10.07.2019, 20:45 • Osmifinále • Milan Huppert

A po přesném hodu Burtové z pod koše Češky vedou! (59:60)

42:08

Parádní čistá trojka Terezy Halátkové, která snižuje na rozdíl bodu! (59:58)

40:54

Trojka Brigity Sinickaitėové posílá Litevky do pětibodového vedení! To už je nebezpečný náskok! (59:54)

Čtyři čtvrtiny o postupujícím do čtvrtfinále mistrovství Evropy nerozhodly, půjdeme tak do prodloužení!

39:55

Obrovské štěstí nyní stálo při českých hráčkách! Sinickaitėová totiž proměnila pouze jednu nařízenou šestku a zřejmě tak poslala utkání do prodloužení! (54:54)

38:42

ustina Miknaitėová se trefuje za tři body! Minutu a kousek před koncem závěrečné čtvrtiny činí rozdíl ve skóre jediný bod! (53:54)

36:52

Skvělá Malíková trefuje třetí týmový koš v řadě, náskok šesti bodů by už Češky mohly udržet! (46:52)

33:53

Litevky jakoby chytly druhý dech! Po čisté trefě Visockaitėové se rozdíl ve skóre ztenčil na pouhé dva body! (42:44)

31:25

Tereza Halátková trojkou od pravé lajny zase o krůček přibližuje české juniorky k postupu! (36:44)

28:29

Důležitá trojka Petry Malíkové! Češké juniorky vedou už o sedm bodů! (34:41)

21:36

První koš druhé poloviny zápasu dává Adělá Burtová. Češky jsou ve vedení! (26:27)