Evropská liga (předkola)

La Adelita UE Engordany – SP La Fiorita

2:1

konec (1:0)

04.07.2019, 19:30 • Estadi Comunal d'Andorra la Vella, Andorra la Vella • Předkolo • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.97 3.17 4.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:43:41)
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 4:2. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 2:8. Fauly: 27:28.
Utkání je u konce a na domácím stadionu může propuknout postupová radost. Po přestávce jsme dlouho sledovali marnou snahu hostů o zvrat, dočkali se až v 78. minutě, kdy zprava odcentroval Hirsch a gólman Jesús Coca si srazil míč do vlastní branky. Vyrovnaný stav však vydržel pouze do 84. minuty, to si vlastence dal i na druhé straně Marco Gasperoni a definitivně tak rozhodl, že do druhého předkola postoupil tým La Adelita IE Engordany z Andorry.

90+4

90+3

90+3. Di Maiovu radost zhatil pozorný Spano

90+3

Velká šance alespoň na vyrovnání skóre. Di Mao využil toho, že domácímu brankáři nevyšlo vyboxování míče a mířil do jeho opuštěné branky. Na poslední chvíli ale zasáhl Spano a míč vykopl!