1:0

konec (1:0)

21.06.2019, 21:00 • Skupina C • Petr Sumbal

Tipsport: 1.47 4.79 6.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek dne. (23:04:14)
Statistiky utkání

Držení míče: 61 % : 39 %
Střely na branku: 3:0
Střely mimo: 2:4
Rohy: 3:0
Fauly: 11:16
Utkání je u konce, Francie dokázala porazit Chorvatsko 1:0 a má nakročeno k postupu do semifinále. Momentálně má na kontě šest bodů, stejně jako Rumunsko, se kterým si to v závěrečném utkání rozdá o první místo ve skupině. Utkání rozhodl gól Francie už po devíti minutách, který měl na svědomí hlavou Moussa Dembélé, kterého našel pěkným centrem Jeff Reine-Adélaïde. Chorvati měli dvě velké šance na srovnání. Jenomže Marin Jakoliš mířil těsně vedle a Sandro Kulenović ve druhém poločase trefil tyčku.

90+4

90+3

Francouzi znovu úspěšně zastavili akci Chorvatska po levé straně a jsou zase o něco blíž k vítězství.

90+1

Sandro Kulenović dostává za svůj bezohledný faul žlutou kartu.

90+1

Nastavovat se budou tři minuty.

90+1

Chorvati to zkoušeli na přední tyč, ale s tímto neuspěli.

90

Francouzi se v poslední minutě normální hrací doby budou bránit další standardní situaci Chorvatska.

89

Moussa Dembélé si nabíhal na centr z pravé stany, ale nepovedlo se mu míč usměrnit na branku.

88

Francouzi opět se svou rozehrávkou nikam nespěchají, aby si to mohli v posledním zápase skupiny rozdat s Rumunskem o první místo ve skupině, potřebují vyhrát.

87

Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Luka Ivanušec, přichází Alen Halilović.

86

Z následného rohového kopu se Francouzi k ničemu zajímavému nedostali.

85

Ke střele z dálky se odhodlal střelec zatím jediné branky Moussa Dembélé, ale tentokrát nepřekonal Josipa Posavece.

83

Filip Uremović získal míč a hned ho poslal dopředu, ale výborný přehled předvedl Paul Bernardoni, byl rychle venku z branky a u míče jako první.

80

Po špatné rozehrávce Francie přišla o míč, ale Chorvati vzápětí také předvedli nepřesnost.

79

Jenomže Chorvati se moc nepředvedli, jejich standardní situace skončila jen v rukou brankáře Bernadoniho.

78

Nyní dostává Chorvatsko ideální šanci na vyrovnání, má standardní situaci z levé strany.

77

Chorvati se znovu tlačí dopředu. Stále platí, že potřebují vyhrát, aby měli naději na postup ze skupiny.