24.06.2019, 15:37 • Antalya (Turecko) • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 1.3 3.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je už z mojej strany všetko, ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dňa. (17:04:35)

Koniec zápasu

6:4

GEM, SET, ZÁPAS Viktor Troicki! Srbský tenista využíva hneď prvý mečbal a tak postupuje do druhého kola na turnaji v Turecku. Druhý set bol takisto pomerne vyrovnaný, dlho sa nedarilo ani jednému tenistovi potvrdiť brejk. Rozhodujúce podanie na udržanie sa v zápase však Jozef Kovalík nedokázal premeniť na zisk gemu a tak končí jeho púť na tomto turnaji.

40-15

Slovenský tenista posiela svoj úder od siete len do autu, Viktor Troicki tak získava dva mečbaly!

30-15

Loptu získava Kovalík.

30-0

Jozef Kovalík nezvládol prechod na sieť a prehráva tak o dva fiftíny. No, Troicki môže byť čoskoro veľmi blízko k výhre v tomto stretnutí.

15-0

Viktor Troicki umiestnil svoj forhend presne na čiaru a tak nesmierne dôležité podanie nezačal slovenský tenista úspešne.

5:4

Koniec prestávky, podávať bude Jozef Kovalík.

5:4

Nasleduje prestávka a výmena strán.

5:4

Srbský tenista ukončil tento gem priamym bodom a tak vedie v druhom sete 5:4! Jozef Kovalík teda bude podávať na udržanie sa v tomto zápase.

A-40

Troicki si pomohol kvalitným druhým servisom a tak znova získava gembal.

40-40

Ktorý sa mu však využiť nepodarilo, na sieti teraz vyšla hra lepšie slovenskému tenistovi.

40-30

Tak toto bola veľmi dlha výmena, ktorú lepšie zvládol Troicki a získava tak gembal.

30-30

Jozef Kovalík s ďalším presným returnom v tomto geme, po 30.

30-15

Druhý fiftín v rade pre podavajúceho tenistu.

15-15

Po 15 na oboch stranách.

0-15

Troicki musel cez druhé podanie, pri ktorom však Jozef Kovalík vytiahol presný return.

4:4

Víťazným úderom ukončil slovenský tenista tento gem, podarilo sa mu brejk potvrdiť a teda vyrovnáva stav druhého setu na 4:4! Ešte to teda vyzerá na poriadnu drámu.