Liga mistrů (předkola)

F91 Dudelange – La Valletta FC

2:2

konec (2:0)

09.07.2019, 20:00 • Stade Josy Barthel, Luxembourg • 1. předkolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.4 4.85 6.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

70

Valletta právě vstřelila branku!
Domácí se chytili do Csaplárovy pasti, neudrželi totiž poločasové vedení 2:0! Po rohovém kopu Douglase Packera se prosazuje stoper JEAN BORG – 2:2.

64

Hosté snižují! Z přímého kopu po faulu na Dimecha se krásně trefuje DOUGLAS PACKER a skóre vypadá pro hráče La Valletty hned veseleji.

45+2

Dudelange právě vstřelilo branku!
Domácí krátce před přestávkou navyšují svůj náskok! Střela Mohameda Bouchouariho byla zablokována, ale belgický mladík se dostal k míči znovu a předal ho DOMINIKOVI STOLZOVI, který si už věděl rady – 2:0.

26

Domácí se ujímají vedení! Nabídku Maria Pokara gólově zužitkoval ABEL BETTAIEB.

2:2

konec (2:0)

Branky: 26. Bettaieb (Pokar), 45+2. Stolz (Bouchouari) – 64. Packer, 70. Borg (Packer)

Karty:   63. Garos (DUD), 66. Delgado (DUD) – 15. Tulimieri (VTT), 46. S. Borg (VTT), 67. Muscat (VTT)   89. Muscat (VTT)

Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 3:2. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 19:24.

F91 Dudelange: Kips – Stumpf, Schnell (C), Delgado – Bouchouari, Stolz, Garos (76. Morren), Bougrine (65. Sinani), Pokar – Barbosa, Bettaieb (84. Pomponi).
Náhradníci: Moutha-Sebtaoui – Sinani, Natami, Pomponi, Kirch, Morren, Dramé.

La Valletta FC: Bonello – Fontanella, J. Borg, Santiago (52. Pulis), Tulimieri (62. Dimech) – Packer (83. Monticelli), S. Borg (C), Muscat – Zerafa, Nwoko, Peña.
Náhradníci: Cini – Caruana, Monticelli, Piciollo, Dimech, Pulis, Micallef.

Rozhodčí: Hunter – Eakin, Anderson (NIR)

Odveta: Valletta - Dudelange 1:1