3:2
konec (2:0, 1:2)
29.06.2019, 15:20 • Skupina A • Jan Veselý
Labeda Shakers – IHC Jsmeinline
3:2
konec (2:0, 1:2)
Branky a nahrávky: 9. Fiala, 15. ? (Přibyl), 26. Andrýsek – 18. Mojžíš, 21. R. (FUks, P.)
Karty:
Neproměněná penalta:
Labeda Shakers:
39 MYLLYNEN Nikals
12 ZBOŘIL Mikuláš
8 GREMLICA Martin
81 TRIANA Josafat
19 SCHNEIDER Florian
13 PŘIBYL Adam
66 FIALA MArtin
10 ŠINÁGL Petr
9 LANGLOIS Guillamme
24 ANDRÝSEK Jan
Náhradníci:
Trenér:
IHC Jsmeinline:
1 Jizba Martin
2 Havel Josef
6 Němeček Jan
3 Němeček Petr
9 Josefus Radek
12 Ureš Lukáš
18 Vostracký Josef
11 Hanzlík Petr
19 Josefus Petr
20 Fuks Daniel
21 Kolář Daniel
17 Mojžíš Radek
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. poločas | ||||
02:00 | JSM | 1,5MIN | Vostracký, sekání | |
06:10 | LSH | 1,5MIN | Andrýsek, sekání | |
08:21 | LSH | 1:0 | Fiala | |
08:35 | JSM | 1,5MIN | Vostracký, podrážení | |
09:47 | LSH | 1,5MIN | Přibyl | |
12:55 | JSM | 1,5MIN | Vostracký, podrážení | |
14:58 | LSH | 2:0 | ? (Přibyl) | |
Přestávka po pol. | ||||
2. poločas | ||||
17:35 | JSM | 2:1 | Mojžíš | |
20:35 | JSM | 2:2 | R. (FUks, P.) | |
25:56 | LSH | 3:2 | Andrýsek | |
27:32 | JSM | 1,5MIN | Němeček, podrážení | |
28:55 | LSH | 1,5MIN | Fiala, sekání | |
Konec |
SK IHC Chrudim – Labeda • po s.n. (2:0) *20:25 5:4
Rokko – Deg Rhein Rollers 08:00 2:4
Rebels Basque – Minions 08:55 1:5
Labeda – Team 300 09:50 4:2
Mantas Montpellier – Luftarji 10:45 0:7
Rokko – Jsmeinline 11:40 0:4
Rebels Basque – Jaguars Southshampton 12:35 6:1
SK IHC Chrudim – Deg Rhein Rollers 13:30 3:5
Golazen – Minions 14:25 0:12
Labeda – Jsmeinline 15:20 3:2
Mantas Montpellier – Jaguars Southshampton 16:15 3:1
Rokko – SK IHC Chrudim 17:10 3:7
Rebels Basque – Golazen 18:05 6:1
Team 300 – Deg Rhein Rollers 19:00 6:2
Luftarji – Minions 19:55 1:2
28:55
27:32
25:56
Autorem branky je ANDRÝSEK.
20:35
Autorem branky je JOSEFUS R.. Asistence: FUks a Josefus P..
17:35
Autorem branky je MOJŽÍŠ.
15:01
15:00
14:58
Autorem branky je ?. Asistence: Přibyl.
12:55
09:47
08:35
08:21
Autorem branky je FIALA.
06:10
02:00
00:01
Za účasti špičkových týmů z České republiky a ze zahraničí- Francie, Německo, Slovinsko a Slovensko, Velká Británie a Španělsko