4:1

konec (0:0, 2:1, 2:0)

15.06.2019, 15:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • Finále • Filip Vlček

To je všechno. Děkujeme za přízeň a u dalších onlajnů z hokejbalu na viděnou. (16:53:05)

Na řadu přichází asi to nejlepší, na co všichni čekali. Milan Hušek místopředseda svazu hokejbalu předává kapitánovi pohár za vítězství v extralize juniorů. Celé Ústí má dnes opět důvod k radosti. Dnes se zde dlouho nepůjde spát.

A teď na řadu přicházejí domácí hráči Elby, kteří si přicházejí pro zlaté medaile za vítězství v juniorské extralize.

Za druhé místo si jdou pro stříbrné medaile hráči Plzně.

45:00

Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Magasanik – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Krejčí – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Rop – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Lokajíček V. – 2 min., napadení + 5 min., hrubost).

Domácí slaví TITUL! Elba se raduje v nejkratším časovém intervalu ze zisku mistrovského titulu. Ve třech utkáních poráží Plzeň 3:0 na sérii. V Ústí nad Labem se slaví titul po sedmi letech, naposledy se slavil zde titul dorostu. Gratulace domácí Elbě k zisku titulu, hostům z Plzně ke druhému místu. Závěr zápasu neusneslo ještě pár hráčů hostí, kteří se snažili vyvolat konflikt. Vše však vyřešili rozhodčí dnešního utkání.

44:33

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Mistrovské oslavy se ještě o chvíli odkládají. Čtvrtou branku do prázdné branky pečetí výhru domácích TOMÁŠ STUCHLÝ. Bez asistence.

44:25

Přerušení před Rechtorikem. Domácí však hrají už v plném počtu.

44:00

Poslední minuta třetí třetiny i zřejmě celého zápasu. Bálonek daleko od branky Rechtorika.

43:57

43:25

Tomáš Rechtorik skočil tygřím skokem pro balónek a hra se přerušuje. Domácí jsou blízko k mistrovskému titulu!

43:03

Plzeň po oddechovém čase ještě zvýhodňuje svůj početní stav svých hráčů. Kojzar na střídačce. Uvidíme hru 6/4.

43:03

Oddechový čas pro hosty.

42:59

Na ústeckém hřišti se začíná pomalu slavit. Dvě minuty před koncem vede domácí Elba o dvě branky.

42:39

Postavení mimo hru hostující Plzně, která byla nedočkavá na modré čáře.

42:00

Elba po vhazování vyhazuje. Asi poslední možnost Plzně s finálovou serií něco udělat.

41:57

Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Kastner – 2 min., napadení).

41:24

40:49

Plzeň vyhazuje.

40:23

Gottfried v přesilové hře našel před brankou Magasanik, který minul jen o pár centimetrů. Následně mohl ještě dorážet Stuchlý, ale míček se mu svezl po čepeli.

39:24

Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Poláček – 2 min., napadení).

39:10

38:40

Ulč vypálil tvrdou střelu, kterou blokuje Čermák.

37:41

V oslabení přerušuje hru u své branky Libor Kojzar. Cenné vteřinky domácích v oslabení.

37:15

Elba vyhazuje do středního pásma.

37:03

Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Stupka – 2 min., hákování).

35:17

TOMÁŠ STUCHLÝ se prosazuje střelou u levé tyčky. Perfektně mu naservíroval balónek zpoza branky David Magasanik. Ústecké hospody objednávají na dnešní večer trochu více sortimentu než obvykle. Asistence: David Magasanik.

35:04

Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Šilhan – 2 min., vysoká hůl).

34:52

Ondřej Váňa vyběhl s míčkem do slibné příležitosti, ale Rechtorik zasahuje.

33:45

Ofsajd Plzně, která se snaží udělat něco s nepříznivým stavem.

33:23

Přihrávka rukou opět odpískána hostujícímu celku.

31:42

Magasanik vystřelil v mezikruží bekhedem a trefil rameno Kojzara.

30:01

Další třetina začne přibližně v 16:09.
Ve druhé třetině jsme sledovali několik slibných situací. Některé z nich skončily i brankami. Dvě vstřelili domácí a jednu hosté z Plzně. Nejprve se prosadil v 18. minutě v před brankovém prostoru Tomáš Giesel – 1:0. O dvě minuty později vedli domácí o dvě branky. Znovu se v před brankovém prostředí zorientoval nejrychleji domácí hráč a David Magasanik zvýšil na 2:0. Ve 24. minutě přišla naděje pro hostující Plzeň. Hurtovu střelu tečoval za záda Rechtorika Ondřej Váňa – 2:1.

30:00

29:16

Richard Hurt se ocitl v mezikruží a snažil se střelou tahem vyrovnat. Jeho mířidla však byly nepřesná.

28:40

Plzeň opět trochu přidala a snaží se vyrovnat ještě před koncem druhé třetiny.

28:03

Odpískána přihrávka rukou, kterou se provinili hosté. Uvidíme vhazování ve středovém kruhu.

27:08

Další skrumáž před hostující brankou ze které vyšel jako vítěz Libor Kojzar.

25:20

Hokejbalisté Plzně napadají dost agresivně domácí a snaží se hned všechny balónky házet směr Rechtorik

23:24

Plzeň právě vstřelila branku!
Plzeň využívá svůj tlak v útočném pásmu. Krásnou tečí se prosazuje ONDŘEJ VÁŇA, který usměrnil nahození svého spoluhráče do branky. Asistence: Richard Hurt.

22:37

Už mohlo být sníženo! Ladislav Svoboda napřáhl i hned po vhazování a orazítkoval horní tyč Rechtorikovy branky!

