4:0
konec (1:0)
08.08.2019, 19:30 • Stadion Feijenoord, Rotterdam • 3. předkolo • Aleš Pur (@PurAles)
Tipsport: 1.36 5.52 7.91 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.36 - 5.52 - 7.91
Feyenoord Rotterdam – FC Dinamo Tbilisi
4:0
konec (1:0)
Branky: 43. Sinisterra, 82. Kobouri (vla.), 85. Berghuis (pen.), 88. Narsingh
Karty: 51. Tapia (FEY), 68. Haps (FEY) – 29. Kuchianidze (DTB), 36. Kutalia (DTB), 65. Kimadze (DTB), 76. Šulaja (DTB) 79. Šulaja (DTB)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 9:1. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 17:14.
Feyenoord Rotterdam:
Vermeer – Nieuwkoop (46. Geertruida), Botteghin (C), van der Heijden, Haps – Kökçü, Tapia (77. Burger), Fer – Sinisterra (72. Narsingh), Berghuis, Larsson.
Náhradníci: Marsman – Kelly, Malacia, Geertruida, Burger, Bannis, Narsingh.
Trenér:
FC Dinamo Tbilisi:
Perales – Ruchaja (C), Mongil, Kobouri, Kimadze – Kuchianidze (77. Kardava), Papava, Ninua – Šengelija (46. Šulaja), Kutalia, Kavtaradze (87. Karikari).
Náhradníci: Litovčenko – Kardava, Zaria, Daffé, Medioub, Šulaja, Karikari.
Trenér:
Rozhodčí: Serhij Bojko (UKR) – Andrij Skrypka (UKR), Semjon Šlončak (UKR)
Diváci:
Odveta: Dinamo Tbilisi - Feyenoord 1:1
Astana – Valletta 16:00 5:1
Larnaka – Gent 17:30 1:1
Sparta – Trabzonspor 18:00 2:2
Pjunik – Wolves 18:00 0:4
Universitatea Craiova – AEK Atény 18:15 0:2
Brøndby – Braga 18:30 2:4
Ventspils – Guimarães 18:45 0:3
Šeriff – AIK Stockholm 19:00 1:2
Neftçi Baku – Bnei Yehuda 19:00 2:2
Malmö – Zrinjski Mostar 19:00 3:0
Haugesund – Eindhoven 19:00 0:1
Mariupol – Alkmaar 19:00 0:0
Thun – Spartak 19:00 2:3
Molde – Aris Soluň 19:00 3:0
Ludogorec – New Saints 19:30 5:0
M. Tel-Aviv – FK Sūduva 19:30 1:2
Sofia – Zorja Luhansk 19:30 1:1
Loko Plovdiv – Štrasburk 19:30 0:1
Feyenoord – Dinamo Tbilisi 19:30 4:0
Antverpy – Plzeň 19:30 1:0
Sarajevo – BATE 19:45 1:2
Dudelange – Kalju 20:00 3:1
Rijeka – Aberdeen 20:00 2:0
Midtjylland – Rangers 20:00 2:4
Norrköping – H. Be'er Sheva 20:00 1:1
Vaduz – Frankfurt 20:30 0:5
FCSB – Ml. Boleslav 20:30 0:0
Austria – Apollon Limassol 20:30 1:2
Luzern – Espanyol 21:00 0:3
Partizan – Yeni Malatyaspor 21:00 3:1
Legia – Atromitos 21:00 0:0
Turín – Salihorsk 21:00 5:0
79
79. Červená karta pro Šulaju po druhé žluté kartě
79
76
68
65
51
36
29