Piráti Chomutov – BK Mladá Boleslav

4:3

po prodl. (1:2, 1:0, 1:1 - 1:0)

16.08.2019, 15:00 • KARLOVY VARY • Matěj Hodoval (@M_Hodoval), Jan Rozhon

Dnešní zápas nabídl příjemnou podívanou. Divák, který zavítal do karlovarského hokejového stánku nemohl ničeho litovat. Na chuť si přišli nadšenci do ofenzivního i defenzivního hokeje. Ačkoliv Mladá Boleslav vstoupila do zápasu lépe, tak zápas vyhrál Chomutov. Hráči automobilového města nekusí ještě dávat hlavy do písku, neboť k prvnímu místu jim stačí porazit Kolín v základní hrací době. (17:08:22)

60:29

Piráti právě vstřelili branku!
Prodloužení skončilo po necelé půl minutě, kdy Chomutov se ve třech natlačil před bránu a dokázal skórovat. Zeman zavezl puk, přihrál na hůl Matějkovi, který zvedl hlavu a našel volného PECHA. Asistence: Matějka, Zeman.

60:01

Nyní bude následovat prodloužení tři na tři.

60:00

58:55

Vhazovat se bude po pravici Běhuli.

58:55

Konec oddechového času.

58:55

Tým Piráti Chomutov si vyžádal oddechový čas.

58:55

Chomutov vyhodil puk na zakázané uvolnění.

58:00

Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:53

Dani ještě za modrou vystřelil na Kmece.

56:11

Zeman napřáhl na modré čáře a trefil břevno. Cinknutí bylo krásně slyšet po celé hale.

55:00

5 minut má na to, aby jeden z týmů rozhodl.

54:38

Peter Lobodowski mohl rozhodnout, ale do jeho forhendové střely po kličce vložil hůl mladoboleslavský obránce Dotter a zabrál tomu, aby střela trefila branku. Stav je stále tři tři.

53:51

Dudycha míchá za vlastní bránou a čeká až jeho spoluhráči vystřídají.

53:17

Ze hry má teď více Mladá Boleslav.

52:59

V souboji za brankou byl úspěšnější Petržilka.

52:28

Šuráň forhendem z dálky prověřil Kmece, ale ten si svojí klec pečlivě střežil.

49:43

Ve hře čtyři na čtyři chomutovští na nic nečekali a využili více místa. Prokop našel volného BERČÍKA a ten si poradil s Kmecem.

49:25

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Petriska Jan – 2 min., nesportovní chování).

48:46

Mladá Boleslav může se dostat do dvougólového náskoku, ale přesilovku zatím hraje spíš ve středním pásmu.

48:22

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jungvirt – 2 min., napadení).

47:16

Dudycha si našel Daniho a čistým bodyčkem ho složil k zemi.

46:13

Kmec vytáhl parádní zákrok, až se publikum udivilo, je-li to vůbec možné. Mladoboleslavský brankář se roztáhl po brankové čáře a nastavil lapačku.

45:33

Jungvirt obral o puk Schultze a založil útok.

44:24

Spoluhráči mu jí podali.

44:13

Běhula ztratil hůl a chytá bez ní.

43:55

Pech obkroužil branku, ale Kmec byl na své pozici včas a přikryl puk. Vhazuje se po jeho pravici.

43:05

Puczek odevzdal puk chomutovským a šel střídat.

41:49

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Před brankou se strhla mela a Mežnar našel hůl PETRISKY, který doklepl puk až za Běhulu. Asistence Mežnar

41:16

Petriska se dral do útoku a reklamoval podrážení. Rozhodčího ruka zůstala dole.

40:19

Moravčík se ocitl sám mezi kruhy avšak netrefil bránu.

40:01

Ve druhé třetině padla pouze jedna branka. Nyní hra už byla pomalejší a hrálo se spíše více do těla. Třetí třetina začne přibližně v 16:28.

40:00

39:43

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Houška – 2 min., nesportovní chování).

39:16

Až teď se hráči v černém dostali chomutovským na mušku.

39:00

Do konce zápasu zbývá jedna minuta a Chomutov pokračuje v tlaku. Ovšem na kostce svítí pořád skóre 2:2.

37:21

Dani obkroužil branku avšak jeho střela byla pro Kmece málo nebezpečná. Ten jí vyrazil a Chomutov pokračuje v tlaku dál. Nyní se celá pětice rve jako berani a nechtějí Mladou Boleslav pustit k touši, se kterým si nahrávají.

36:46

Houška vyslal golfovou střelu a ta jen cinkla o břevno.

