Tenis

WTA Norimberk (antuka)

Madison Brengleová – Kateřina Siniaková (2)

1:2 6:1, 4:6, 0:6

23.05.2019, 17:02 • Centrální kurt, Norimberk (GER) • Čtvrtfinále • Michal Luxa (@MisakMispulin)

Tipsport: 3.56 1.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:6

Výměna, gem, set i zápas pro Kateřinu! A hned první mečbol ukončuje utkání! Brengleová poslala míček jen do sítě, čímž se vyřazuje z turnaje. Ovšem Američanka se nemá rozhodně, za co stydět.

0-40

Utkání putuje ke konci! Kateřina Siniaková má hned tři mečboly!

0:5

Na returnu trefila Američanka míček rámem rakety. Gem je tak ukončen a Madison Brengleová půjde po přestávce podávat na udržení se v zápase.

0:4

Return české hráčky letěl přesně po lajně a do rohu kurtu. Kateřina Siniaková soupeřce opět proráží servis a míří za vítězstvím.

0:2

Kateřina Siniaková opět dokazuje, jakou je bojovnicí. Česká hráčka soupeřce proráží servis a jde do trháku v rozhodujícím setu.

0-40

Tři brejkboly pro českou tenistku! Siniaková se vydala k síti a soupeřka se ji pokusila přehodit, ovšem míček mířil za základní čáru.

40-30

Brejkbol pro Američanku, které určovala tempo výměny a posledním forhendem trefila roh kurtu.

4:6

Tentokrát to už Kateřina Siniaková dokázala a se zatnutou pěstí se může radovat z vítězství ve druhém setu. Náročný duel doputuje do rozhodující sady.

15-40

Dva brejkboly pro českou favoritku! Madison Brengleová vyslala od základní čáry dlouhý forhend.

A-40

Výhoda pro Američanku, možná sledujeme rozhodující míčky zápasu. Madison Brengleová má další brejkbol.

2:2

Ve druhém setu ani jedna z hráček neubojovala gem při vlastním servisu. Brengleová se dostala k síti, odkud poslala míček za základní čáru.

30-40

Brejkbol pro českou tenistku, které pomohla trefením pásky soupeřka.

2:1

Madison Brengleová znovu proráží Kateřině servis a vrací se do vedení. Siniaková další forhend poslala za základní lajnu.

40-15

Neskutečné! Další dvojchyba ... Brengleová má rovnou dva brejkboly.

1:1

Siniaková se znovu dostala k síti, odkud volejem trefila prostor, kde se nacházela soupeřka. Ovšem Madison Brengleová poslala míček až za základní čáru.

1:0

Česká hráčka měla přichystanou pozici a stačilo od sítě zaznamenat vítězný volej. Jenže míček znovu dopadl za základní čáru a Brengleová opět soupeřce proráží servis.

6:1

Úvodní set je u konce a překvapivě ho získává Madison Brengleová! Američanka nepustila favoritku do zápasu a celek pohodlně se ujímá vedení.

30-40

Hra české hráčky se zlepšuje a bude z toho první šance na brejk! Siniaková opět přešla k síti, odkud vítězně výměnu ukončila.

4:0

Kateřina přichází o další podání, zápas jí zatím vůbec nevychází. Česká hráčka se nemá o co opřít.