Evropské hry

Denní přehled

25.06.2019, 08:00 • Michal Hladký (@michalxhladky)

20:30

Další den Evropských her je u konce! V něm se českým barvám poměrně dařilo, vždyť Jan Bárta vybojoval v cyklistické časovce fantastické třetí místo! Formu potvrdil i Martin Fuksa, který s naprostým přehledem postoupil do zítřejšího finále.
Rád bych podotkl i skvělý kvalifikační výkon Martina Strnada, jenž figuruje po prvé části na druhém místě.
Pro dnešek se s vámi loučím, nezapomeňte však, že i zítra vám poskytneme denní přehled. (20:30:26)

20:20

Český badmintonista Milan Ludík podlehl ve třech setech Švédovi Burestedtovi a ztratil naději na postup ze skupiny.

19:53

Ve skocích na trampolíně zvítězil domácí Hančarou, druhý na bedýnku vystoupal Rus Melnik a třetí Portugalec Ganchinho.

19:29

Rusko se radovalo vzápětí v disciplíně skupinová akrobatická gymnastika, kde bylo jednoznačně nejlepší. Stříbro putuje do Bulharska, bronz pak o kousek vedle, přesněji do Rumunska.
Češky skončily šesté.

19:24

V synchronizovaném skoku na trampolíně berou nejcennější kov Bělorusky, které následuje druhá Ukrajina a třetí Rusko.

19:20

Slovensko se medaile ze stolního tenisu nedočkalo. Ve smíšené čtyřhře dvojice Ľubomír Pištej/Barbora Balážová prohrála v boji o třetí místo s francouzskými soupeři. Nepomohlo tomu ani to, že ovládla první set.
Ze zlata se raduje Německo, druzí skončili Rumuni.

17:07

Jan Mužík v boxerské váhové kategorii do jednaosmdesáti kilogramů neuspěl v zápase s Belgičanem El Mohor Ziadem.

17:06

Badmintonové duo Bášová/Fuchsová prohrálo ve dvou rychlých setech se svými nizozemskými soupeřkami a ztrácí naději na postup ze skupiny.

16:59

Ve finále smíšených týmů v Judu berou zlaté medaile Rusové, kteří porazili v nesmírně napínavém duelu Portugalce.
Bronz putuje za reprezentacemi Rakouska a Francie.

16:57

Naše zástupce nebudeme mít ani ve finále ženské K4, protože česká posádka byla v semifinále pátá.

16:55

Češkou dvojici Jandová/Ježová ve finále C2 neuvidíme. Češky v semifinále dojely na čtvrtém místě, bohužel na to třetí ztratily pouhou sekundu.
Lépe si nevedly ani Slovenky, které dokončily jízdu jako předposlední.

16:13

V první části kvalifikace střelby rychlopalnou pistolí na pětadvacet metrů si vedli naši reprezentanti skvěle. Martin Strnad si vystřílel průběžné druhé místo, Martin Podhráský jedenácté.

16:03

K1 bude mít ve finále českého i slovenské zastoupení. Anna Kožíšková a Ivana Kmetová se mohou těšit na další pokračování.

15:46

Krása! Petr a Martin Fuksové překvapili a postoupili do finále C2! Rád bych podotkl, že ještě mezičas před cílem se nacházeli na čtvrtém, tedy nepostupovém místě.

15:07

Jak česká, tak ani slovenská ženská posádka K2 neprošla přes brány semifinále. Nutno říct, že obě k tomu měly opravdu daleko.

14:56

Slovák Matěj Rusnák se loučí se soutěží C1 v semifinále. V tom nenastoupil Martin Fuksa, neboť si vybojoval finálovou účast již v rozjížďkách.

14:51

Rychlostní kanoisté si zajeli ve své disciplíně K1 (1000m) semifinále. Všichni postoupili, takže se můžeme těšit ve finále na Jakuba Špicara a Slováka Ákose Gacsala.