22:30

Roman Poláček chtěl znovu prověřit Rechtorika, ale do jeho pokusu vložil svoji hůl David Magasanik a míček končí nahoře na topolech.

21:18

Nyní slyšíme oba dva kotli, jak domácí Elby, tak hostující Plzně.

19:47

Ondřej Váňa na druhé straně prověřil domácího brankáře, který připisuje další čárku ve svých statistikách.

19:08

Tak to je paráda! V ústeckém přístavu žádná plzeňská lodička nebude! DAVID MAGASANIK se prosadil znovu v před brankovém prostředí a domácí vedou o dvě branky. Bez asistence.

18:30

Západočeši se snaží vyrovnat, ale narážejí zatím na skvělého Rechtorika.

17:22

Další skrumáž končí brankou! TOMÁŠ GIESEL je tím šťastným, který dorazil míček za bezmocného Kojzara. Asistence: Michal Hruška

16:16

Velká skrumáž před brankou Plzně. Míček nakonec vyplaval na modrou k Pavlu Gottfriedovi do jeho střely sáhl plzeňský obránce. Vhazování v útočném pásmu domácích.

15:59

15:26

Tomáš Čermák napřáhl na modré čáře a jeho pokus vyráží Libor Kojzar mimo hrací plochu.

15:01

Další třetina začne přibližně v 15:33.
V první třetině jsme branku neviděli. Nejdříve měli šanci hosté, ale poté jsme sledovali dvě tyčky a jednu nastřelenou spojnici, kterou nastřelil domácí hráči Elby.

15:00

14:50

Plzeň se osvobozuje.

14:23

Magasanik se chtěl protáhnout kolem mantinelu přitom však dostal drsný hit. Domácí útočník se pomalu zvedá ze země. Vylučovat se nebude.

14:09

13:59

Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Hurt – 2 min., hrubost).

13:37

Hurt vypálil v přesilové hře od pravého mantinelu, Rechtorik byl připravený.

12:10

Gottfried pohotově vyhazuje. Hosté musí začít, tak od své branky.

12:05

Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Magasanik – 2 min., sekání).

11:36

V přečíslení dva na jednoho trefuje Pavel Gottfried spojnici! Plzeň má zatím velké štěstí a Kojzar správně postavené tyče.

10:34

Hosté se provinili zakázaným uvolněním. Znovu se bude vhazovat před Kojzarem.

10:11

08:45

Pavel Gottfried dostal přihrávku na pravý kruh a střílel z prví pouze do boční síťky! Následně Čermák trefuje tyčku.

08:11

Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Poláček – 2 min., vysoká hůl).

07:55

V ponechané výhodě trefuje domácí Stupka pravou tyčku Kojzarovy branky! Velká škoda domácích.

06:25

Plzeň se usadila na útočné polovině a vytváří si tlak, kterému domácí zatím odolávají.

04:28

Deja dostal přihrávku do mezikruží a Rechtorik předvedl jistý zákrok, když vyrazil balónek do rohu hřiště.

03:31

Magasanik vysunul znovu Gottfrieda, kterého vychytal betonem Kojzar.
Pavel Gottfried se protáhl od mantinelu před brankáře Kojzara, který předvedl zákrok vyrážečkou.

01:34

Balónek se ocitl mimo hrací plochu. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

01:03

První střelu na hostujícího brankáře vyslal od mantinelu Radek Rop.

00:01

Oba celky jsou na hrací ploše. Za chvíli začínáme.
Něco málo zbývá do začátku utkání. Na ústeckém Rondelu panuje velké teplo. Ukazatel teploměru nyní ukazuje 29 stupňů.

Elba DDM Ústí nad Labem: Rechtorik (Toth) – Čermák, Černý, Giesel, Gottfried "A", Hanzlík, Hruška, Jičinský, Kastner, Krejčí, Magasanik, Rop, Sedláček "C", Stuchlý, Stupka "A", Tůma J., Zilcher, Bečvář, Costa, Polata, Škurla.

HBC Plzeň: Kojzar (Rovaš) – Fiala, Holeček, Chramosta, Kovařík "A", Šilhan, Šlechta, Ulc "C", Galla, Hurt, Hýbl, Komanec, Lokajíček M., Lokajíček V., Poláček, Reiser, Svoboda, Štípek, Váňa, Deja, Miksan.

Rozhodčí: Pečený, Danylec.
Elba DDM Ústí n. L.

Ústečtí hráči se po základní části umístili na čtvrtém místě, když na prvního ztráceli pouhé čtyři body, ale to jim vadit nemuselo, jelikož se z tohoto místa dostali až do finále nejstarší mládežnické kategorie.

HBC Plzeň

Plzenští hráči se umístili po základní části na krásném druhém místě za Hostivaří, když měli shodný počet bodů, ale vzájemný zápas hrál ve prospěch celku z Hlavního města Prahy.

Finále
Krásné sobotní ráno, vítejte u 3. utkání play-off Extraligy juniorů mezi týmy Elba DDM Ústí nad Labem a HBC Plzeň. Dnešním přenosem Vás bude provázet Filip Vlček, přeji příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

4:1

Branky a nahrávky: 18. Giesel (Hruška), 20. Magasanik, 36. Stuchlý (Magasanik), 45. Stuchlý – 24. Váňa (Hurt)

Rozhodčí: Pečený, Danylec

08:11 PLZ 2 Poláček, vysoká hůl
12:05 UNL 2 Magasanik, sekání
13:59 PLZ 2 Hurt, hrubost
17:22 UNL 1:0 Giesel (Hruška)
19:08 UNL 2:0 Magasanik
23:24 PLZ 2:1 Váňa (Hurt)
35:04 PLZ 2 Šilhan, vysoká hůl