4:1

konec (2:0, 1:0, 1:1)

18.08.2019, 17:00 • KV Arena • Finále • Jakub Mahr

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše, děkuji, že jste ho sledovali a u dalších se budu těšit napočtenou. Jakub Mahr (19:56:42)
Je rozhodnuto, zlato berou hradečtí hráči. Po poslední třetině, ve které dokázali vstřelit ještě jednu branku v pětapadesáté minutě do prázdné klece. Alespoň čestný gól vstřelil Chrobot dvě minuty před koncem utkání. Turnaj o pohár hejtmanky karlovarského kraje je tedy za námi a finální umístění je následující:

Kolín právě vstřelil branku!
Tak přeci jen se podařilo Kolínu vstřelit alespoň jednu branku, bekhendově se prosadil JULIAN CHROBOT. Asistence: Luis Üffing.

56:05

Vyloučení v týmu Kölner Haie (Korus – 2 min., krosček).

55:53

Hradec nepolevuje a stále se tlačí před Böttcher.

54:08

Hradec právě vstřelil branku!
Ve vlastním oslabení se do prázdné soupeřovi klece trefil MATĚJ MORONG a nejspíše definitivně rozhodl toto utkání. Asistence: Vojtěch Síla.

53:58

Kolín hraje bez brankáře v šesti.

53:02

Vyloučení v týmu Mountfield HK (Ďuriš – 2 min., hákování).

52:58

Kolín se přesouvá před domácí branku a kombinuje.

50:55

Hradečtí se drží před Böttcherem, ten ale zabránil všem pokusům na něj mířícím.

48:55

Tecl prověřil gólmana Kolína střelou od modré, puk však skončil na brusli jednoho z obránců.

48:30

Velká šance Hradeckých! Ďuriš v přečíslení 2 na 1 vybízel Pěnčíka, proti jeho střele se však stihl Böttcher včas přesunout.

47:48

Ďuriš po obdržené přihrávce vypálil zleva, Böttcher však vyrazil helmou.

45:58

Lang chtěl prodloužit přihrávku na jednoho z připravených spoluhráčů, puk však nahrál jednomu z obránců.

44:19

Hákováním se provinil Nick Aichinger (KEC).

43:22

Lang vystřelil od modré, německého gólmana ale nepřekonal.

41:36

Před Böttcherem jsou teď všichni hráči Mountfieldu a kombinují.

40:41

Hradec vstoupil do poslední třetiny aktivně v ofenzivě a chce si nejspíše ujistit své vedení.

40:01

V prostřední periodě přidal Hradec třetí branku a má tak před poslední dvacetiminutovkou značné vedení. Ve 35. minutě se trefil Poppel. Třetí třetina začne v 18:38.

40:00

39:51

Hradec obsadil útočnou třetinu a v posledních sekundách kombinuje před Böttcherem.

39:01

Poslední minuta druhé třetiny.

37:57

Kölner Haie se stále snaží zvrátit dosavadní průběh zápasu, to se mu však i díky výbornému výkonu Sajdla nedaří.

36:40

Hra se přelévá z jedné strany na druhou a ani jeden tým ji nedokáže ustálit.

34:36

Nedáš, dostaneš. Hradec jde do tříbrankového vedení i díky nepodařenému útoku svého soupeře. Kapitán PETR POPPEL dostal svůj tým do vedení 3:0 rychlou střelou z pravého kruhu. Asistence: Marek Tecl, Tadeáš Pinkas.

33:53

Kolín je znovu v útočném pásmu a snaží se vstřelit kontaktní branku.

32:11

Mountfield vyhazuje na zakázané uvolnění.

31:45

Hradci se nedaří probruslit do útočného pásma a kolínští hráči toho využívají, snaží se obsadit útočné pásmo.

29:49

Střídání v týmu Kölner Haie: ze hřiště odchází Justin Fuss, přichází David Böttcher.

28:25

Glötzl se snažil nadvakrát poslal puk na Sajdla, hradecká obrana však oba jeho pokusy zablokovala.

26:53

Kölner Haie po utlačování ve vlastním pásmu vyhazují pouze na zakázané uvolnění.

25:49

Mountfield vyhazuje kotouč na soupeřovu stranu.

24:17

Vyloučení v týmu Mountfield HK (Tecl – 2 min., sekání).

23:25

Reuss se neprotlačil přes hradeckou obranu a ve vlastním pásmu si kotouč převzali hráči Mountfieldu.

22:34

Rozhodčí teď po konzultaci s videorozhodčím neuznali gól Kolína, jelikož puk nepřešel celým objemem přes brankovou čáru.

22:10

Ke střele se na druhé straně dostal Seidel, ten však trefil jen Sajdlův beton.

20:40

V úvodu prostřední třetiny kombinuje Hradec před Fussem a vymýšlí recept na třetí gól.

20:01

V první třetině se prosadil pouze Hradec, a to hned dvakrát. V šesté minutě otevřel skóre Tecl, po deseti minutách na něj navázal Kašpar. Mountfield ještě díky nedisciplinovanosti svého soupeře půjde do druhé třetiny půjde s výhodou jednoho hráče, ta začne v 17:52.

