07.06.2019, 02:00 • Allstate Arena • Finále • Jan Prošek

3. Nic Hague (CHW) 1+0 (04:45:06)
Tomáš Jurčo (CRT) 0+1, 2 střely
Martin Nečas (CRT) 1+1, 2 střely
Tomáš Hyka (CHW) 0+0, 1 střela
Hostující celek vyhrává tento zápas 5:3 a v sérii se dostává do velmi výhodné pozice, vede ji totiž 3:1 a v dalším zápase, který hraje Charlotte doma, může rozhodnout o zisku Calder Cupu. Chicagu dnes sice vyšel vstu do zápasu, ale třetí třetina se hrubě nepovedla, neboť inkasovalo hned tři branky.

59:30

Charlotte se musí bránit tlaku soupeře, obránci padají do střel a pomáhají brankáři.

59:01

Hague se dostal ke střele, která byla zblokovaná.

59:00

Poslední minuta zápasu.

58:22

Domácí tým hraje přesilovku, Coghan pálil nad.

58:19

Vyloučení v týmu Charlotte Checkers (Jake Bean – 2 min., podrážení).

58:10

McKenzie pálil mimo branku.

58:00

Domácí celek hraje znovu bez brankáře, zkouší to v šesti.

57:28

Charlotte Checkers právě vstřelili branku!
Přes prakticky celé kluziště dává gól do prázdné branky NICOLAS ROY. Hosté vedou o dva góly a pravděpodobně vyhrají tento zápas

57:06

Rána od modré čáry byla zblokovaná.

56:34

Zbytečně se nepřerušuje, sledujeme rychlý hokej, jednobrankový náskok mají hosté.

56:06

Jurčo se pokoušel v útočném pásmu vybojovat kotouč, což se mu nepodařilo.

55:44

Zakázané uvolnění se nepíská, hra pokračuje dál.

55:22

Po komerční přestávce pokračuje zápas dál. Domácí rozehrávají od své branky.

55:16

Nastasiuk měl na hokejce rozhodnutí, ale jeho ránu výborně vychytal Dansk.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, Charlotte vede.

54:23

Chicago prohrává o jednu branku a mnoho času mu už nezbývá na vyrovnání.

52:52

52:52 Aleksi SAARELA - 3:4

52:52

Hostující celek se dostává do vedení, po pěkné individuální akci se ránou pod horní tyčku prosazuje ALEKSI SAARELA. Asistence: Trevor Carrick.

52:41

Sledujeme rychlý hokej.

52:21

Jurčova rána od modré čáry byla zblokovaná, brankář zasahovat nemusel.

51:18

Domácí brankář ránu z bezprostřední blízkosti dokázal betonem vyrazit. Hosté svou šanci proměnit nedokázali.

51:00

Dansk rozehrává od své branky. Následně se hostujíc celek dostal do postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.

50:36

Domácí celek diktuje nyní tempo hry, hosté se musí bránit. Fanoušci Chicaga ženo své oblíbence vpřed.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stav zápasu je vyrovnaný a hostující brankář kryje další ránu od modré.

49:50

Kolesar se dostal do velké šance, jenže jeho rána z otočky z bezprostřední blízkosti končí na betonu brankáře.

48:45

Domácí nyní měli velkou šanci, ale brankáře prostřelit nedokázali. Výborně zasáhl Tokarski.

48:15

Hra je nyní přerušena, píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Charlotte.

47:52

Komerční přestávka, kotouč vybojoval Tokarski.

47:30

Po Hykově akci zakončoval Bischoff, jehož projektil vyrazil brankář soupeře.

47:00

Checkers mají hru pod kontrolou, další rána Jurča končí nad.

46:15

Schilkey přihrával na modrou čáru, následná rána postrádala přesnost. Do útoku tak mohl Kolesar, jenže nevypálil.

45:47

Domácí rozehrávají od své branky, pokouší se něco vymyslet a co nejrychleji se dostat do útočného pásma.

45:26

McGinn přihrál na modrou čáru, odkud Haue trefil jen střed branky, kde byl Tokarski.

45:10

Sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se zejména ve středním pásmu.

43:30

Wolves se nyní dostali do útočného pásma, Macek tečoval před brankou a Tokarski kryje kotouč.

43:04

Bean byl volný před brankou, ale přihrávka se k němu nedostala.

42:38

Charlotte hraje aktivněji, domácí hokejisté se musí bránit tlaku soupeře, hosté jsou nyní lepším týmem.

40:32

40:32 Nicolas ROY - 3:3

40:32

Gauthier předložil skvělou přihrávku spoluhráči, a tak mohl NICOLAS ROY z bezprostřední blízkosti prostřelit brankáře soupeře. Je srovnáno. Asistence: Julien Gauthier.

40:01

Po dvou třetinách vede domácí celek o jednu branku, střelecky je zápas zcela vyrovnaný. 16 střel vyslaly oba týmy shodně na branku soupeře. Za hosty v poslední minutě třetiny snížil po pohledné akci Martin Nečas.

