Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (17:13:25)

3. S. Kruijswijk (Team Jumbo-Visma) +1:47
6. Emanuel Buchmann (Bora-Hansgrohe) +2:14
7. M. Landa (Movistar) +4:54
8. A. Valverde (Movistar) +5:00
9. J. Fuglsang (Astana) +5:27
10. R. Uran (EF Education First) +5:33

Roman Kreuziger se dnes v celkovém pořadí posunul na čtrnáctou pozici! Na top 10 ztrácí český cyklista čtyři minuty.

Cíl

Skvělou zprávou pro české fanoušky je to, že Roman Kreuziger dojel ve skupince krátce za Alaphilippem. Český cyklista ztratil na vítězného Yatese přibližně tři minuty.

Cíl

Julian Alaphilippe dorazil do cíle se ztrátou 1:47 na vítězného Simona Yatesem. Thibaut Pinot najel na muže ve žlutém minutu a čtvrt!

Cíl

V cíli už je rovněž skupina s Geraintem Thomasem. Spolu s loňským vítězem dojel také Valverde.

Cíl

Thibaut Pinot nakonec v cíli předjel Mikela Landu a dojel si pro druhé místo, za které bude brát lepší bonifikaci!

Cíl

Dojezd Simona Yatese

Cíl

Simon Yates si tedy během čtyř dnů dojel pro druhý etapový triumf na letošní Tour de France!

1 km

Také Geraint Thomas a Steven Kruijswijk se pokusili o nástup a najedou na Alaphilippa nějakou tu sekundu.

1 km

Naopak už je jasné, že pro etapové vítězství si dnes dojede Simon Yates, který bude slavit triumf v druhé pyrenejské etapě! Parádní výkon!

2 km

Pinot stále jede v hodně ostrém tempu a klidně se dnes může posunout na druhé místo průběžného pořadí letošní Tour de France.

3 km

Pinot během pár chvil najel na Alaphilippa 45 sekund. Francouzský cyklista si dnes může polepšit a pořádně si zvednout sebevědomí.

3 km

Julian Alaphilippe už jede zpátky ve skupině s Geraintem Thomasem. Thibaut Pinot se mezitím blíží k Landovi.

4 km

Alaphilippa dojíždí také skupina s Geraintem Thomasem. Náskok skupiny s Pinotem vzrostl na dvacet sekund.