10.08.2019, 11:00 • RT TORAX ARENA • Gabriela Juříková

Tipsport: 2.72 4.6 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro tuto chvíli je to ode mne vše.
Ve 14:30 se Vám přihlásím z utkání o druhé místo mezi Katowicemi a Porubou.

Těm, kdo nebudou toto utkání sledovat, přeji příjemné sobotní odpoledne. (13:08:30)
Tajenka konečného umístění na konci turnajové tabulky je vyluštěna. Debreceni se o výhru připravili vyloučením na pět minut, kdy v tomto čase inkasovali hned dvakrát. Šumperk si díky důrazu a přesnosti Vladimíra Antonova a Petra Gewiese zajistili výhru 5:3 a čtvrté místo v turnaji O pohár RT TORAX.

59:16

Dlouho jim tato taktika nevydržela. Houževnatý soupeř se do poslední vteřiny utkání snaží vsítit kontaktní gól.

58:50

Šumperští se vymanili z tlaku a posouvají hru do středního pásma.

58:31

Debreceni zatlačili soupeře do jeho třetiny. Ke hře bez gólmana se ale neodvažují.

57:42

Mazzag měl výtečnou šanci dostat tým na rozdíl jediné branky. Haloda puk odpaluje hokejkou za bránu.

56:52

Obrany jsou v této třetině pozorné. Ai Debreceni se nedostávají lehce ke střelbě. Haloda kryje pokus ze zadního mantinelu.

56:12

Průnik Scheutera je zachycen Volkou a z dalšího útočného výpadu Draci netěží ani střelu.

55:30

Šumperk vyváží puk do středního pásma, kde po střetu se soupeřem končí kotouč mimo hřiště.

54:58

Opakované buly vyhrávají domácí. Puk se hráči dolují na zadním mantinelu.

54:31

Vhazuje se po levici Halody.

54:31

Oddechový čas pro hosty.

54:06

Otočka zpoza brány Hariho měla dobrou myšlenku. Jenže u levé Halodovy brány nikdo v bílém drese nebyl, aby puk doklepl do odkrytého prostoru.

53:46

Střela od modré v podání Lénárta je odražena mezi kruhy. Na zakázané uvolnění odpaluje Drtil.

53:19

Šumperk je zastaven hvizdem rozhodčího. Píská se ofsajd.

52:42

Antonov nabral rychlost, ale v zakončení mu zabránil Markov.

51:59

Přihrávka rukou Debrecenu ve středním pásmu posouvá hru před Göncziho.

51:30

Boj o střední pásmo neutuchá a dlouhé nahrávky do pásma nevychází sbírat ani jednomu týmu.

3:5

Branky a nahrávky: 23. Hari (TS), 25. Molnár (Salló), 43. Hari – 18. Hroch (Haloda M.), 27. Scheuter (Spratek), 35. Antonov (Blecha), 48. Antonov (Scheuter), 48. Gewiese

Debreceni DEAC: Gönczi (Hetenyi) – Vokla, Filbrandt, Lénárt, Kiss, Sándor, Markov, Korenko – Ďaloga, Piatak, Hari – Ižacký, Novotný, Sági – Mazzag, Berta, Kuleshov – Kozma, Salló, Molnár

DRACI PARS ŠUMPERK: Haloda O. (Wanecki) – Haloda M., Gewiese, Drtil, Kabelka, Řezáč, Žák – Milfait, Pokorný, Jaroš – Ostřanský, Spratek, Hroch – Antonov, Müller, Scheuter – Urban, Blecha Šíp

Rozhodčí: Koziol, Trombík – Vengřín, Kořistka

12:31 DEB 2+2 Ižacký, hrubost+hrubost