35:34

Michal Janeček ukázal celé karlovarské aréně svoje bruslařské schopnosti, diváci jen žasli nad jeho rychlostí.

34:57

Puczek Jiří bojuje hlava nehlava za chomutovsku klecí a z pukem zajel až k jeho brankáři, který po něm sáhl a tím přerušil hru.

33:47

Fantastický Běhula, pravým betonem v rozkleku zabránil střele od modré Rudolpha.

33:23

Pech nahrál Švecovi rukou.

33:11

Běhula od brány vyhodil puk a Vasilev ho tečoval za plexi. Bude se vhazovat po jeho pravici.

32:00

Minutová pasáž ve středním pásmu skončila tím, že Pech nahodil puk a šel střídat.

31:27

Běhula drží puk, aby jeho spoluhráči mohli vystřídat.

30:21

Závora si za vlastní bránou vzal černý touš a dojel po levé straně až před Běhulu a vyslal prudkou střelu zápěstím. Brankář v bílém dresu byl ovšem pozorný a ránu vykryl ramenem.

29:49

Běhula si dojel za branku pro puk a rozehrál přes tři pásma.

29:11

Jungvirt protečoval zkušeně přihrávku od Šuráně do útočné třetiny.

28:17

Petržilka si v oslabení udělal s Mežnarem výlet do útočného pásma.

28:04

Znovu Zeman od modré a Kmec opět tam , kde má být. Pozorný a připravený v brankovišti.

27:41

Kmec se vytáhl proti střele forhendem Zemana .

26:41

Trest odpyká Schultz. Na led vjelo příliš hráčů Mladé Boleslavi a rozhodčí si toho všiml.

25:09

Využitá přesilová hra. ZEMAN klepal o přihrávku na modrá čáře tak dlouho až ji dostal od Bendy a z první prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence Benda.

24:25

Mladá Boleslav se osvobodila a Běhula riskoval s rozehrávkou. Avšak se Jungvirt dokázal vrátit z útočného pásma než tam přijel Vasilev.

23:41

Šuráň zakládá první přesilovkovou akci, dovezl puk za modrou čáru , kde nyní kombinuje s Jarošem.

23:10

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Petržilka – 2 min., sekání).

22:52

Prokop si spletl spoluhráče a nahrál Schultzovi.

22:16

Chomutov hraje v plném počtu.

21:12

Zeman projel celé hřiště, ale s kličkou neuspěl. Zdá se, že do druhé třetiny vstoupil úplně nový Chomutov.

20:37

Kmece ohrozil střelou zápěstím v oslabení Pech.

20:16

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Koláček – 2 min., držení).

20:01

První třetina byla pro diváka nádhernou podívanou. Hrálo se ze shora nahoru, ze strany na stranu. První dvě branky padly do chomutovské svatyně, kterou kryje Richard Běhula a třetí gól padl do klece patřící Matěji Kmecovi. Junioři Mladé Boleslavi byli lepším týmem, tlačili se více do brány a nebáli se střílet. Doufám, že se druhá třetina odehraje v podobném tempu. Začátek je naplánovaný přibližně na 15:45. Nyní se odebrali hráči do kabin, kde si na chvilku odpočinou a zregenerují a doplní síly.

20:00

19:54

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Šíma – 2 min., hákování).

19:42

Před Běhulou se strhla mela. Ale přispurtoval muž v černobílém dresu a hráče uklidnil.

19:00

Běží poslední minuta první třetiny.

18:55

Chomutovští si nahráli rukou.

18:44

Rudolph poslal puk mimo hřiště. Ale nebylo to z obraného pásma, tudíž si nikdo nejde posedět na trestnou lavici.

18:10

Mladá Boleslav se oklepala po inkasované brance a tlačí se před pirátskou branku.

15:59

Dámy a pánové to byla nádhera. Šuráňovo založení útoku nepřišlo vniveč a puk si v rohu vyměnil postupně Lobodowski, Dani a Koláček, který našel ŠURÁNĚ, jak si sjíždí mezi kruhy. Jeho střela byla přesná a rychlá. Matěj Kmec neměl šanci.

15:10

Šuráň zakládá útok.

14:19

Ludvík vyslal dalekonosnou střelu od modré forhendem. Ovšem střela doletěla až za branku a puk si bere Dotter.

14:07

Puk mimo hrací plochu.

12:58

Pech přitvrdil. Ale po dohrání protihráče nedokázal získat touš a kombinují hráči v dresech černé barvy se zeleným číslem.

11:53

Závora je všude. Vybojoval puk ve středním pásmu a založil útok.

