Tenis

French Open - čtyřhra mužů (antuka)

J. Chardy, F. Martin – K. Krawietz, A. Mies

0:2 2:6, 6:7 (3)

08.06.2019, 18:38 • Kurt Philippa Chatriera, Paříž (FRA) • Finále • Michal Luxa (@MisakMispulin)

: 1.571 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že německá dvojice zvítězila, se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek sobotního večera. (20:07:54)
Pojďme si rozebrat dnešní finálové utkání ve čtyřhře! V prvním setu byla německá dvojice lepší a zaslouženě se ujala vedení. Ovšem Francouzi svůj projev zlepšili a v následujícím setu hru vyrovnali. Druhou sadu rozhodovaly maličkosti, ovšem ve zkrácené hře byli šťastnější Kevin Krawietz a Andreas Mies, kteří se zaslouženě radují z vítězství na French Open.

Konec zápasu

6:7

Němci to dokázali a vítězí na French Open! Oba borci okamžitě upadli na antuku a poté se k sobě seběhli. Kevin Krawietz a Andreas Mies jsou vítězi ve čtyřhře!

3-6

Německá dvojice bude moci ukončit finálové utkání! Jeremy Chardy chtěl prohodit soupeře, ale Krawietz se nedal.