39:00

Krásně to udělal MARTIN NEČAS. Vybojoval kotouč, neuspěchal zakončení, vybruslil do do lepší pozice, položil brankáře a do odkryté branky zakončoval. Parádní provedení. Asistence: Tomáš Jurčo.

38:40

KcKenzie vedl bleskovou protiakci, ale výraznější šanci si nevypracoval.

38:30

Hostující celek hraje přesilovku, usadil se v útočném pásmu.

38:24

Vyloučení v týmu Chicago Wolves (Nic Hague – 2 min., podrážení).

38:14

Nečas dostal kotouč do útočného pásma, kde vybojoval faul.

37:45

McGinn byl v dobré pozici, jeho rána končí mimo.

37:25

Domácí přesilovku pět na tři neproměnili, nyní hrají klasickou početní výhodu a drží hru daleko od své branky.

37:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.

36:24

Přesilovku hrají domácí, což jim vyhovuje. Drží hru daleko od své branky.

35:48

Vyloučení v týmu Charlotte Checkers (Clack Bishop – 2 min., podrážení).

35:14

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, Kolesar přišel o kotouč, a tak mohou hosté vyhodit.

34:41

Domácí Bischoff pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.

33:55

Vyloučení v týmu Charlotte Checkers (Nicolas Roy – 2 min., vysoká hůl).

33:47

33:47 Brooks MACEK - 3:1

33:47

Chicago Wolves právě vstřelili branku!
K odraženému kotouči před brankou se dostal BROOKS MACEK, jehož dorážka zapadla přesně do prostoru, který nehlídal brankář. Domácí navyšují své vedení. Asistence: Dylan Coghlan a Curtis McKenzie.

33:30

Zakázané uvolnění se nepíská, Charlotte může hrát v útočném pásmu.

33:14

Fanoušci podporují domácí hokejisty, kteří zatím drží jednobrankové těsné vedení.

32:00

Bishop se málem dostal do brejku, na poslední chvíli dokázala zasáhnout domácí obrana.

31:00

Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek nechce nyní chybovat, hraje se takticky.

30:51

Komerční přestávka.

30:10

Tokarski až nyní musel poprvé zasahovat ve druhé třetině. Zkoušel to Leslie.

29:46

Pomalu, ale jistě se dostáváme do druhé poloviny hry v tomto zápase, střelecky je aktivnější hostující celek 14:11.

29:42

Dansk přerušuje hru po střele Roye. Komerční přestávka.

29:04

Ve druhé třetině měl zatím největší šanci hostující celek, nyní se znovu dostal Seelgren do šance, ale Dansk dobře zasáhl.

27:53

Domácí celek nahodil do útočného pásma, ale usadit se v něm nedokázal.

27:03

Vyloučení v týmu Charlotte Checkers (Trevor Carrick – 2 min., sekání).

25:45

Chicago se nyní dostalo do situace dva na jednoho, ale McGinn zakončit nedokázal.

25:10

Vyloučení v týmu Chicago Wolves (Keegan Kolesar – 2 min., faul loktem).

25:00

Obrovská šance hostujícího celku, Roy se z ničeho nic zjevil před brankou a jeho projektil kryje Dansk.

24:03

Vhazovat se bude před domácí brankou, Jurčova rána byla zblokovaná.

23:08

Domácí hokejisté se musí bránit tlaku soupeře, Checkers mají převahu a snadněji se dostávají do šancí.

22:23

Rána domácího McGinna končí vysoko nad.

21:41

Hosté hrají aktivně, domácí celek se musí bránit. Zakončoval Schilkey, jehož projektil kryje brankář Dansk.

21:05

Charlotte to nyní sehráli velmi dobře, nakonec musel zasahovat až domácí brankář.

20:01

Tři branky přinesla první třetině. Domácí se dostali do vedení, hosté dokázali vyrovnat. Zatím rozhodující branku vstřelil Leslie. Střelecky je aktivnější Chicago 10:5.

20:00

19:45

Tokarski kryje ránu, kterou vyslal domácí Bischoff.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:39

Buly před brankou Chicaga, ránu Saarely kryje domácí brankář.

18:19

Geekie odrazil ránu soupeře do ochranné sítě nad brankou.

17:45

Jeden z hostujících hráčů se nyní dostal ke střele, kterou dokázal zblokovat dobře se vracející Kolesar.

17:14

Kotouč vypadl z hrací plochy, buly v útočném pásmu Wolves.

17:00

Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.

16:29

16:29 Zac LESLIE - 2:1

16:29

Gólman Tokarski kotouč neviděl, měl zakrytý výhled, a tak se prosazuje dobrou ránou ZAC LESLIE. Bez asistence.

16:17

McGinn se málem dostal do brejku.

15:47

Na výraznější šance poslední minuty čekáme, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek vyloženě nedominuje.

15:13

Sellgren, autor gólu, se nyní dostal do střelecké pozice, ale rána z kruhu mu nesedla podle představ.