11:18

Filip namazal puk na modrou protihráči, ale Jungvirt se šance nechopil nejlépe a puk kryje Kmec.

09:57

Jan Závora kličkuje za bránou, ale chomutovští obránci si na něj přišli a s přehledem poslali puk do středního pásma, kde se ho opět zmocňuje Mladá Boleslav.

08:26

Po dlouhé době se až před bránu Kmece natlačil chomutovský Jaroš, ale maskovaný muž v černém dresu měl betony pevně přilepené k zemi.

07:19

Využitá přesilovka. Po tlaku si to na sebe vzal JAN ZÁVORA, který zavěsil jako Viktor Ujčík v nejlepších letech pod víko a stav je 2:0

07:00

Moravčík Andrej si ťukl o přihrávku, kterou dostal od Vasileva, ale trefil připraveného Běhulu.

06:22

Chomutov vyhazuje.

05:16

Až teď vyslal Vacík první přesilovkovou střelu.

04:51

Chomutov sveřepě brání střední pásmo.

03:20

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Berčík – 2 min., pozdní dohrání).

03:20

Po vstřeleném gólu se Mladá Boleslav usadila v útočné třetině a Berčík byl nucen faulovat.

02:12

Po Chomutovském tlaku vyvezl Petržilka puk a zavezl ho až do obranného pásma Chomutova, kde zvedl hlavu a podíval se doleva a tam zpatřil, jak si najíždí MEŽNAR. Ten neomylně zakončil forhendem a Běhula byl bezmocný. Asistence: Petržilka

02:00

První dvě minuty zápasu se Mladá Boleslav nedokázala zmocnit puku a Chomutov kroužil jako supy v jejich obraném pásmu.

01:25

Střelou z kruhů prověřil Kmece Dani, ale ten byl už dnes po druhé připravený .

00:49

Josef Koláček dvakrát neúspěšně dorážel.

00:01

A jako první přicházejí mladoboleslavští.
Rozhodčí krouží po ledě.
Rolba už čistí led, do utkání zbývá 5 minut.
Utkání začíná přibližně za 20 minut, hráči se nyní rozcvičují na ledě.
Pirátské naděje odehrály ve čtvrtek 15.8. první zápas turnaje s německým Kölnem, ve kterém obdržely 7 branek a vstřelily pouze tři. V utkání s Mladou Boleslaví se budou muset opřít o výkony Matyáše Bajgara, který sice obdržel 7 gólů, ale i tak se blýskl několika parádními zákroky. Dále v duelu s týmem nad řekou Rýn Chomutovští vynikali, dobrým herním projevem se prezentovali útočníci Jaroš Lobodowski a Jakub Baier.
Sestava Chomutova z předchozího zápasu: Bajgar (Petržílka) – Holec, Jungvirt, Ludvík, Matějka, Petrásek, Poschl, Vaněk, Šuráň – Baier, Benda, Berčík, Dani, Janeček, Jaroš Lobodowski, Prokop, Pech, Švec
Podruhé vás zdravím u sledování turnaje O pohár hejtmanky Karlovarského kraje v karlovarské areně, kde se utkají chomutovští junioři s těmi mladoboleslavskými. Zatímco pro hráče z města automobilů tímto zápasem turnaj začne, ti z podkrušnohorského města už mají vstup za sebou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

4:3

Branky a nahrávky: 16. Šuráň (Dani, Koláček), 26. Zeman (Benda), 50. Berčík (Prokop), 61. Pech (Matějka, Zeman) – 3. Mežnar (Petržilka), 8. Závora, 42. Petriska (Mežnar)

Piráti Chomutov: Běhula, (Bajgar)– Šuráň, O'connor, Jungvirt, Ludvík, Matějka, Petrásek, Zeman, Vaněk – Švec, Baier, Benda, Berčík, Dani, Janeček, Jaroš(C), Lobodowski, Prokop, Pech, Koláček, Ferbas

BK Mladá Boleslav: Kmec (Zeithaml) – Sýkora, Dotter, Houška, Vacík, Dudycha, Přenosil, Filip, Rudolph – Schultz, Závora, Puczek, Dlask, Petržilka, Mežnar, Moucha, Petriska, Vasilev, Moravčík, Šíma

Rozhodčí: Rudolf Tichý – Jan Mráz, Roman Špaček

02:12 MBL 0:1 Mežnar (Petržilka)
03:20 CHM 2 Berčík, napadení
03:20 CHM 2 Berčík, pozdní dohrání
07:19 MBL 0:2 Závora
15:59 CHM 1:2 Šuráň (Dani, Koláček)
19:54 MBL 2 Šíma, hákování