2:2

po penal. (4:5) (0:0)

04.06.2019, 20:30 • Stadion Bielsko-Biala • Osmifinále • David Suchý

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 7:11. Rohy: 11:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:19. (23:21:48)
Panečku, to byl zápas! Druhý poločas nám totiž přinesl hned dvě branky, přičemž toto utkání dospělo do prodloužení. Do něj lépe vstoupila Argentina, která hned v první minutě dokázala vzít vedení na vlastní stranu. S reprezentací Mali to nevypadalo vůbec dobře, avšak přeci jenom dnes podruhé srovnala krok, a sice v první minutě nastaveného času druhého prodloužení. Aby toho nebylo málo, tak na řadu přišel penaltový rozstřel, ve kterém se jako jediný nedokázal prosadit argentinský Chancalay. Argentina se tak s tímto turnajem překvapivě loučí.

Sambou SISSOKO

5. série 4:5

Senzace je na světě! K nejdůležitější penaltě se postavil Sissoko, který mířil velice přesně k levé tyči.

5. série 4:4

Vera ještě drží svůj celek ve hře o postup, brankář soupeře nedokázal odhadnout stranu.

4. série 3:4

Diabymu samotná exekuce trvala celkem dlouho, avšak následně poslal Roffa na druhou stranu.

4. série 3:3

Sosa byl v tuto chvíli pod velkým tlakem, což na sobě nedal znát. Naopak svůj pokus poslal přesně doprostřed branky.

3. série 2:3

Na opačné straně se k exekuci postavil Koita, jehož zakončení opět směřovalo na levou stranu, přičemž Roffo šel k druhé tyči.

3. série 2:2

Dnes velmi dobře hrající Gaich vsadil na razanci a také přesnost, Koita se vydal k opačné konstrukci.

2. série 1:2

Traoré si zvolil hodně pomalý rozběh, avšak jeho zakončení letělo přesně nad brankáře Roffa.

2. série 1:1

Chancalay to rovněž zkoušel na levou stranu, avšak Koita předvedl skvělý zákrok.

1. série 1:1

Na opačné straně to zkoušel Dramé, který pro změnu mířil velice přesně do šibenice.

1. série 1:0

Jako první se k penaltě postavil kapitán Pérez, jehož zakončení směřovalo přesně k tyči.

Střílení penalt začíná.
Druhé prodloužení nám nakonec nabídlo vyrovnávací branku v podání hráčů Mali, následovat tak bude penaltový rozstřel.

120+3

Druhé prodloužení skončilo.

120+3

Argentina chybovala v rozehrávce, soupeř toho ale nedokázal využít.

120+3

Žlutou kartu dostává Francisco Ortega (Argentina).

2:2

Branky: 49. Gaich, 91. A. Diaby (vla.) – 67. A. Diaby (H. Dramé), 120+1. Konté (S: Koïta)

Karty:   116. Barco (ARG), 120+3. Ortega (ARG) – 112. Konan (MLI)