0:2 1:6, 6:7 (5)

18.07.2019, 12:11 • Nizozemsko • Osmifinále • Milan Huppert

Tipsport: 2.66 1.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:7

Dvojchybou ukončil Ivan Gachov utkání, do čtvrtfinále v Amersfoortu postupuje po setech 6:1, 7:6 Zdeněk Kolář!

6:6

Čistou hrou Kolář tentokráte drží servis a posílá druhý set do tiebreaku.

6:5

Ivan Gachov potvrzuje brejk a ujímá se vedení 6:5. Nyní je on tím hráčem, jehož jediný gem dělí od prodloužení zápasu.

5:5

Proti třetímu brejkbolu zahrál Kolář třetí dvojchybu. Zápas pokračuje.

4:5

Přímým bodem snižuje Ivan Gachov na 4:5, za malý okamžik ovšem půjde odvracet konec utkání na příjem.

3:5

Zásluhou třetího esa dokázal rodák z Bystřice nad Pernštejnem potvrdit brejk a už jen jediný gem ho dělí od vítězství.

3:4

Skvěle! Zdeněk Kolář čistou hrou bere Rusovi podání, čímž udělal velký krok k postupu do čtvrtfinále!

3:3

Další nezreturnovaný servis. Zdeněk si dnes s výjimkou jednoho gemu zatím v klidu drží své servisy.

3:2

Další nezreturnovaný servis. I Rus drží podání čistou hrou a ujímá se opět vedení.

2:2

Přímým bodem a čistou hrou srovnává rodák z Bystřice nad Pernštejnem stav druhého setu na 2:2.

2:1

Varianta servis – síť vyšla. Na soupeřův stopvolej neměl český tenista šanci zareagovat.

1:1

Přímým bodem z podání ukončuje Zdeněk Kolář těžký gem na servisu, kdy dokonce musel odvracet brejkbolovou příležitost.

1:0

Ivan Gachov se poprvé v utkání ujímá vedení. Kolář v poslední výměně pořádně přestřelil z forhendu.

1:6

Dobrým forhendem rodák z Bystřice nad Pernštejnem naběhl k síti, prohoz Rusa zastavila páska, první setk tak patří českému tenistovi!

1:5

Kanár to nebude. Gachov do třetice dokázal udržet servis, hru ukončil přímým bodem.

0:5

Zásluhou přímého bodu se Kolářovi podařilo potvrdit i druhý brejk a už jen jeden gem ho dělí od vítězství v prvním setu.

0:4

První dvojchybou završil Ivan Gachov čtvrtý gem zápasu, v němž podruhé přišel o servis a prohrává už 0:4.

0:3

Čistou hrou potvrzuje rodák z Bystřice nad Pernštejnem brejk a ujímá se vedení 3:0. Na servisu za dva gemy neztratil jediný fiftýn.

0:2

Výborně! Gachov poslal bekhend až za základní čáru a vlastní chybou tak přichází hned o svůj první servis!

0:1

Čistou hrou bere rodák z Bystřice nad Pernštejnem první gem zápasu. Bekhend kros Rusa dopadl do deblového koridoru.