24.05.2019, 18:00 • Adidas Aréna, Mladá Boleslav • Finále • Jáchym Tůma

Tipsport: 1.48 5.05 6.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě to z Mladé Boleslavi vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (20:02:41)
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 10:7. Rohy: 10:2.
Je tomu tak, Mladá Boleslav po velkém obratu vítězí 3:0 a bude hrát o účast v Evropské lize! Do druhé půle vstoupili domácí dobře a v 52. minutě je poslal z penalty do vedení Komličenko. Středočeši poté i nadále pokračovali v aktivní hře a odměnou jim byla branka Přikryla, která se nakonec ukázal jako postupová. V závěru zápasu ještě pojistil výhru Weberových svěřenců Ladra, jenž využil chyby v rozehrávce Zlína. Hosté ještě chtěli v nastavení poslat zápas do prodloužení, avšak to se jim nepovedlo, a sezona pro ně tak končí lehkým zklamáním.

90+6

90+5

Zlín měl na závěr ještě rohový kop, na který se vydal i brankář Rakovan. Ani on a ani nikdo ve žlutém se k hlavičce nedostal a vypadá to, že Boleslav už má postup v kapse.

90+4

Ladrův centr našel Přikryla, jenže ještě posunul míč na Takácse. Ten vypálil zpoza šestnáctky z první a jeho pokus zamířil nad bránu.

90+3

Následný roh už rozehráli modro-bílí na krátkou vzdálenost a nyní se snaží udržet balon na polovině svého soupeře.

90+2

Matějovský se protáhl po pravé straně a poté hledal sbíhajícího Přikryla. K tomu se sice míč nedostal, ovšem Bačo si ho málem srazil do vlastní brány.

90+1

Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny čtyři minuty.

89

89. Tomáš LADRA - 3:0

89

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Boleslav vede už 3:0 a je blízko vítězství a postupu! Rakovan špatně rozehrál a po nahrávce Takácse se do šance dostal TOMÁŠ LADRA, jenž si hostujícího gólmana obehrál a poté poslal balon do prázdné brány.

89

Výborně to udělal Ladra, jenž potáhl míč středem hřiště a poté se nechal faulovat Jiráčkem. Boleslav už s rozehrávkou nijak zvlášť nespěchá.

88

Hostům už moc času na zvrat nezbývá a nyní musí vrhnout všechny své síly do útoku. Dočkají se tolik potřebné branky?

87

Jiráček ve středu hřiště nedovoleně atakoval Takácse a Boleslav bude moct v klidu rozehrávat.

86

Žlutou kartu dostává Ondřej Bačo (FC Fastav Zlín).

85

Dobrou práci v defenzivě odvedl střídající Takács, jenž se stačil vrátit s Poznarem a poté ho i dokázal odzbrojit.

84

Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Muris Mešanović, přichází Ladislav Takács.

84

Zlín mohl udeřit z rohového kopu, avšak Šeda vyběhl z brány a Bartošákův centr vyboxoval mimo pokutové území.

83

Z pravé strany nabízel balon do šestnáctky domácích Hronek, nicméně jeho přízemní pas zblokoval jeden z obránců Středočechů.