3:1

konec (1:0)

27.07.2019, 01:40 • Yankee Stadium (New York) • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 1.8 3.89 4.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo nám utkání v rámci MLS, ve kterém New York upevnil své místo na pozicích pro play off a porazil Kansas 3:1. První poločas byl vyrovnaný, ale jedinou branku vstřelil Anton Tinnerholm. Druhý poločas se rozběhl rychleji, v 54. minutě uklidnil domácí tým Héber a bylo to už o dvě branky. Utkání ovlivnila také červená karta Espinozy, po které se však Kansas vzepřel a gólem Sáncheze snížil. O definitivním rozhodnutí přesvědčil všechny fanoušky kapitán Ring, jenž si připsal ke dvěma asistencím také branku.

Z mé strany je to vše. Těším se na vás příště. Na počtenou! (03:36:42)
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 7:5. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 5:8. Fauly: 10:11.

90+5

90+4

Žlutou kartu dostává Botond Baráth (Sporting Kansas City).

90+3

Domácí drží míč na hostující polovině a navíc budou mít k dispozici autové vhazování.

90+1

Johnson si připsal zákrok proti slabé hlavičce Zusiho a s rozehrávkou rozhodně nebude nikam spěchat.

90+1

Nastavovat se bude 5 minut.

90

Průnik Kansasu po pravé straně byl nedovoleně zastaven. Následovat bude standardní situace.

88

Střídání v týmu Sporting Kansas City: ze hřiště odchází Seth Sinovic, přichází Yohan Croizet.

87

Castellanos měl na noze čtvrtou branku, ale jeden z obránců mu na míč skočil a dopravil jej těsně vedle tyče. Domácí budou kopat roh a drží utkání pod kontrolou.

85

Kansas už v závěru často otevírá obranu, a to je doslova voda na mlýn pro čerstvé ofenzivní hráče New Yorku.

84

Ring je při chuti a s další střelou rozhodně neváhal. Melia ale zasahovat nemusel, neboť střela nebyla přesná.

82

Střídání v týmu Sporting Kansas City: ze hřiště odchází Gerso, přichází Dániel Sallói.

82

Střídání v týmu New York City FC: ze hřiště odchází Héber, přichází Valentín Castellanos.

82

Žlutou kartu dostává Gerso (Sporting Kansas City).

81

Další dalekonosnou ránu, tentokrát z nohy Matarrita, Melia zachytil do svých rukavic.

79

Už je zřejmě rozhodnuto. New York se třetí brankou dostal do pohody a nyní kontroluje situaci.

77

77. Alexander RING - 3:1

77

New York City právě vstřelilo branku!
ALEXANDER RING přidává ke svým asistencím také branku a je ústřední postavou tohoto duelu. Dostal se k přihrávce z nohy spoluhráče a levačkou z poměrně velké dálky zametl míč k tyči. Melia byl bez šance. 3:1. Asistence: Gary Mackay-Steven.

3:1

konec (1:0)

Branky: 41. Tinnerholm (Ring), 54. Héber (Ring), 77. Ring (Mackay-Steven) – 73. Sánchez (Feilhaber)

Karty:   45. Chanot (NYC) – 45. Espinoza (KAN), 82. Gerso (KAN), 90+4. Baráth (KAN)   62. Espinoza (KAN)

New York City FC: Johnson – Chanot, Sands, Callens – Tinnerholm, Parks, Ring, Matarrita – Héber (82. Castellanos), Moralez (52. Ofori), Mitrita (70. Mackay-Steven)
Náhradníci: Stuver – Sweat, Mackay-Steven, Ofori, Medina, Rocha, Castellanos

Sporting Kansas City: Melia – Zusi, Baráth, Besler, Sinovic (88. Croizet) – Espinoza, Sánchez, Feilhaber – Russell, Németh (58. Hurtado), Gerso (82. Sallói)
Náhradníci: Dick – Fontás, Croizet, Zelalem, Hurtado, Sallói, Medranda

Rozhodčí: Gantar – Gamache, Briere