Striedanie v tíme Hapoel Kiryat Shmona: z ihriska odchádza Diniz, prichádza Abuhazira.
Striedanie v tíme Hapoel Kiryat Shmona: z ihriska odchádza Nachmias, prichádza Morgan.
Striedanie v tíme Hapoel Kiryat Shmona: z ihriska odchádza Abu-Abid, prichádza Rueiz.
Striedanie v tíme Hapoel Kiryat Shmona: z ihriska odchádza S. Braun, prichádza Ben Shimon.
Striedanie v tíme Hapoel Kiryat Shmona: z ihriska odchádza Lakou, prichádza Adany.
Striedanie v tíme Hapoel Kiryat Shmona: z ihriska odchádza Rian, prichádza Levin.

Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Sluka, prichádza Minárik.
Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Boženík, prichádza Balaj.

54

Žltú kartu dostáva Boženík (MŠK Žilina).

53

Vo veľkej šanci sa ocitol Jánošík, ale na poslednú chvíľu sa mu brankár súpera hodil pod nohy a zabránil tak futbalistovi MŠK Žilina skórovať!

46

Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Demiri, prichádza Tomič.

45

Krátko pred koncom prvého polčasu mohol izraelský tím vyrovnať! Martin Králik však na čiare odvrátil loptu do bezpečia a udržal tak pre svoj celok tesné vedenie o jeden gól!

35

Žltú kartu dostáva Nachmias (Hapoel Kiryat Shmona).

31

Žltú kartu dostáva Vallo (MŠK Žilina).

2

Žilina dala gól!

Je tu úvodný gól tohto stretnutia a to už v druhej minúte prvého polčasu! Žilina zahrávala priamy kop, odrazená lopta sa dostala k JÁNOVI BERNÁTOVI a ten ju už dopravil do siete – 0:1! Pre Bernáta to je jeho prvý gól v áčku.