Moravskoslezská fotbalová liga

FC Velké Meziříčí – ČSK Uherský Brod

3:2

konec (1:1)

09.08.2019, 18:00 • Fotbalový stadion U Tržiště, Velké Meziříčí • 2. kolo • Info o změnách stavu (Denisa Józsová)

Tipsport: 1.58 4.0 3.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+2

Konec zápasu. (19:51:25)

90+1

Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Petr Dolejš, přichází Jaroslav Dufek.

84

Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Libor Nevařil, přichází David Sedláček.

75

Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Michal Bouček, přichází David Karmazín.

75

Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Petr Sklenář, přichází Lukáš Jaroněk.

68

Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Pavel Mezlík, přichází Pavel Simr.

67

Uherský Brod právě vstřelil branku!
Jenže Uherský Brod neskládá své zbraně a vypadá to, že to bude ještě drama! Naději svému týmu vystřelil MAREK MANČÍK.

63

Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Kryštof Pospíšil, přichází Robin Josefík.

63

Žlutou kartu dostává Martin Puža (FC Velké Meziříčí).

61

Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Lukáš Mareš, přichází Marek Mančík.

59

Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
A už je to o dva góly! Meziříčí dominuje ve druhém poločase a třicet minut před koncem zápasu má pohodlný náskok. Třetí branka a třetí střelec v zápase, tentokrát se prosadil ROBIN DEMETER.

55

A máme tu obrat! Domácí fotbalisté jsou střelecky mnohem aktivnější a jejich střela skončila v bráně! Prosadil se MARTIN ŘEZÁČ.

52

Žlutou kartu dostává Petr Sklenář (ČSK Uherský Brod).

46

45+1

29

Jenže už o necelých sedm minut později máme srovnáno! Velké Meziříčí je zatím lepším týmem, což dokazuje touto vstřelenou brankou. Jedeme tedy od znovu. O srovnání stavu se postaral PAVEL MEZLÍK.

23

Jako první se v tomto zápase prosazuje Uherský Brod. Domácí, kteří byli před zápasy mírnými favority tedy mají co dohánět. Úvodní branku svého týmu v této sezóně vstřelil PETR SKLENÁŘ.

Z důvodu technických problémů jsme nuceni Vám poskytnout z tohoto přenosu pouze změny stavu!