21.06.2019, 12:10 • Kurt č. 8, Bratislava (SVK) • Čtvrtfinále • Milan Huppert

Tipsport: 1.34 3.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Attila Balázs se po druhém servisu vydal na síť. Následně ukázal dobré oko, když prohoz Šafránka nechal doletěl do autu. Maďarský tenista se tak může radovat z postupu do semifinále!

Úspěšná hra Balázse na síti posílá druhý set do zkrácené hry.

Maďarův úder vyletěl za základní čáru, český tenista tak má jistý minimálně tiebreak.

5:5

A druhý přímý bod v řadě znamená, že druhá sada pokračuje dál.

4:5

Díky čisté hře se Václav Šafránek dostává do vedení 5:4 a může se pokusit na příjmu ukončit druhý set.

4:4

Přímým bodem z podání ven z dvorce ukončuje Balázs osmý gem druhé sady.

3:4

Avšak to již neplatí, Václav Šafránek tuto hru ukončuje svým druhým esem.

3:3

Maďarský tenista u sítě ukončuje šestý gem druhého setu, oba tenisté si v něm zatím drží svá podání.

2:3

Václav Šafránek zvládá těžký gem, v němž utekl ze dvou brejkbolů a ujímá se vedení 3:2.

2:2

Forhend maďarského hráče Šafránek sice dostihl, nedokázal ho ale vrátit na druhou stranu dvorce, máme tak opět srovnáno.

1:2

A vzápětí přímým bodem z podání završuje tuto hru.

1:1

Smečí do protipohybu soupeře ukončuje Attila Balázs druhý gem druhého setu.

0:1

Rodák z Brna se po podání vydal k síti, prohoz protihráče se zastavil o pásku.

6:4

Šafránek nevynucenou chybou z forhendu ukončuje první set, který ztrácí v poměru 4:6. Český hráč vzteky rozmlátil raketu o zem.

5:4

Čistou hrou snižuje rodák z Brna na 4:5. Za malou chvíli ale půjde odvracet konec prvního setu na příjem.

5:3

Maďarský tenista zvládl další těžkou hru na servisu a jediný gem ho tak dělí od zisku první sady.

4:3

Další nezreturnovaný servis. Šafránek si dokázal udržet podání a snižuje na 3:4.

4:2

Servis na téčko končí nezreturnovaným bekhendem, Attila Balázs potvrzuje brejk a zase se o kousek přiblížil zisku první sady.

3:2

Maďarský tenista je narozdíl od soupeře úspěšný. Využívá hned svůj první brejkbol a ujímá se vedení 3:2.

2:2

Vítězným kraťasem Balász ukončuje čtvrtý gem v zápasu, v němž dokázal utéct z brejkbolu.

1:2

Třetí gembol už ovšem Šafránek využil, po kratším returnu soupeře zahrál vítězný míč po lajně.