2:3
konec (0:2)
08.08.2019, 19:00 • Stockhorn Arena, Thun • 3. předkolo • Rostislav Králik
Tipsport: 3.71 3.41 2.16 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.71 - 3.41 - 2.16
FC Thun – FK Spartak Moskva
2:3
konec (0:2)
Branky: 52. Hefti, 59. Rapp – 22. Ponce, 29. Bakajev, 73. Bakajev
Karty: 8. Stillhart (THU), 50. Havenaar (THU), 58. Maximenko (THU) – 90+3. Gigot (SPM)
Neproměněná penalta: 66. Schürrle (SPM), brankář Faivre zneškodnil
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 10:3. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:16.
FC Thun:
Faivre – Glarner (C), Havenaar, Rodrigues, Joss (77. Salanovic) – Castroman, Gelmi, Stillhart, Hefti – Munsy (46. Tosetti), Rapp.
Náhradníci: Hirzel – Tosetti, Roth, Kablan, Vasic, Hunziker, Salanovic.
Trenér:
FK Spartak Moskva:
Maximenko – De Medeiros, Džikija (C), Gigot, Rasskazov – Zobnin, Gulijev, Ananidze (60. Schürrle) – Mirzov (72. Tašajev), Ponce, Bakajev (87. Melgarejo).
Náhradníci: Rebrov – Schürrle, Ignatov, Melgarejo, Kutěpov, Umjarov, Tašajev.
Trenér:
Rozhodčí: Peljto – Ibrisimbegovič, Beljo
Diváci:
Odveta: Spartak - Thun 2:1
Astana – Valletta 16:00 5:1
Larnaka – Gent 17:30 1:1
Sparta – Trabzonspor 18:00 2:2
Pjunik – Wolves 18:00 0:4
Universitatea Craiova – AEK Atény 18:15 0:2
Brøndby – Braga 18:30 2:4
Ventspils – Guimarães 18:45 0:3
Šeriff – AIK Stockholm 19:00 1:2
Neftçi Baku – Bnei Yehuda 19:00 2:2
Malmö – Zrinjski Mostar 19:00 3:0
Haugesund – Eindhoven 19:00 0:1
Mariupol – Alkmaar 19:00 0:0
Thun – Spartak 19:00 2:3
Molde – Aris Soluň 19:00 3:0
Ludogorec – New Saints 19:30 5:0
M. Tel-Aviv – FK Sūduva 19:30 1:2
Sofia – Zorja Luhansk 19:30 1:1
Loko Plovdiv – Štrasburk 19:30 0:1
Feyenoord – Dinamo Tbilisi 19:30 4:0
Antverpy – Plzeň 19:30 1:0
Sarajevo – BATE 19:45 1:2
Dudelange – Kalju 20:00 3:1
Rijeka – Aberdeen 20:00 2:0
Midtjylland – Rangers 20:00 2:4
Norrköping – H. Be'er Sheva 20:00 1:1
Vaduz – Frankfurt 20:30 0:5
FCSB – Ml. Boleslav 20:30 0:0
Austria – Apollon Limassol 20:30 1:2
Luzern – Espanyol 21:00 0:3
Partizan – Yeni Malatyaspor 21:00 3:1
Legia – Atromitos 21:00 0:0
Turín – Salihorsk 21:00 5:0
90+3
58
50
8