14:55

Vhazovat se bude před brankou Chicago. To vyhrálo buly, a tak se směr hry rychle otáčí.

14:44

Chicago se nyní dostalo do útočného pásma, Kolesarovu ráno poměrně snadno kryje brankář Tokarski, který musel zasahovat po delší době.

13:44

Nastasiuk hledal před brankou McKeowna, jenže křížná přihrávka postrádala přesnost.

13:26

Další vhazování před brankou Danska. Ten zasahovat nemusel, jeho spoluhráči vyhráli buly.

13:00

Charlotte hraje nyní lépe dostalo se do útočného pásma, ale vypálit na branku nedokázalo.

12:32

Checkers vyhráli buly v útočném pásmu, následná rychlá rána končí výrazně nad.

12:00

Hyka rozehrával od své branky, následně byl volný před brankou soupeře, jenže přihrávka na něj postrádala přesnost.

11:32

Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, Didier nahazoval kotouč do útočného pásma, jeho spoluhráči jej však nedobruslili.

10:58

Bishop se natlačil před domácí branku, ale gólmana Danska prostřelit z dobré pozice nedokázal. Dobře zasáhl brankář Chicaga.

10:48

Po krátké přestávce pokračuje zápas za vyrovnaného stavu dál.

10:48

10:22

Puk ovšem získal hostující celek, Jurčo obkroužil branku, pokoušel se rychle zakončit, ale nepodařilo se mu to.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, Chicago rozehrává od své branky.

09:45

McKenzie pálil od modré čáry, jeho rána byla nepřesná.

09:05

Hraje se spíše ve středním pásmu, kotouč mají pod kontrolou domácí hokejisté.

07:20

Bishop spěchal za kotoučem v v útočném pásmu, ale první u něj byl domácí obránce, který rozehrává.

07:10

Hra je nyní přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

06:06

Chicago se dostalo do postavení mimo hru. Komerční přestávka.

05:20

05:20 Jesper SELLGREN - 1:1

05:20

Je srovnáno na 1:1. Nebyla to nechytatelná rána, ale projektil z mezikruží, který vyslal JESPER SELLGREN zapadl za Danska. Asistence: Josiah Didier, Martin Nečas.

04:27

Domácí hokejisté sehráli oslabení velmi dobře, Dansk výraznější moment před svou brankou řešit nemusel.

04:00

Kolesar se v útočném pásmu střetl se soupeřem, hra pokračuje dál, vylučovat se nebude.

03:27

Přesilovku hraje hostující celek sice dobře, ale nemůže se dostat do výraznějších šancí.

03:00

McKenzie vedl útočnou akci domácího celku, propracoval se do střelecké pozice, ale pálil mimo branku.

02:21

Bean udržel kotouč v útočném pásmu, následně se do šance dostal domácí hráč, ale brankář Tokarski byl připravený.

02:16

Vyloučení v týmu Chicago Wolves (Brooks Macek – 2 min., vysoká hůl).

00:45

00:45 Nick HAGUE - 1:0

00:45

Domácí celek se dostává do vedení hned v první minutě, po pěkné akci si vybruslil před branku a gólmana prostřelil NICK HAGUE. Asistence: Zach Whitecloud, Gage Quinnney.

00:01

Úvodní buly vyhráli hokejisté domácího celku, kteří se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu.

00:01

Brzy začne předzápasová show.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky zámořské American Hockey League. Do finále soutěže se dostalo Chicago Wolves a Charlotte Checkers.

Úvodní zápas vyhrálo Chicago 4:3 v prodloužení. V průběhu zápasu dokázalo smazat dvoubrankové manko. Druhé finálové utkáni bral tým Charlotte. Vyhrál 5:3, díky čemuž srovnal na 1:1. Zatím poslední, třetí zápas série se hrál v Allstate Areně v Chicagu a hostující celek vyhrál 41. Charlotte tak vede 2:1 na sérii.

V této sérii hrají Tomáš Hyka, Martin Nečas a Tomáš Jurčo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

3:5

Branky a nahrávky: 1. Hague (Whitecloud, Quinnney), 17. Leslie, 34. Macek (Coghlan, McKenzie) – 6. Sellgren (Didier, Nečas), 39. Nečas (Jurčo), 41. Roy (Gauthier), 53. Saarela (Carrick), 58. Roy

Chicago Wolves: Dansk (Legace) – Bischoff, Carr, Coghlan, Glass, Hague, Hyka, Kolesar, Leslie, Macek, Matteau, McGinn, Quinney, Reinhart, Tynan, Wagner, Weis, Whitecloud, Wong.

Charlotte Checkers: Tokarski (Nedeljkovic ) – Carrick, Didier, Bean, McKeown, Sellgren, Fleury – Poturalski, Geekie, Saarela – Nečas, Brown, Jurčo – Gauthier, Roy, Schikley – Mattheos, Bishop, Nastasiuk.

Rozhodčí: Markovic, South – Marquis, Mills