4:2

konec (1:0, 1:2, 2:0)

01.06.2019, 17:00 • Markéta Peclová

Třetí duel je za námi!

O vítězi tohoto utkání rozhodovala až poslední třetina, jelikož po 30 minutách byl stav vyrovnaný 2:2. Vítězný gól kladenského celku vsítil ve 36. minutě de Fin a vítězství v poslední minutě potvrdil Filip Šimek.

Kladno bude po dnešním hracím dni jako jediný celek stoprocentní. (18:38:31)

44:34

Kladno právě vstřelilo branku!
Kladenští definitivně potvrzují výhru a na turnaji zůstávají stoprocentní. FILIP ŠIMEK vystřelil krátce po buly, míček skončil až za zády Netušila. Bez asistence.

44:29

Vyloučení v týmu SK Hokejbal Letohrad (Macháček – 10 minut osobní trest, nesportovní chování).

44:29

Netušil se musí vrátit do branky, jelikož se jeho spoluhráči proviňují zakázaným uvolněním.

43:53

Oba celky už jsou v plném počtu a letohradský gólman míří na střídačku, Letohrad hraje v šesti.

43:01

Do konce zápasu zbývá 120 vteřin, udržený Kladno těsný náskok, nebo Letohrad ještě stačí vyrovnat?

42:32

Oba týmu hrají ve čtyřech hráčích.

41:53

Vyloučení v týmu SK Hokejbal Letohrad (Hubálek – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Říha – 2 min., hrubost).

41:19

Velice aktivní Hubálek vyhrál v boji o kotouč, poslal ho na modrou čáru Macháčkovi, ten ho nasměroval na bránu, kde ale neskončil.

40:38

Icing kladenské celku, hra se vrátí před Křemenáka.

40:10

Šimek je na hřišti, Kladno hraje v plném počtu.

39:50

Macháčkovi se otevřela dálnice a z pravé strany se rychle dostal až ke kladenské kleci, ovšem na Křemenáka si nepřišel.

39:03

Letohradští jsou znovu v obranném pásmu. Teď v přesilové hře mají možnost na vyrovnání. Podaří se jim to?

38:29

Kladenští posílají míček do útočné třetiny.

38:10

Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Šimek – 2 min., napadení).

38:10

Kladno bude hrát další oslabení, Letohrad ve výhodě, Netušil je na střídačce.

37:07

Frolík už skoro běžel sám na Netušila, ale letohradský obránce ho stačil zbrzdil a obrat o míček.

4:2

Branky a nahrávky: 8. Šimek, 25. Procházka (Šimek, Barták), 36. Fin (Rychlý), 45. Šimek – 20. Lux (Hubálek, Macháček), 30. Macháček

HBC Kladno: Křemenák – Rychlý, Michael Drechsler, Matouš Drechsler, Lacina, Gutwald – de Fin, Frolík, Barták, Procházka, Šimek, Říha, Beran (C), Svoboda

SK Hokejbal Letohrad: Netušil (D. Vacek) – Bečka, Fišer, Halbrštátová, Hubálek (A), Hyksa, Kalousek – Lux, Macháček (C), Netušil, Šimek, Tomeš, S. Vacek (A), Valíček

Rozhodčí: Vilém Jonák, Lukáš Daněk

06:06 KLA 2 Procházka, nedovolené bránění
07:30 KLA 1:0 Šimek
10:03 KLA 2 Rychlý, vysoká hůl