskový obrat už po 13 vteřinách hry! Na trefu svého kapitána navázal mladý LUKÁŠ ROUSEK, který zužitkoval souhru s Kevinem Klímou a otáčí skóre ve prospěch českého týmu. Asistence: Kevin Klíma.

26:09

Vyrovnáno! Tentokrát už Sparta prolomila střeleckou formu, když se v přesilové hře po asistenci Vladimíra Růžičky trefil MICHAL ŘEPÍK a jako správný kapitán vyrovnává stav zápasu. Asistence: Vladimír Růžička.

07:26

Český tým po prvních minutách ztrácí, přestože měl herně navrch. Na ledě se prosazuje ten nejzkušenější, útočník ERIC FEHR, jenž posílá svůj tým do vedení. Asistence: Noah Rod, Jonathan Mercier.

3:2

Branky a nahrávky: 8. Fehr (Rod, Mercier), 49. Maillard (Winnik, Smirnovs), 55. Maillard (Smirnovs) – 27. Řepík (Růžička), 27. Rousek (Klíma)

HC Servette Ženeva: Mayer (Descloux) – Tömmernes (A), Jacquement (A), Karrer, Maurer, Guebey, Mercier, Völlmin, Smons – Miranda, Winnik, Mallard – Rod (C), Fehr, Wingels – Bozon, Berthon, Smirnovs – Šimek, Riat, Montandon.

HC Sparta Praha: Sedláček (Machovský) – Jandus, Zeleňák, Blain, Kalina, Polášek, Košťálek, Krutil – Forman, Pech, Říčka – Rousek, Klíma, Michnáč – Řepík, Růžička, Kvapil – Smejkal, Sukeľ, Kudrna.

Rozhodčí: Pechaczek, Rantala – Hurtik, Laguzov.

07:26 ŽEN 1:0 Fehr (Rod, Mercier)
26:09 SPA 1:1 Řepík (Růžička)
26:22 SPA 1:2 Rousek (Klíma)
48:49 ŽEN 2:2 Maillard (Winnik, Smirnovs)
54:36 ŽEN 3:2 Maillard (Smirnovs)