07.08.2019, 14:00 • Stadion U Nisy, Liberec • Tomáš Honzejk

90

Dominik Gembický trefil svou střelou po zemi bližší tyč!

87

Liberec právě vstřelil branku!
Autorem branky je JAN KUCHTA. Jan Mikula trefil na pravé straně parádně míč z voleje, čímž poslal krásný centr před bránu a JAN KUCHTA špičkou kopačky přehodil brankáře a završuje tak pověstné bůra.

80

Autorem branky je KARAFIÁT, který zakroutil míč z přímého kopu rovnou do šibenice.

63

Kuchta krásně našel Gembického, který lobem těsně přestřelil bránu.

59

Autorem branky je YU. Dominik Gembický zatáhl míč po levé straně a přihrál po zemi do vápna. Jeho přihrávka se dostala až k libereckému útočníkovi a ten se nemýlil – 3:0.

53

Na druhé straně pálil v běhu sám před brankářem Yu. Hostující gólman ale míč vytáhl nad bránu.

44

Knobloch se teď musel činit! Hosté si vytvořili nejvyloženější šanci, když kuvajtský útočník hlavičkoval z malého vápna k tyči. Liberecký brankář ale tygřím skokem míč vyrazil na roh.

33

K míči se postavili Potočný s Pázlerem a druhý jmenovaný prověřil brankáře jedovatou střelou. Následuje rohový kop.

26

Dordič ve sprintu tváří v tvář brankáři přestřelil bránu.

25

Autorem branky je ROMAN POTOČNÝ, který si naběhl na centr Nešického z rohu na přední tyč a prudkou hlavičkou pod břevno podruhé rozvlnil síť za brankářem Kuvajtu.

22

Hráči Kuvajtu se osmělují. Po chybné přihrávce v liberecké obraně získali míč a chybělo málo, aby lob přes Knoblocha zapadl do sítě místo na ní.

16

Na druhé straně si po přízemní střele připisuje první zákrok také liberecký Knobloch.

12

Potočný vyslal tvrdou ránu na brankáře, kterému míč vypadl. Malinksý si k němu doběhl, ale centrem našel jen obránce Kuvajtu.

6

Autorem branky je JAN PÁZLER, který si osamocen vyskočil na přesný centr Peška z pravé strany a umístěnou hlavičkou k tyči nedal brankáři šanci.

5:0

konec (2:0)

Branky: 6. Pázler, 25. Potočný, 59. Yu, 80. Karafiát, 87. Kuchta

FC Slovan Liberec: 1. poločas: Knobloch – Koscelník, Kačaraba, Mara, Lehoczki (c) – Pešek, Breite, Nešický, Potočný – Pázler, Dordič 2. poločas: Knobloch – Mikula, Chaluš, Karafiát, Hybš – Malinský, Alibekov, Beran, Gembický – Yu, Kuchta

Rozhodčí: GINZEL – Šůma, Bohata