20:00

19:55

Vyloučení v týmu Kölner Haie (Petersen – 2 min., podrážení).

19:20

V poslední minutě se usazují kolínští hráči před Sajdlem a kombinují.

17:50

Voňka poslal vysoký puk na Fusse, ten ale pokus o třetí hradecký gól zastavil.

16:20

Pinkas vypálil z pravého kruhu, do jeho střely však zasáhla kolínská obrana a puk skončil v ochranné síti.

15:10

Hradečtí jdou do dvoubrankového vedení! Puk po nahození Jandy do branky dotlačil JAROSLAV KAŠPAR. Asistence: Martin Janda, Marco Lukačka.

14:20

Kolín se při nepřehledném přechodu přes modrou dostává do ofsajdu.

12:51

Morong jel nejprve sám a zakončoval zblízka, následně pálil od modré Lang, ani ten však Fusse nepřekonal.

11:43

Vyloučení v týmu Kölner Haie (Schmitd – 2 min., podrážení).

09:52

Münzenberger naskočil do hry a rovnou se dostal do úniku, nedokázal však vystřelit včas a následnou přihrávkou zpoza brány nenašel žádného ze spoluhráčů.

08:45

Hodi pálil z pravého kruhu, Sajdl ale jeho střelu zastavil ramenem.

07:37

Vyloučení v týmu Kölner Haie (Münzenberger – 2 min., napadení).

05:52

Vyloučení v týmu Mountfield HK (Pelda – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

05:48

Vyloučení v týmu Mountfield HK (Janoušek – 2 min., faul kolenem).

05:24

Poppel se snažil střelou zprava prostřelit Fusse, ten ale jeho pokusu odolal, na doklepnutí MARKA TECLA však nedosáhl a Hradec jde do vedení. Asistence: Petr Poppel, Matyáš Budina.

04:37

Lang chtěl vystřelit nápřahu, jedoucí puk však netrefil ideálně a jen jej posunul hlouběji do pásma.

03:41

Vyloučení v týmu Kölner Haie (Glötzl – 2 min., hákování).

02:12

Korus to zkusil zprava od modré, Sajdl ale jeho střelu zastavil betonem.

01:30

Při nepřehledném souboji o puk na modré čáře se Kolín dostává do ofsajdu.

00:19

Do první šance se dostal Hradec, který po úvodním buly pálil z pravého kruhu, střela z úhlu ale našla svůj cíl ve Fussově lapačce.

00:01

Diváci v karlovarské aréně si vyslechli národní hymny obou mužstev a utkání za okamžik začne.

Mountfield HK: Sajdl (Tichý) – Houdek, Váchal, Voňka, Naar, Janoušek, Perička, Pelda, Pěnčík "A" – Lukačka, Ďuriš, Pinkas, Budina, Kašpar, Síla, Lang, Janda, Šedivý, Morong, Tecl, Poppel "C"

Kölner Haie: Fuss (Böttcher) – Korus, Sennhenn, Aichinger "C", Münzenberger, Wallek, Glötzl, Geuss, Schmitd – Hodi "A", Reuss, Chrobot "A". Van Der Ven, Peters, Petersen, Van Calster, Martinovic, Üffing, Bruch, Köhler, Seidel

Rozhodčí: Gerát – Mráz, Hanák.
Kölner Haie Kolínští vkročili do klání o hejtmančin pohár pravou nohou a ve čtvrtek si proti Pirátům Chomutov připsali hladkou výhru 7:3. Druhé utkání je čekalo v sobotu proti Mladé Boleslavi, se kterou vedli urputný boj, ten musel za stavu 1:1 po šedesáti minutách rozhodovat prodloužení, v prodloužení sice vyhráli bruslaři, Kolínu ale body na finále stačily.
Mountfield HK Hradec započal své tažení na karlovarském turnaji až druhý den proti Mannheimu, který po bezgólové první třetině bez milosti rozdrtil 10:2, druhou výhru přidali hráči Mounfieldu v sobotu proti Karlovým Varům, zápas se nevyvíjel podle jejich představ, za bojovnost až do posledních minut si ale vysloužili vyrovnání a následně se jim podařilo ve svůj prospěch rozhodnout v nájezdech.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

4:1

Branky a nahrávky: 6. Tecl (Poppel, Budina), 16. Kašpar (Janda, Lukačka), 35. Poppel (Tecl, Pinkas), 55. Morong (Síla) – 58. Chrobot (Üffing)

Rozhodčí: Gerát – Mráz, Hanák

03:41 KEC 2 Glötzl, hákování
05:24 HKM 1:0 Tecl (Poppel, Budina)
05:48 HKM 2 Janoušek, faul kolenem
05:52 HKM 2 Pelda, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
07:37 KEC 2 Münzenberger, napadení
11:43 KEC 2 Schmitd, podrážení
15:10 HKM 2:0 Kašpar (Janda, Lukačka)