1:2 6:1, 3:6, 3:6

11.08.2019, 00:10 • Centrální kurt, Toronto (CAN) • Semifinále • Radek Štohl

Tipsport: 5.61 1.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tento okamžik vše, přeji krásnou neděli. (02:16:55)
Marie Bouzková se do finále Toronta nedostala. Česká tenistka, která v průběhu turnaje porazila tři grandslamové šampionky, v semifinále prohrála se Serenou Williamsovou 6:1, 3:6, 3:6. Bouzková do zápasu vlétla jako uragán, v prvním setu třikrát uspěla na returnu, soupeřce nepovolila jediný brejkbol. Od druhého setu však Serena Williamsová zpřesnila hru, byla trpělivější a dočkala se prvních šancí na brejk, který přišel v sedmé hře. V závěrečném setu se Bouzková ve třetí hře dostala ke třem brejkbolům, ani jednu šanci nevyužila. Během další hry nevyužila vedení 40:15, soupeřka ji v daném gemu brejkla, Jednalo se o jediný úspěšný brejkbol závěrečné sady.

Konec zápasu

3:6

Je tady konec semifinále, Serena Williamsová otočila zápas proti Marii Bouzkové a po finálním úderu křížem postoupila do finále dvouhry!

30-40

Serena Williamsová má mečbol! Marie Bouzková to provedla skvěle, hrála aktivně a vrhla se na síť, Williamsová ovšem předvedla fantastický prohoz křížem!

30-30

Přišla dvojchyba a šance Bouzkové ještě nekončí. Bude tu mečbol, nebo brejkbol?

15-30

Marie Bouzková se konečně dostala k výměně a po několika úderech od základní lajny donutila soupeřku k bekhendové chybě do sítě.

0-30

Servis do bekhendu, podání o rychlosti 185 km za hodinu. A druhé eso za sebou.

0-15

Serena Williamsová prokazuje zkušenosti a na úvod hry začíná esem na kříž.

3:5

Marie Bouzková po trefeném esu na kříž snižuje na 3:5. Čeká ji však ohromně náročný gem, ve kterém musí uspět.

40-15

Další výborné podání, Serena Williamsová returnuje pouze do sítě. Dva gemboly na 3:5.

30-15

Parádní servis s kickem, forhendový return Williamsové letěl mimo kurt.

15-15

Marie Bouzková si pro fiftýn musela dokráčet k síti, před kterou předvedla skvělý a těžký forhend křížem.

0-15

Bouzková musí osmý gem vyhrát, jinak je po zápase. Úvod jí nevyšel. Williamsová skvěle returnovala, o zisk fiftýnu se postarala dalšími údery.

2:5

Konec přestávky, podávat bude Marie Bouzková.

2:5

Následuje přestávka a výměna stran.

2:5

Williamsová je čím dál tím lepší, šance na úspěch Bouzkové výrazně klesají. Favoritka po skvělém podání nedala soupeřce příležitost k tomu, aby byla ve výměně, rozehru zvládla ukončit rychlým úderem k základní lajně.