Tenis

French Open - ženy (antuka)

Madison Brengleová – Karolína Plíšková (2)

0:2 2:6, 3:6

26.05.2019, 16:49 • Kurt Philippa Chatriera, Paříž (FRA) • 1. kolo • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 8.74 1.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:02:33)
Ve druhém kole si Plíšková zahraje proti slovenské kvalifikantce Kristíně Kučové.
Karolína Plíšková zvládla na druhém letošním grandslamu utkání prvního kola a hladce postoupila. V utkání s Madison Brengleovou zvítězila za hodinu hry 6:2, 6:3. Česká tenistka přitom nevstoupila do duelu vůbec dobře a ve druhé hře po dlouhé tahanici ztratila podání. Za stavu 0:2 však přestala chybovat a šesti gemy v řadě první set otočila.

I ve druhém setu byla Plíšková lepší hráčkou. Výhodu brejku sice prvně neudržela a ve čtvrtém gemu povolila Brengleové rebrejk, ale následně vyhrála tři hry v řadě a šla podávat na vítězství. Brengleová se ještě zmohla k odvrácení mečbolu a prorazila Plíškové podání, jenže se jí tento úspěch potvrdit nepodařilo. Plíšková v deváté hře na returnu zápas zakončila čistou hrou.

Konec zápasu

3:6

Brengleová zkusila útok podél lajny, ale míček se vykroutil do těsného autu! Karolína Plíšková vítězí v dnešním utkání 6:2, 6:3!

0-40

Vítězný forhend do pravého růžku! Tři mečboly!

0-30

Zatímco Plíšková trefila základní lajnu, Brengleová z těžké pozice odehrála míček, který přeletěl celý kurt.

0-15

Brengleová zahájila devátý gem chybou a úderem do pásky.

3:5

Plíšková se vydala na síť, ale nepodařilo se jí důrazně zakončit. Brengleová toho využila k tvrdému forhendu, kterým vytloukla blok české hráčky. Zápas ještě bude pokračovat!

A-40

Aut z rakety Plíškové, který dává další šanci Brengleové.

40-40

0:1; 2:5; 40-40 - Karolína Plíšková

40-40

Plíšková odvrací hrozbu ztráty podání náběhem na síť a smečí.

A-40

A je tu brejkbol! V delší výměně se Plíškové nepodařilo udržet míček v kurtu, podseknutý úder dolétl až za základní lajnu.

40-40

Hodně těsná dvojchyba a shoda.

30-40

Karolína si v krátké výměně vypracovala svůj první mečbol!

30-30

Krásná výměna u sítě! Navíc nejdelší výměna zápasu. Obě hráčky se postupně dostaly k pásce a předvedly přestřelku, na jejímž konci Brengleová křižným volejem Plíškovou obhodila.

15-30

Česká hráčka si vybrala pro útok křižný forhend do pravé strany a Brengleová se jen rezignovaně ohlédla.