Finálový turnaj JERSEY 53 MČR mladších žáků inline hokeje

23.06.2019, 08:30 • Přerov • Semifinále • Aleš Novotný, Daniel Kinc

29:26

Zlín se ještě snažil snížit, ale je mu odpískáno postavení hráče v brankovišti.

27:55

Devils právě vstřelili branku!
Na góly hodně bohatou druhou půli zápasu ještě vylepšil ERIK JANEBA, který z dorážky upravuje skóre na 5:9. Bez asistence.

27:17

Kladno právě vstřelilo branku!
Kladno se přibližuje magické desítce. Povedeným blafákem překonal brankáře Zábojníka KRYŠTOF DYK. Asistence: Adéla Šapovalivová.

26:21

Dvě vteřiny po vypršení trestu Zlín snižuje zásluhou JANA UŘIČÁŘE. Asistence: Alex Nesrsta.

25:19

Vyloučení v týmu IHC Devils Zlín (Pavliš – 2 min., podrážení).

23:09

Kladenští neohroženě směřují za vítězstvím. Osmou branku vstřelil JAKUB KOVÁČ. Asistence: Kryštof Dyk.

22:19

Na 7:3 pro Kladno zvyšuje pěknou střelou ADÉLA ŠAPOVALIVOVÁ. Asistence: Matěj Voldán.

20:51

Třetí branku Zlína v zápase obstaral JAN VALÁŠEK. Asistence: Jan Uřičář.

18:39

Vyloučení v týmu IHC Devils Zlín (Coufalík – 2 min., příliš mnoho hráčů).

17:09

Odpověď Kladna je však blesková. Prosadil se KRYŠTOF DYK. Asistence: Jakub Kováč.

16:52

Zlín snižuje zásluhou dorážky ERIKA JANEBY. Asistence: Alexandr Paták.

16:29

Další akce Kladna, další gól. ADÉLA ŠAPOVALIVOVÁ střelou z prostoru mezi kruhy zkompletovala hattrick. Asistence: Kryštof Dyk.

16:13

Obrana Zlína teď totálně propadla a Kladno tak znovu navyšuje své vedení. Do prázdné brány zametla kotouč ADÉLA ŠAPOVALIVOVÁ. Asistence: Jakub Kováč.

15:01

15:00

14:12

Zlínský Nesrsta mohl v poslední minutě první půle přiblížit svůj tým na dostřel. Zblízka však Tuháčka nepřekonal.

12:20

Také se Zlín se prosazuje a snižuje náskok Kladna. Střela JANA VALÁŠKA propadla Tuháčkovi přes beton do brány. Asistence: Richard Bečka.

5:9

Branky a nahrávky: 13. Valášek (Bečka), 17. Janeba (Paták), 21. Valášek (Uřičář), 27. Uřičář (Nesrsta), 28. Janeba – 8. Dyk (Šapovalivová), 12. Šapovalivová (Dyk), 12. Dyk (Klaus), 17. Šapovalivová (Kováč), 17. Šapovalivová (Dyk), 18. Dyk (Kováč), 23. Šapovalivová (Voldán), 24. Kováč (Dyk), 28. Dyk (Šapovalivová)

IHC Devils Zlín: Zábojník (Rajnoch) – Matula, Uhlík, Venený, Šiška, Pavliš, Janeba, Bečka, Uřičář, Coufalík, Paták, Nesrsta, Valášek

IHC Čerti Kladno: Tuháček – Háž, Voldán, Dyk, Kováč, Černohorský, Klaus, Krása, Šapovalivová, Petera

Rozhodčí: Novotná, Novotný