Liga mistrů (předkola)

FK Sarajevo – Celtic Glasgow

1:3

konec (1:1)

09.07.2019, 19:45 • Asim Ferhatović Hase Stadium, Sarajevo, Bosna a Hercegovina • 1. předkolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 7.21 4.3 1.49 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

85

85. SINCLAIR - 1:3

85

Celtic právě vstřelil branku!
Celtic dává uklidňující třetí gól a do odvety bude mít hodně dobrou pozici! Domácí lehce otevřeli obranu a hosté toho využili na rychlý kontr. Centr z pravé strany od Morgana propadl přes dvojičku až k SCOTTU SINCLAIROVI, který elegantní patičkou překvapil domácího gólmana – 1:3! Asistence: Lewis Morgan.

51

51. ÉDOUARD - 1:2

51

Vstup do druhé půle má Celtic na jedničku! Pokud by Pepík Hnátek trénoval skotského mistra, asi by musel svoji legendární větu o ťukesu opravit. Začalo to všechno u Browna a přes Christieho přešlo na jeden dotek k Forrestovi na hraně šestnáctky. Forrest se neunáhlil, uvolnil nabíhajícího ÉDOUARDA, který přeloboval padajícího Kovačeviče – 1:2! Asistence: James Forrest.

35

35. JOHNSTON - 1:1

35

Za šest minut ale máme srovnáno! MICHAEL JOHNSTON dokonale utišil domácí kotel, když se vrhnul do souboje s dvěma obránci, dokonce jej vyhrál a z otočky přesnou střelou k levé tyči nedal gólmanovi šanci – 1:1! Bez asistence.

29

29. OREMUŠ - 1:0

29

Sarajevo právě vstřelilo branku!
Sarajevský stadion bouří, v domácím kotli hoří pyrotechnika a tenhle zápas slibuje drama! Rohový kop zahrál Milanovič na hlavu jednoho ze spoluhráčů. Před něj se ale dostal kapitán Celticu Brown a nešťastně zpracoval míč pro MIRKA OREMUŠE. Ten se v pádu prosadil a překvapil tím Baina – 1:0! Bez asistence.