Finálový turnaj JERSEY 53 MČR dorostu inline hokeje

21.06.2019, 18:20 • Přerov • Semifinále

Konec zápasu. (19:20:56)

33:57

Devils právě vstřelili branku!
Zlín vítězí a postupuje do zítřejšího finále! Tomek pod tlakem jednou rukou vyslal do brejku FILIPA ŠINDELKA, který udělal stahovačku obránci a zakončil parádně z bekhendu pod břevno. Radost na straně jedné v kontrastu velkého smutku na straně druhé. Asistence: Michal Tomek.

32:39

Zásah si nyní připisuje opět také Hamrla, který ustál situaci a schoval puk pod betonem.

32:23

Šindelek byl sám před brankou, z otočky ale zakončoval vedle.

31:50

Cvočkaři už se radovali, když po ráně Adamce dorážel Lochovský, ale brankář Hamrla opět skvěle zasáhl!

31:13

Oba týmy hrají opatrně a moc dobře jsou si vědomy, co je ve hře.

30:41

Žmola dostal přesný pas na pravou stranu, ale jeho ránu brankář Hamrla skvěle zneškodnil.

30:16

Buly patřilo Hořovicím, které jdou dopředu.

30:01

Třicet minuty hry o vítězi nerozhodlo, čeká nás prodloužení hrané pět minut ve třech mužích na obou stranách.

30:00

Druhý poločas skončil.

29:25

Hořovičtí byli v útoku, ale ke střele se nedostali.

29:00

Do konce zbývá přesně jedna minuta, podaří se někomu vstřelit rozhodující gól?

28:31

Tým HC Hořovice právě vstřelil branku! Místo toho je ale srovnáno, dramatický duel pokračuje! LUKÁŠ PLOS dostal kotouč od Žmoly, schoval svoji ránu za obránce a jeho pokus propadl Hamrlovi u pravé tyče pod vyrážečkou – 2:2. Asistence: Jakub Žmola.

27:30

Pojistku na výhru Zlína mohl dát Ševčík, pokus z levé strany byl ale sražen nad branku.

27:08

Oddechový čas pro hosty.

27:08

Zlín otáčí skóre a je blízko postupu do finále! Šindelek se vymotal s pukem na levé straně, odkud poté parádní křižnou přihrávkou našel na zadní tyči volného LUKÁŠE CHLUDILA a ten v jasné šanci nemohl minout. Asistence: Filip Šindelek.

26:00

Znovu v šanci Šindelek, ale trefil jen vyrážečku Chloudy a na druhé straně Komínek branku přestřelil.

25:28

Šindelek dostal od Chludila pas na pravý kruh, rána ze zápěstí byla avšak sražena nad branku.

3:2

Branky a nahrávky: 19. Chludil (Ševčík), 28. Chludil (Šindelek), 34. Šindelek (Tomek) – 3. Komínek (Adamec), 29. Plos (Žmola)

IHC Devils Zlín: P. Hamrla – Chludil (C), Šindelek (A), Ševčík (A), Ramert, Valda, A. Hamrla, Tomek, Holba, Janovský.

HC Cvočkaři Hořovice: Chlouda (Grmela) – Helikar, Kubata, Kovář, Vitásek – Komínek, Tůma, Lochovský, Kvasnička, Plos, Adamec (C), Straka, Žmola.

Rozhodčí: Blaha, Obadal