1:0
konec (1:0)
08.08.2019, 19:30 • King Baudouin Stadium, Brusel • 3. předkolo • David Panuška
Tipsport: 2.16 3.5 3.61 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.16 - 3.5 - 3.61
Royal Antverpy – FC Viktoria Plzeň
1:0
konec (1:0)
Branky: 29. Rodrigues
Karty: 10. Seck (ANY) – 32. Hrošovský (PLZ), 72. Limberský (PLZ)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 6:0. Fauly: 8:15.
Royal Antverpy:
Bolat – Buta, Seck, Pius (25. Batubinsika), Jukleröd – Haroun, De Sart – Hairemans (61. Lamkel Zé), Refaelov (87. Baby), Rodrigues – Mbokani.
Náhradníci: Teunckens – De Laet, Lamkel Zé, Bolingi, Baby, Coopman, Batubinsika.
Trenér:
FC Viktoria Plzeň:
A. Hruška – Řezník, Hejda, Brabec, Limberský – Hrošovský, Kalvach – J. Kopic, Janošek (53. Hořava), J. Kovařík (68. Kayamba) – Krmenčík (83. Chorý).
Náhradníci: Kozáčik – Hloušek, Pernica, Kayamba, Procházka, Hořava, Chorý.
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Odveta: Plzeň - Antverpy 2:1
Astana – Valletta 16:00 5:1
Larnaka – Gent 17:30 1:1
Sparta – Trabzonspor 18:00 2:2
Pjunik – Wolves 18:00 0:4
Universitatea Craiova – AEK Atény 18:15 0:2
Brøndby – Braga 18:30 2:4
Ventspils – Guimarães 18:45 0:3
Šeriff – AIK Stockholm 19:00 1:2
Neftçi Baku – Bnei Yehuda 19:00 2:2
Malmö – Zrinjski Mostar 19:00 3:0
Haugesund – Eindhoven 19:00 0:1
Mariupol – Alkmaar 19:00 0:0
Thun – Spartak 19:00 2:3
Molde – Aris Soluň 19:00 3:0
Ludogorec – New Saints 19:30 5:0
M. Tel-Aviv – FK Sūduva 19:30 1:2
Sofia – Zorja Luhansk 19:30 1:1
Loko Plovdiv – Štrasburk 19:30 0:1
Feyenoord – Dinamo Tbilisi 19:30 4:0
Antverpy – Plzeň 19:30 1:0
Sarajevo – BATE 19:45 1:2
Dudelange – Kalju 20:00 3:1
Rijeka – Aberdeen 20:00 2:0
Midtjylland – Rangers 20:00 2:4
Norrköping – H. Be'er Sheva 20:00 1:1
Vaduz – Frankfurt 20:30 0:5
FCSB – Ml. Boleslav 20:30 0:0
Austria – Apollon Limassol 20:30 1:2
Luzern – Espanyol 21:00 0:3
Partizan – Yeni Malatyaspor 21:00 3:1
Legia – Atromitos 21:00 0:0
Turín – Salihorsk 21:00 5:0
87
83
68
61
53
25