Přípravný zápas

SK Dynamo Č. Budějovice – FC Sellier & Bellot Vlašim

3:1

konec (0:1)

22.06.2019, 11:00 • SCM Složiště, České Budějovice • Pavel Kortus ml. (@KortusPavel)

Tipsport: 1.39 4.62 6.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je u konce. Dynamo otočilo stav z poločasových 0:1 na 3:1 a porazilo Vlašim. První poločas byl kvalitnější, hosté hrozili z rychlých brejků. Po pauze už měli Jihočeši navrch a přetavili to i ve tři góly. Hezký zbytek dne. (12:42:41)

90

89

89. MAREČEK - 3:1

89

Dynamo právě vstřelilo branku!
Ještě jeden gól, kterým Dynamo potvrzuje svůj triumf. Centr z pravé strany sklepl Wermke a DANIEL MAREČEK povedeným volejem jeho práci dokonal.

87

Řezáč hledal před brankou Ledeckého a také ho našel, ale domácí kanonýr nedokázal usměrnit míč mezi tři tyče.

85

Z pravé strany nečekaně vypálil Pavel Pilík a také Dynamo zachránilo břevno!

83

Nejvýše vyskočil Pavel Novák a vysvobodil domácí od defenzivních problémů.

82

Od rohového praporku budou rozehrávat i hosté.

80

Po rohovém kopu hlavičkoval Talovierov a Pecháček si připsal dobrý zákrok.

78

Řezáčův ostrý centr z pravé strany proletěl vápnem, aniž by se ho někdo dotkl. U míče však nadále černobílí.

76

Hra už nemá ve druhém dějství takové tempo. S míčem hrají převážně domácí, ale často kazí přihrávky.

73

Řezáč zakombinoval s Táborským, pak se ke zkušenému záložníkovi balon dostal zpět, ale svým zakončením trefil jen jednoho z obránců.

71

Standardní situaci rozehrál Blecha, ale pokazil ji podobně jako Provod na druhé straně v prvním poločase. Trefil zeď.

69

Ze střední vzdálenosti pálil Wermke, tentokrát prostor mezi třemi tyčemi nezasáhl.

67

Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Janda, přichází Svoboda.

66

To byla rána a potřetí dnes Vlašim zachránila tyč! Po rohovém kopu se balon odrazil k Petru Javorkovi, který parádní ranou trefil tyč!

64

64. WERMKE - 2:1

64

Domácí otáčí vývoj zápasu. Centr ve vápně pokryl Ledecký, udržel míč pro ROMANA WERMKEHO, který pohotovou ranou překonal Pecháčka.

63

Martan získal míč na pravé straně a připravil zakončení pro Marečka, který ale levačkou nezasáhl cíl.

3:1

konec (0:1)

Branky: 57. Ledecký, 64. Wermke, 89. Mareček – 23. Janda (pen.)

SK Dynamo Č. Budějovice: 1. poločas: Křížek – Čolič, Sivok, Talovierov, Kladrubský – Čavoš, Havelka – Šplíchal, Provod, Mršič – Ayong. 2. poločas: Staněk – Řezáč, Novák, Fišl, Tolavierov – Mareček, Javorek – Martan, Táborský, Wermke – Ledecký.
Náhradníci: Staněk – Fišl, Novák, Martan, Táborský, Wermke, Ledecký, Řezáč, Javorek, Mareček.

FC Sellier & Bellot Vlašim: 1. poločas: Řehák – Kadlec, Shabanov, Štochl, Mizerák – Pilík, Skopec, Blecha, Janda, Svoboda – Fotr. 2. poločas: Pecháček – Štětina, Shabanov, Štochl, Sečkář – Pilík, Skopec, Blecha, Plachý – Janda (67. Svoboda), Diame.
Náhradníci: Pecháček – Vlasák, Plachý, Diame, Štětina, Badocha, Sečkář.

Rozhodčí: Lerch – Kotalík, Vrchota