30.05.2019, 18:00 • Stadion Widzewa Łódź • Skupina C • Michal Raška

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:58:52)
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 0:6. Střely mimo: 2:6. Rohy: 7:9. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 8:9.
Je konec. Uruguay v posledním zápase základní skupiny vítězí nad Novým Zélandem 2:0.
Na začátku utkání byli hosté jasně lepším týmem a už v 8. minutě si vytvořili dobrou šanci, která ale gólem neskončila. Nakonec se ale dočkali ve 40. minutě, kdy se z hranice malého vápna prosadil Darwin Núñez. Nový Zéland se nedostal ke střele na bránu.
Ve druhém poločase si domácí vytvořili několik šancí, ale nakonec v 90+5. minutě potvrdil výhru hostů Rodríguez.

90+5

90+5

90+5. Paul RODRÍGUEZ - 0:2

90+5

Uruguay právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Hosté se dostali do rychlého protiútoku, kdy si PAUL RODRÍGUEZ vyměnil míč s Gomezem a následně zakončil k pravé tyči. Asistence: Emiliano Gomez.